Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciocia_Klementyna

Co kupić dla 3 letniego chłopca na prezent ?

Polecane posty

Gość Ciocia_Klementyna

Witajcie :) zwracam się z prośbą do was o doradzenie w kwestii zakupu prezentu dla mojego bratanka. Sama nie mam dzieci - więc kompletnie nie wiem czym najchętniej bawią się mali chłopcy. Chciałabym aby chłopczyk był zadowolony z prezentu, bawił się nim długo a nie rzucił w kąt :D Kiedyś kupiłam mu "szczeniaczka uczniaczka" miał wtedy niecałe 2 latka i bardzo mu się on spodobał - do dzisiaj lata z nim po pokoju :) Chciałabym ponownie mu coś kupić na 6 grudnia ale nie wiem na co się zdecydować :/ Z tego co wiem: matę edukacyjną ma, klocki lego Farma też. Może ktoś z was ma dzieci w wieku 3 lat i wie czym najlepiej się bawią ? Myślałam nad figurką interaktywną - Jake i piraci z Nibylandii Brałam jeszcze pod uwagę szczeniaczka interaktywnego: piesek sambuś wiem, że dużą popularnością cieszy się "Magic Jimm" - ale to jest zabawka od 5 roku życia. Pewnie 3 letnie dziecko nie będzie wiedziało jak się nią bawić ? A może odpuścić sobie, którąś z tych zabawek a postawić na lego duplo czy jakieś samochodziki ?? Chłopczyk kończy w grudniu 3 latka, lubi bawić się zwierzątkami, klockami, czytać książeczki itp. Chciałabym zrobić im niespodziankę - więc nie chce jego rodzicom mówić co planuję zakupić :) Co byście mi radzili kupić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bawil sie nim dlugo? TABLET :P chociaz osobiscie wybralabym cos bardziej edukacyjnego. Sa dostepne fajne ksiazeczki sudoku dla 3 latka, do tego dokupilabym slodycze z ktorych na pewno sie ucieszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kolejka fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największy wybór zabawek znajdziesz na aliexpess24.pl Oprócz tego kupisz tam ubranka, akcesoria, elektronikę a nawet bizuterię czy mebelki dla dziecka. Niskie ceny dobra jakość. Polecam ten sklep. Sama sprawdziłam =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerpię świetne pomysły na prezenty świąteczne ze strony allinside.pl. Ostatnio kupiłam tam sukienkę dla siostry oraz biżuterię dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam żyrafe przyulanke http://gumowakaczuszka.pl Ta zabawkowa żyrafa jest jego ulubioną. Trzęsie się, śpiewa, gra... Potrafi się nią zająć. Na tyle długo że bez problemu, zjem ciepły posiłek, umyję się czy porozmawiam przez telefon. Tak więc zabawkowe zwierzątka według mnie są najlepszymi zabawkami bo skutecznie przykuwają uwagę maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matkapolka03
Ja za to polecam bum bum rurki. Jest to świetna zabawka edukacyjna a zarazem instrument muzyczny. Moje dzieci są zachwycone i młodsze i starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla trzy latka to najlepiej coś z zabawek i może takich edukacyjnych rozwijających umiejętności merytoryczne czy też poznawcze. Takie zabawki dostaniecie w sklepach z zabawkami ale bardziej warto kupować w sklepach internetowych bo jest taniej. A jak znajdziemy taki sklep jak ten https://fokastara.pl/ który oferuje 5% rabatu na pierwsze zakupy to czemu by nie skorzystać. Kod rabatowy to START2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż kupił dla synka taką zabawkową śmieciarkę https://www.limango-outlet.pl/wader/smieciarka-z-4-kontenerami-od-3-roku-zycia-2327719 - a to dlatego, że jak był dzieckiem to też chciał być pracownikiem wywożącym śmieci (ostatecznie został programistą :p ). No i musze przyznać, że ta zabawka to był strzał w dziesiątkę, a przy okazję uczę młodego segregować śmieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×