Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakupy przez internet

Polecane posty

Gość gość
Kupuję przez internet i to nawet często. Niedawno zamówiłam sobie swój ulubiony podkład do twarzy z http://pierrerene.com Skin Balance. Lubię go, bo świetnie kryje moje niedoskonałości cery. fajnie stapia się ze skórą, nie tworzy efektu maski i jest długotrwały. Jak go położę rano na twarz, przypudruję, tak mam go do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britaW
W moim przypadku to tylko zakupy w sieci ja już praktycznie przestałam chodzić po tych stacjonarnych sklepch, w których wszystko jest takie samo. Teraz z racji, że meblujemy nasze nowe mieszkanie kupujemy meble, a oto nasz dzisiejszy zakup http://meblehot.pl/lozka-do-sypialni/6-lozko-do-sypialni-alice.html Zawsze chciałam miec białe tapicerowane łóżko i nareszcie będę takie miała jeszcze nam pomogli wybrać odpowiedni dla nas materac, bo jak sie okazało to producent więc wyszło nas nawet taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o mnie to ja zdecydowanie najczęściej przez internet zmawiam naturalne kosmetyki, w hurtowni www.Sabell.pl z racji niższych cen, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najczęściej kupuję ubrania bo lubię wszystko na spokojnie przymierzyć w domu, poza tym mam swój ulubiony sklep internetowy www.mosquito.pl i większość mojej szafy właśnie od nich pochodzi :P Mają świetne ubrania, w bardzo dobrych cenach, Polska firma, więc wszystko jest ładnie dopracowane, z porządnych materiałów :) Do tego mają bardzo szybką wysyłkę i aż 30dni na wymianę lub zwrot. Szczerze polecam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam przez internet depilator Panasonica. Moim zdaniem to bardzo fajne i wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię i ja zakupy na Goodlookin, fajny kontakt mają z klientem i faktycznie ubranka przychodzą w 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boonnia
Uwielbiam robić zakupy w sieci, zwłaszcza teraz jak koleżanka dała mi namiar na kuchnianawidelcu.pl. Aj co za sklep i jakie oni mają tam promocje, 50% to już naprawdę coś. Nareszcie udało mi sie znaleźć za rozsądne pieniądze te deski z łupka, taki co mają w tych programach kulinarnych. Wczoraj ją sobie własnie zamówiłam i chyba się zgapiłam bo mogłam tez wziąć za jednym zamachem i ta patelnię, w końcu prawie 60 zł taniej, ale zaraz do nich zadzwonię może mi sie jeszcze uda dodać do zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barella902
Ja już dawno przestałam chodzić po sklepach, w których mówię szczerze wszystko jest takie samo i strasznie drogie. Sieć to co innego, wybór jest ogromny i można kupic coś nietuzinkowego. Chętnie odwiedzam http://www.jagodowykot.pl/dziecko/ mają naprawdę takie piękne rzeczy i w sumie w sieciowych sklepach takich człowiek nie uraczy. Fajna jest taka nietuzinkowość w dodatku za rozsądną cenę, zapewne dlatego cieszą się taką popularnością. Ja na pewno nieprędko sie od nich przeniosę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, często kupuję coś internetowo. Niedawno kupiłam sobie lodówkę turystyczną Ravanson w sklepie wasserman.eu ponieważ bardzo nam się przyda na letnie wypady nad jezioro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami kupuję, nie widzę w tym nic złego na przykład ostatnio kupiłam oświetlenie do ogrodu: https://ledco.pl/71-donice piękne doniczki. Wszystko było okej, nawet przesyłka szybko doszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykłąd bardzo często książki kupuję przez internet, najczęściej chyba w inbook.pl, najfajniejsza księgarnia internetwoa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej kupuje biżuterię - szczególnie ze sklepu ZlotaLinia.com - bardzo dobry sklep szybka dostawa i fantastyczna jakość produktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniella83
Ja ostatnio zamawiałam w Teletorium kamerkę sportową. I muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona, tak samo jak i ze sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez internet to fajna opcja dla wygodnych, np: ja zamawiam w ten sposób odzież oraz galanterie skórzaną ze sklepu www.Alfasan.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracujący
Rzadko robię zakupy, ale jak już to tylko przez internet. Pracuję w domu dlatego jest mi to na rękę. Ostatnio kupiłem żarówki do lampy w gabinecie w sklepie mlamp. Transakcja okej i ogólnie polecam. Zastanawiam się jeszcze nad kupnem jakichś lamp nad galerię, więc może jeszcze tam zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trishyx
Ja najczęściej kupuję elektronikę, lubię Allegro i Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zakupy w internecie z ciekawym pomysłami na oryginalny prezent czy dodatek do mieszkania to polecam tutaj -> www.pl.ericolusso.com NAJWIĘKSZY zbiór stojaków , wieszaków czy barków na alkohol. Polecam bo sama kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farina
Zakupy przez internet są bardzo wygodne,oszczędzamy czas i pieniądze,a moim ulubionym sklepem jest sferis.pl, ostatnio zamówiłam przepiękną pościel, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie :) https://www.sferis.pl/szukaj?q=po%C5%9Bciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A obuwie i odzież też zamawiacie online? Bo ja przyznam, że dla mnie osobiście jest to najlepsza forma zakupów, w szczególności mogę tutaj polecić stronę BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×