Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie jakis dziwny fetysz?

Polecane posty

Gość igorasz
ja mam pytanie do pań, czy pieszczenie ich stóp podczas sex igraszek jest dla nich upokarzające ? zaznaczam,że stopy są zadbane,delikatne ,sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam pytanie do pań, czy pieszczenie ich stóp podczas sex igraszek jest dla nich upokarzające ? zaznaczam,że stopy są zadbane,delikatne ,sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabym aby mój partner kiedyś pieścił moje stopy bo sprawia mi to przyjemność,niestety on nawet nie próbował a proponować mu głupio bo nie wiem jaka będzie reakcja. Mam ładne stopy bo już kilku facetów zwróciło mi uwagę , że są sexi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega zbok
1. Kobiece stopy. Uwilbiam ich widok, zapach i smak potu 2. Naturalne kobiece owłosienie. Wszędzie, zwłaszcza pod pachami 3. Okres. Lubie wąchać używane podpaski. a tampony używać jak gumę do żucia. 4.Ciąża. Ciało ciężarnej kobiety to dla mnie absolutnie największy cud świata. 5. Poród. Lubię oglądać w necie filmiki z porodów. Chętnie obejrzałbym to na żywo. 6. Sikające kobiety. Chciałbum by któraś nasikałaby mi prosto do ust 7. S******e kobiety. Marzę o tym żeby atrakcyjna dziewczyna wypróżniła mi się na klatę a ja oglądałbym to z bliska. 8. Pisanie na kafeterii. Więcej zboczeń nie posiadam; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm jakoś nie mam fetyszu, ale bardzo chciałabym poznać takiego pana-fetyszystę, tak samo przebieranki facetów w damskie ciuszki - nawet mnie to rajcuje :P jestem otwartą dziewczyną, więc taki pan, nie musi się przy mnie krępować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega zbok dziś woow, no nieźle ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie przebiore sie dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mega zboku ja chyba mam więcej niż Ty tych fetyszy. Normalnie głowa boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypieścił bym stópki spragnionej dziewczyny ale jej nie mam niestety. Może jest jakaś chętna chociaż na wirtualny masaż stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponawiam wypieścił bym stópki spragnionej dziewczyny ale jej nie mam niestety. Może jest jakaś chętna chociaż na wirtualny masaż stóp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.kilkudniowy zarost 2.fajny tyłek 3,duze dłonie nic dziwnego chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobietą i nigdy nie miałam całowanych stóp. To jakaś przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne stroje - np. body z pasków. Albo przebrania: pokojówka, uczennica itp. Znalazłam taki sklepik freetaboos.pl - dużo tam tego mają. A seks w pończochach - odjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej jara mnie okres u kobiety , ten zapach zużytych podpasek, tamponów. Jestem wtedy tak napalony że szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.11.26 o przepraszam, dopiero dzisiaj ponownie odwiedzam ten topik :) to wspaniale, że chciałbyś się dla mnie przebrać, :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś feromony,co tu dużo mówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikające kobiety, dziewczyny. Piękny podniecający widok. Potem tylko takiej pani wylizać do czystego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sikanie kobiety na stojąco z rozchyloną cipką, ale odjazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja okolic intymnych na zero, spanie w jak najkrótszej koszuli nocnej i bez bielizny, bose stopy - muszą być zadbane, ale mogą być brudne od chodzenia, stopy w japonkach (na cienkiej płaskiej podeszwie i z cienkimi paskami), stopy w baletkach z zaokrąglonymi noskami i z widocznymi przerwami między palcami, facesitting, minetka "na śpiocha", czyli pobudka orgazmem. Wystarczająco dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxym 43 2
kobieta w ciązy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez rok mieszkałem z dwoma fajnymi laskami. Gdy nie było ich w mieszkaniu masturbowałem się ich majteczkami, butami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fetyszystą wszystkiego chyba co normalne i nie normalne. Np.: owłosione nogi, pończochy, szpilki, grubsze łydki, wielkie cyce wiszące, pomalowane paznokcie, wielki motylek nie ma końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim babskim fetyszem jest męska masturbacja w mojej obecności a potem obserwacja wytrysku. Na samą myśl robię się wilgotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chętnie bym przy Tobie to zrobił :) Ja pisałem to wyżej :) Mam dużą pałeczkę i też nieźle tryska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz_222 sam widzisz jak różne są kobiety, mnie to kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są różne i takie jak Ty są najlepsze :) Oj podnieca mnie już sama myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×