Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakupy przez internet

Polecane posty

Kupuje przez internet dużo ubrań. Jestem bardzo zadowolona ze sklepu https://cosmosmoda.pl/. Produkty są świetnej jakości i zgodne z opisem. Przy zwrocie produktu też nie było żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość griseld0
Często robię zakupy przez internet. Ostatnio kupiłam sobie nowe słuchawki w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam czasu na chodzenie po sklepach: praca, dom, dzieci... dlatego praktycznie wszystko kupuje przez internet, a najczęściej na multu, renee i czasem zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podobnie, zakupy online to wygoda i oszczędność bez wychodzenia z domu. Co do samych adresów to polecam www.KWProdukt.pl mają bezpieczne stelaże do łóżeczek dziecięcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam zakupy na renee, bershka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.Olmix.pl gdzie zamawiam przyprawy oraz zioła do kuchni, mają bardzo szeroki wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertaZ
Uwielbiam robic zakupy w sieci, to prawdziwa przyjemność bo jest zdecydowanie większy wybór, a taniej jest niż w stacjonarnych sklepach. Wczoraj udało sie nam wreszcie znaleźć rolety do pokoju córki. Ona uwielbia kucyki pony. Nigdzie nie mogliśmy takich kupić, a tu prosze i to jaki duży wybór mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tania U
Pewnie, że to wygoda i to pod każdym względem. Jedynie co to spożywkę kupuję jeszcze tradycyjnie, a tak już wszysko bo dziś pierwszy raz zamówiłam meble. Od dawna szukałam fajnych komód i koleżanka dała mi namiar na meblewkoszyku.pl, gdzie sama kupuje. Powiem, że jest z czego wybrać, mam tylko nadzieję, że moje okażą sie równie dobre jakościowo co jej mebelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figova7
Ja jeśli chodzi o konkretne sklepy to ja całkiem lubię Teletorium. Czasami tam kupuję i za każdym razem jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaronko
pierwszy raz zamawiałem sobie zestaw narzędzi w sferisie i wszystko poszło bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zakupy w sklepach internetowych to czysta przyjemność, a do sklepów które polecam zalicza się www.Bravis.pl szybka przesyłka i szeroki asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×