Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wilk to Koke, idioci..żal mi was

Polecane posty

Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to tasama osoba, co wymyślona MMartha i psycholek Koke, co tu ma do rzeczy wiek, że są niby w innym wieku, kto podał swsój prawdziwy? Nie rozśmieszajcie mnie. Poczytajcie teksty z trzymaniem kobiety za włosy i rżnięciem jej od tyłu. To chory człowiek, wzbudza zaufanie kobiet, pisze z nimi na maila, a później pod innym nikiem wyśmiewa szczegóły. To ścierwo, że nie wiem, czy drugie takie na świecie istnieje. Pożywia się czyimś nieszczęściem, problemem, a później sam ze sobą gada jako pomarańcza wyśmiewając, upokażając te kobiety. Mdli mnie na samą myśl pod jakim nikiem jeszcze się ukrywa? Co to jest jakiś cyborg? Przełącza się między nikami szajbus. Gra uczuciami kobiet w pokera. Brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie on jeden ma więcej niż jeden niebieski nick i bawi się kobietami. O co ta afera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kogoś dla kogo kafe jest całym życiem i nie ma nic poza,stosuje metody konspiracyjno-szpiegowskie rodem z KGB i UB i poprzez zwykłą prymitywną prowokację próbuje wymacać kto jest kto, tak jakby od tego zależało jego życie:D żal mi tego idioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( że co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke to na pewno wilk , co tu ma do rzeczy wiek, kto podał prawdziwy, nie rozśmieszajcie mnie. Poczytajcie teksty z trzymaniem kobiety za włosy i rżnięciem jej od tyłu. To chory człowiek, wzbudza zaufanie kobiet, pisze z nimi na maila, a później po innym nikiem wyśmiewa szczegóły. To ścierwo, że nie wiem, czy drugie takie na świecie istnieje. Pożywia się czyimś nieszczęściem, problemem, a później sam ze sobą gada jako pomarańcza wyśmiewając, upokażając te kobiety. Mdli mnie na samą myśl pod jakim nikiem jeszcze się ukrywa? Spójrzcie, że wilk prawie wcale nie śpi, co to jest jakiś cyborg i przełącza się między nikami szajbus. Gra uczuciami kobiet w pokera. Brak mi słów zgadzam sie w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk to nie Koke. Wilk to tchórzliwy dziadek, który całe życie marzył, żeby być honorowym twardzielem. zgrywał tu odważnego górala, dopóki Smof nie sprawdził jego gróźb. I Wilk spalił wrotki :D XX Smof wczoraj cycusiu poniewaz cierpisz na nadaktywnosc (choc w sumie nic dziwnego cycusiu mamusi) w sumie mialem cie olac, ale zeby sprawiedliwosci stalo sie za dosc pierwszy byl taki: "Tak obiecuje, jak bede , to sie umowimy gdzies w polowie drogi pomiedzy lublinem a sanokiem zeby bylo sprawiedliwie twardzielu z morda do kobiet nie obawiaj sie malenki bede" i wyslany spod "smof@myself.com" pozostale zreszta tez i zeby nie bylo nie mialem returna od mailer demona ze blad wiec doszlo, na pewno tyle mam c***anie twardziel do powiedzenia milego cycku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amstaff jako koke rozwalał temat wadery i wyzywal dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dauny a co za roznica czy to ten sam czy nie?:-D Przejmujecie sie tym jakby to najwazniejsze na swiecie dla was bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk i Koke to dwie różne osoby. Konserwatyzm Wilka nie wytrzymał by stylu Koke. Jeśli to ta sama osoba to Oskar za scenariusz oryginalny się należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie się cym podniecać.... hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietrudno jest przekonać Wilka Kiedy się zmierza do jego tyłka Gorzej gdy Panna się przed nim obnaży Nie ma kto wtedy stać na straży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk to kreska - taki sam poziom żenady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovemmagse1982gsdhw
ciekawska? autorytet ero śmiech pusty Ta co miała męża, ale już nie ma? Jasne http://lync.io/ePbP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×