Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Udusze go kiedyś.

Polecane posty

Gość gość

Mój mąż jak i ja mamy ostre charaktery oraz oboje jesteśmy uparci. Mamy 2 tygodniowego synka. Czasami twierdzę, ze mój mąż ma nie stwierdzoną nadpobudliwość - wszędzie go pełno, nawija cały czas, a kiedy go o coś proszę to jego ulubione stwierdzenie to ,,zaraz". Często się kłócimy, bo żadne z nas nie chce odpuścić. Ledwo wrócił do domu, a już zrobił burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej, może twój mąż to mój mąż? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh no to mówisz, że mamy takich samych mężów ? Jak to moja teściowa ,,Ciebie trzepanac w łeb to mało".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jak i ja mamy ostre charaktery oraz oboje jesteśmy uparci. Mamy 2 tygodniowego synka. Czasami twierdzę, ze mój mąż ma nie stwierdzoną nadpobudliwość - wszędzie go pełno, nawija cały czas, a kiedy go o coś proszę to jego ulubione stwierdzenie to ,,zaraz". Często się kłócimy, bo żadne z nas nie chce odpuścić. Ledwo wróci do domu, a już zrobi burdel. Przychodzi do domu - laptop rozłoży, rozkłada koc,bo ma zamiar pobawić się z małym, rozłoży kanapę w salonie, bo stwierdził, że położy się z małym, mały zasnął mu na rękach, a bałagan został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×