Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Witold098

węgiel

Polecane posty

Gość Witold098

Witam Szukam sprawdzonego dostawcy węgla. znacie takiego? Chodzi mi o to aby cena była przystępna, liczy się też jego kaloryczność, wygoda w stosowaniu czy częstotliwość, z jaką opał trzeba dorzucać do pieca. Czekam na wasze propozycje. z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
węgiel na raty???? a skąd on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja też znam tę firmę, jest naprawdę bardzo rzetelna i faktycznie można zakupić u nich na raty. smarttrans.net.pl , możesz też do nich zadzwonić i tam dowiesz się więcej szczegółów 534-750-000 Dostawa na całą Polskę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnym trafem w obu nickach 123..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję u nich ekogoszek juz od 3 lat, ta firma posieda bardzo dobre opinię, dlatego też się zdecydowałam. Smarttrans posiada atest jakości towaru a opał sprawdziłam i jestem zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniopal.pl dobra jakość i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klemenspl
ja również biorę ze SmartTransu, nigdy się na nich nie zawiodłem. Kupiłem węgiel w tym miesiącu i co się okazało mają fajne promocje cenowe. wychodzi taniej niż u konkurencji. także myślę, że warto bliżej przyjrzeć się ich ofercie cenowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu79
Ja biorę węgiel od Smarttrans. Kaloryczność wysoka, a cena konkurencyjna. W dodatku szybka realizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zamawiam wegiel w Smarttrans jest bardzo dobry, długo się pali a przy okazji tak mało kosztuje. Tez wziełam wegiel na raty. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mielzka
Również Smarttrans polecam. Bardzo dobrej jakości opał mają. Ceny konkurencyjne, wszystko ładnie i szybko dowożą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kupuje wegiel w smarttrans.net.pl maja tam wegiel najlepszej jakosci jak dla mnie, mąż tez mówi ze jest swietny. W tym roku troche cienko u nas z kasą i wzielismy wegiel na raty. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez kupuje wegiel w smarttrans.net.pl maja tam wegiel najlepszej jakosci jak dla mnie, mąż tez mówi ze jest swietny. W tym roku troche cienko u nas z kasą i wzielismy wegiel na raty. polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję węgiel u http://www.ekogroszekcentrum.com.pl . To bardzo opłacalne, nie jest drogi, a bardzo dobry. Wystarcza na długi czas i faktycznie jest dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój opis najlepiej pasuje do sklepu www.sklep.weglosmyk.pl . Mają dobrej jakości węgiel w dobrej cenie. Muszę przyznać, że korzystam i jesteśmy zadowoleni bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję Energoret. Co prawda nie mają jeszcze punktów w całej Polsce, ale to naprawdę sprawdzony sprzedawca z bardzo dobrym paliwem. Jestem strasznie zadowolony, i polecam każdemu. Do tego dostajemy darmowe nastawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zawsze kupujemy wegiel w www.multiwegiel.pl . Sprawdź sobie ofertę, ale generlanie my jesteśmy zadowoleni, dobra jakość, niezbyt wysokie ceny, dobra obsługa i odpowiednio zapakowane wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam towary tej firmy: Sklepweglowy24.pl produkty dobrej jakości i szeroki wybór .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.11.12 my zawsze kupujemy wegiel w www.multiwegiel.pl . Sprawdź sobie ofertę, ale generlanie my jesteśmy zadowoleni, dobra jakość, niezbyt wysokie ceny, dobra obsługa i odpowiednio zapakowane wszystko. my tez tam kupujemy, maja doskonalej jakosci ten wegiel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrej jakosci wegiel znajdziecie www.sklep.weglosmyk.pl/ kupuje tam od bardzo dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od dłuższego czasu kupujemy węgiel w Brzezinach – www.eko-wegiel.pl. Mają bardzo duży wybór zarówno tradycyjnego węgla, jak i brykietu, eco-groszku, peletu. Dostawy realizują na terenie całego woj. łódzkiego. Bardzo wydajny, najwyższej jakości opał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tym roku przestawiliśmy się na ogrzewanie domu drewnem. W sumie jest to najlepsze możliwe rozwiązanie, bo kosztuje najmniej. W naszym przypadku problemem było tylko cięcie drewna dlatego kupiliśmy łuparkę www.silnikielektryczne.sklep.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już od jakiegoś czasu zamawiam węgiel u http://www.htmbielawski.pl/ świetnie z nimi się współpracuje, mają korzystną ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nancy8821
Tutaj nie koniecznie się z Tobą zgodzę ponieważ grube kawałki węglą nie koniecznie mogą się dobrze spalać a jeśli już zaczną to i tak nie w całości. To tak na prawdę zależy od kogo kupić ten węgiel. Ja co roku korzystam z oferty http://wegielsztygar.pl/ Preferuję drobne kawałki bo bardzo dobrze się spalają i trzymają ciepło. Teraz jeszcze mają promocje na węgiel ponieważ jest już po sezonie grzewczym. To wychodzi o wiele taniej niż kupować zimą lub jesienią. Co o tym sądzicie ? Jestem bardzo ciekawa waszej opinii na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to zawsze wegiel kupuje w http://www.multiwegiel.pl/ i zawsz ejestesmy zadowoleni, bo spala si edobrze i w cenie tez jest okazyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli kupujecie wegiel to przejrzyjcie oferte http://sklep.weglosmyk.pl/ - maja sklep internetowy i jak dotad wegiel doskonalej jakosci w dobrej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×