Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Julciaaa

KLINIKA NOVUM kontynuacja topiku

Polecane posty

Czuje ja pod skora jest coraz wyżej i coraz bardziej wypieta ☺a co to boli to czasem coś tam zakluje ale generalnie nie czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Kobitki mam dylemat, w pon bedzie 10dpt i 29dc cykle mam zazwyczaj 31/32dniowe i nie wiem czy robić badanie z krwi w 10dpt czy w terminie spodziewanej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbik ja dotrwalam do 11 dpt i dopiero bete zrobilam, jak czuhesz, tak zrob! / Orchidea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też testowałam w 11dtp. Wyszedł już test z moczu z bladą drugą kreską, betę zrobiłam dla pewności. Powodzenia!!! Trzymam mocno kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarb_ik
Ja jakoś nie mam problemu z wytrzymaniem dłużej, od początku nie nastawiam sie na nic a teraz jak nie mam żadnych objawów to badanie z krwi miałoby tylko potwierdzić moje przypuszczenia. Gdzieś tam tli sie iskierka nadzieji ale powoli przygasa... Liczyłam ze moze da mi jakiś znak ze sie tam gości ale póki co ze dwa razy zabolało mnie podbrzusze i dzisiaj okrutnie powalił mnie ból głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORT14
Nie trac nadziei. Szansa jest. Mysl pozytywnie i spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbik! ja tez sie nie nastawialam na nic! i udalo sie;) Tobie tez zycze tej szczesliwej chwili!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura13
Skarbnik kciuki!!!!! Nawet jak nie ma objawów ciąży ona może się rozwijać jestem tego przykładem zaero objawów a juz 23 tydzień, ruchy czuj***ardzo delikatne czasem wcale ale lekarze zapewniają ze z moim synkiem wszystko jest ok, tak wiëc trzymaj kciuki za Wasz CUD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga241
Skarbik ja też mocno Ci kibicuje !!! Czekamy na wieści !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po pobraniu krwi... I tak jak przypuszczałam wynik ponizej 0,1. Choć myślałam że nie zaboli to zabolało. Myślicie że mam powtarzać badanie czy już nie i odstawić leki? Dr. Starosławska jest na urlopie do końca maja więc pewnie dopiero od kolejnego cyklu zaczniemy drugą stymulację. Zrobiłam też progesteron i wyniósł 9, czy to trochę nie za nisko? Zaczynamy od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik przykro mi :-( Na pewno zabolało bo to zawsze nadzieja w sercu jest. Ale grunt to się nie poddawać i trzeba walczyć dalej ! Chyba, że to faktycznie za wcześnie... A na kolejną stymulację nie trzeba odczekać 3 miesięcy? Ja tak myślałam... Czy te 3 miesiące to od punkcji liczą? No niedługo zacznie się sezon urlopowy to znowu będzie problem z wizytami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik - przykro mi :( nie jest za wcześnie... a przy takim progesteronie to możesz spodziewać się zaraz @. Jest mały bo nie ma ciąży... Stymulacja kolejna 3 cykle od punkcji. Niestety czasami musimy być dzielne i czekać... cierpliwość popłaca, pamiętaj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbik :(((( bardzo mi przykro! malutki ten progesteron! kazda nieudana próba bardzo boli..... Ale nie poddawaj sie! musisz walczyc dalej! sciskam Cie mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbnik wiem co czujesz ale mimo wszystko musisz myślec pozytywnie widocznie to jeszcze nie ten moment, jestem z Tobą całym sercem, pozdrawiam Dandm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Dziewczyny :-* Na pewno się nie poddam. Maj bedzie miesiącem odpoczynku, wracamy do tematu jak tylko dr.S wróci z urlopu. Muszę poczytać o tym jak można poprawić jakość komóre, żeby kolejne Maluszki były silniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbnik :-((( Ech... Przykro mi bardzo... Trzymaj się mimo wszystko!!! Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajanka81
Skarbik przykro mi..Przytulam...Bajanka81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety Skarbik, jednym udaje sie za pierwszym razem, inne musza dluzej powalczyc, niestety my nalezymy do tej drugiej grupy, ale wiele z nas jest przykladem, ze w koncu wiekszosci sie udaje... Kotek, co u Ciebie kochana jak sie u Was sprawy maja? nasza mala dzisiaj miala zbieg na uszy i migdal, operacja sie przedluzyla o ponad godzine bo dosc mocno krwawila, a ja sie poplakalam ze strachu, maz z nia zostal w szpitalu na noc i jutro po nich pojade, powiem Wam, ze kochamy ja calym sercem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dandm....dzielna jestes! Moj maz ma miec w czerwcu operacje na przegrode i tez nie wiem, Kto bedzie z Nim siedzial w szpitalu, bo przeciez meżczyzni to " duże dzieciaki";) Skarbik, dandm ma racje! Niekóre musza dłuzej powalczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj racja co do tych mezczyzn :), Orchidea jak sie czujesz?ktory to tydzien ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 tydzien:) czuje sie dobrze, nie mam mdlosci, nie wymiotuje. Tylko spie w ciagu dnia obowiazkowo:) wczoraj mi kolka pod zebro wlazła jakas paskudna, ale dzis poszła sobie, uff i puchne tez! moja oponka puchnie:) dzis wybralam sie w poszukiwaniu ubrania jakiegos eleganckiego, bo potrzebuje, i nic na mnie sie teraz nie nadaje! wszystko ciasne w pasie, w sukienkach beznadziejnie, nie wiem w czym wystapie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne macie racje we wszystkim co piszecie. Rano miałam kryzys a teraz jest już OK. Mąż mnie na weekend zabiera do Krakowa mamy w planach wizyte w Wieliczce. Co do dalszych planów to na spokojnie poczekam do końca maja i zadzwonię na konsultacje do dr. zobaczymy jako będzie miała plan. Może tym razem nie krótki a długi protokół. Czy któraś z Was szła długim protokołem i pamięta w którym dniu miała wizytę rozpisującą pierwszą fazę wyciszenia? Dandm dzielni jesteście, dobrze że mimo stresów wszystko poszło dobrze. To cudowne jakim wsparciem jest dla Ciebie Twój mąż. Wyśpij się dzisiaj, zregeneruj i jutro zabierzesz rodzinkę do domu. Mała ma szczęście że trafiła na takich cudownych ludzi. :-* Orchidea 9 tydz jak ten czas lec. Robi się popowoli coraz cieplej i pewnie każda z Was ciężarnych zacznie pachnąć. Nie zapraszając :-) super że mdłości trzymają się teraz od Ciebie z daleka. Która z Kobitek "w trakcie" będzie teraz oczekiwać na ważny dzień: stymulacja, ppunkcja, transfer? Fajnie że Was mam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik, przykro mi... Ta droga nie jest taka prosta, jak pewnie większości z nas się wydawało przed pierwszym podejściem, ale na pewno doczekasz się maluszka, to tylko kwestia czasu. Wiem, że to bardzo boli, swoje trzeba wycierpieć i wypłakać, ale potem próbować dalej. Ja sama nie wiem skąd mam jeszcze tyle siły do walki. Chyba tylko dlatego, że wierzę, że kiedyś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lillalu
Oj u mnie też nie kolorowo. Przeziębilam się gardło bóli... leżę i się zamartwiam. Czy z maluchem wszystko ok? Mój m. tez odebrał nie najlepsze wyniki badan. To dla nas niepotrzebny dodatkowy stres.. ehhh zawsze musi być pod górkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie może być idealnie... niestety... Mnie też siadła morfologia, wczoraj odebrałam wyniki... Jutro wizyta... Zobaczymy co powie lekarz... Chociaż wyniki tarczycowe i mocz mam ok. Jakieś pocieszenie... Sylvia, Johana co u Was? Dawno się nie odzywałyście... Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Dzięki dorth u mnie i maluszka wszystko ok :-) mały fika z dnia na dzień coraz bardziej śmieszne uczucie i śmiać mi się chce jak brzuch skacze :-) pozdrawiam was brzuchatki i staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joahnaaa1
Dzięki dorth u mnie i maluszka wszystko ok :-) mały fika z dnia na dzień coraz bardziej śmieszne uczucie i śmiać mi się chce jak brzuch skacze :-) pozdrawiam was brzuchatki i staraczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbik, jutro bedziemy w kontakcie ;) dopiero wrocilam do domu, dzisiaj mialam usg, maluch ma 12 cm i wazy 200 gram, jest ponoc dosc duzy jak na ten tydzien ciazy, wszystko jest w porzadku, wszystkie pomiary anatomii ok wiec bardzo sie cieszymy, bawil sie dzisiaj siusiakiem i ssal kciuk, doktor sie smial, ze nie dosc ze naznaczony to jeszcze nie etyczne zachowania posiada ;) teraz kolejna wizyta za trzy tygodnie, Lillalu, nic sie nie martw zjedz kanapke z czosnkiem i kup syrop i tabletki prenalen, pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarb_ik
Dandm już się ogarnęłam :-) a jak Mała po zabiegu? Super ten Wasz Mały naturysta wyzwolony. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×