Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak taniej doładować telefon?

Polecane posty

Gość gość

Podobno krążą po sieci jakieś kody rabatowe do tańszych doładowań? Mam tel w Orange. Słyszałyście o czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doładuj przez neta. Zwykle dorzucają bonusowe 10% wartości doładowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinka24
Doładuj za pośrednictwem tej witryny http://www.topup.center/ Zasada jest prosta, logujesz się do nich przez facebooka, wybierasz wartość doładowania np 50 zł i dostajesz 7,5 zł rabat. Czyli za 50 płacisz 42,5 zł. No i działa to w każdej sieci, nie tylko Orange.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O dzięki ! Fajna sprawa, właśnie przed chwilą sobie doładowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam jakis tanich doładowań np zeby bylo za 30 zł a place 25 albo mniej zna ktos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devlin
tak żeby piątke spokojnie zaoszczędzić to możesz sobie sprawdzić na TopUp center mają chyba wszystkich operatorów, oprocz plusha bo dopiero go wprowadzają, i jak kupisz za 30 to zapłacić coś koło 25,5 więc to niezła oferta według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Jak nie mają plusha? Właśnie weszłam na http://www.topup.center/ i widzę, że doładowanie w Plushu za 30 zł wynosi 25,5... Musiałaś coś przeoczyć;) A tak w ogóle często korzystasz z tej strony? Ja odkryłam ją jakieś dwa tygodnie temu i już dwa razy zasiliłam konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
plebis.eu polecam wam ten sklep z telefonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że nie tylko ja korzystam z http://www.topup.center/ I oczywiście, że mają Plusha. Chyba wszystkie sieci mają (przynajmniej te, które ja znam, a że specjalistą nie jestem, to mogę się mylić). Szkoda tylko, że ostatnio zniknęły te najdroższe doładowania, bo je się najbardziej opłacało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eddiee
A ja ze względu na wygodę najczęściej doładowuję telefon za pośrednictwem www.doladujtelefon.pl Zaleta jest taka, że po doładowaniu 3 nr telefonów (jedne jest w play i 2 w orange) na firmę, zawsze proszę o podesłanie zbiorczej fv - dzięki temu mam trochę niższe koszta związane z księgowością. A sam proces doładowania to zaledwie kilka chwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonort
Im więcej osób wejdzie na stronę tym więcej doładowań. Strona bazuje na ilości odwiedzin i wyświetlaniu reklam dlatego jest za darmo. Jest limit dzienny dlatego najlepiej próbować po północy. jak na razie udało mi się dwa razy w ciągu miesiąca:) http://xurl.pl/a5tR Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samri
Wchodzicie na strony a j ja doładowuje telefon tylko przez smartfona poprzez aplikację www.mpotwor.pl . Dzięki tej aplikacji oszczędzam czas i pieniążki bo często są ciekawe promocje związane z doładowaniami zwłaszcza orange i plusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inuastogno1979ixzwn
Jak nie mają plusha? Właśnie weszłam na http://www.topup.center/ i widzę, że doładowanie w Plushu za 30 zł wynosi 25,5... Musiałaś coś przeoczyć A tak w ogóle często korzystasz z tej strony? Ja odkryłam ją jakieś dwa tygodnie temu i już dwa razy zasiliłam konto. Jasne http://urlii.me/27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na alledrogo jest troszkę taniej niż jak zdrapkę kupisz w kiosku. Ale można się też przejechać więc nie wiem czy dla paru groszy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plebis.eu zajrzyj do tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PLebis.eu polecam ten sklep z telefonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam plebis.eu odwiedź tąstronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urelka
Najłatwiej to dla osób ktore maja karty wplej wklepać kod *188# i cieszyc sie darmowymi rozmowami i sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrra889
tak dokładnie ten kod wklepywałam ja sama i zadziałał mi, tylko ciekawe jak długo będzie można z niego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuzMarija
A ile dostałaś minut albo jaką kwotę? I sms też darmowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrra889
dostałam smsa, że pakiet darmowych minut i sms jest już aktywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba wklepac *188# i zadzwonic? Mi jakos nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agona
Jak wszystko u nich potwierdza się opcja "zadzwon". Nie wiem jak to działa, ale jak wróce do domu to spróbuje. Skąd w ogole wzieliście ten kod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kupić doładowanie bez naliczonego VAt;) pewnie zresztą o to chodzi w tych stronach bo jakoś tak jest, że dla firm za granicą VATu na to nie naliczają ale jak widać też zarabiają bo 7,5 zł od 50zł to jest 12,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewusza889
ja znalazłam ten kod na innym forum, rano go wklepłam i niedawno aktywował mi się pakiet, dzwonię i pisze nic mi nie zabiera z konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak otaczają cie debile to nie musisz sie obawiać o żadne tajemnice:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekKlank
Też dziś spotkałem się z informacją o tym kodzie. sprawdziłem i działa! Aż trudno uwierzyć, że coś takiego się pojawiło. Ciekawe do kiedy będzie to aktywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boy12
Boje sie że niedługo mogą zauważyć że wyciekł... na szczęście ja i moja dziewczyna zdążyliśmy już go wykorzystać. Lepiej też się śpieszcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×