Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co niani na święta?

Polecane posty

Gość gość

Hej, nie mam pomysłu, może ktoś pomoże. Niania jest taką osobą starszą, nie młodą dziewczyną i nie wiem co kupić. Myślałam o jakiejś karcie podarunkowej, ale nie wiem w jakim sklepie, może coś z kosmetykami albo ciuchami? Czy to dobry pomysł? Wiem, że do świąt jeszcze trochę czasu, ale ja już o tym myślę, bo nie chcę potem zostać z przysłowiową ręką w nocniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karty podarunkowe to prezent na odczepnego wg. mnie. podpytaj co lubi, może jakiś dobrej jakości koc jak jest domatorką, może jakąś fajną ksiżąkę , szal, perfumy, jeśli wiesz jakich używa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym do znudzenia mogła kupować książki. Jeśli choć trochę znasz jej zainteresowania to nie powinnaś mieć problemu z wyborem, bo może być to np.powieść historyczna, romans, książka kulinarna albo o wystroju wnętrz... Koc też jest fajnym prezentem, ale raczej dość drogim. Nie wiem czy chcesz kupić coś drogiego czy raczej drobiazg. A może ręczniki albo kwiat doniczkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z książką to się boję, bo wydaje mi się, że ona woli TV oglądać niż książki czytać. Ale lubi herbaty, więc myślałam o jakimś fajnym zestawie w ładnym pudełku i do tego jakiś kubek/filiżanka. Albo, nie wiem, czy coś takiego jest, jakiś kubek termos na długie spacery jesienno-zimowe. Cenowo tak ok 200zł chciałam wydać. Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może najlepiej zapłac jej dodatkowo, a sama będzie wiedziała co zrobić z pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam w sklepie z herbatami i kawami taki zestaw około 10 pojemniczków takich ładnych nie jakieś tam pudełeczko i na każdym był napis jakiejś herbaty np earl gray i do tego kup czajniczek i filiżanki i jeszcze powinno Ci zostać pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję premię po prostu, wiadomo że święta to wydatki, prezenty niania pewnie dostanie od rodziny a jej samej bardziej przyda się dodatkowa kasa niż kolejny czajniczek lub nietrafiona książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zloz piekne zyczenia przytul , zapytaj o zdrowie chwile bez pospiechu porozmawiajcie wlasnie przy dobrej kawie, ktora jej przygotujesz. ot tak zwyczjnie po ludzku ... jestem niania i wcale nie oczekuje prezentow, ale wlasnie takiego zwyklego ludzkiego zachowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w tamtym roku daliśmy niani 100zl więcej wypłaty,duża bombonierke i wolne od 20.12-3.01:) Wolelismy dac kasę,to każdy kupi sobie co mu podoba się.niania była mile zaskoczona.dodam,ze jest to Pani przed 60.w tym roku zrobimy tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli planujecie okolo 200zl, to ja bym kupila jakis drobiazg za te 50, a reszte dala do reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia66
Proponuje premie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt,ze niania,to ma w tym wypadku tylko znaczenie takie,ze mozesz dac jej premie.A jezeli prezent,to ,ze jest w wieku np.twojej babci i chcesz wydac 200zl.Co jej sprawi przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym kupiłą srebrna bransoletkę bądź kolczyki , i premie , i pamiątka i pieniądze , sądzę że wydawanie kasy na jakis bardzo drogi prezent jest bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×