Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam ochotę na faceta z ero

Polecane posty

błędngościu ,wyczułam ironię?:)racji przyznawać mi nie musisz, to jest moje zdanie, a ile opinii tyle forumowiczów i forumowiczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy kto siedzi na necie, ma jakiś problem, to jest chwilowe oderwanie się od rzeczywistości. Senor, wyraziłam swoją opinę, nie musisz się z nią zgadzać, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee nie ironizuję. Kazdy jest tu z jakiegoś powiodu. Masz pecha że trafiłas na takich . Myśle ze duzo ich tu jest. Powaga. Ja sie tu pojawiłem troche z innego powodu:P ale nie wyjawię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie interesuje życie prywatne, oraz powody, dla których tu przebywają, ale zawsze mnie bawili ci, którzy zawsze znają lepiej innych. Bo co Ty wiesz o zabijaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błędnygościu, nie pytam, Twoje prawo jaki powód. Boja tak na prawdę nie wiem jaka cholera mnie podkusiła aby tu zasiąść:O Ps: Kilka lat temu odważyłam się spotkać z facetem poznanym na necie. Po spotkani powiedziałam "nigdy więcej, never" a taki fajny był, hamerykański:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ok:) ja sie nie spotkałem i nie spotkam z tego samego powodu bo to ułuda:P ale bawie sie tutaj i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senor, wyrobiłeś sobie zdanie o mnie widzę, już na wstępie. Ale ok, nie wnikam, swoje zdanie wyrażam, nie żartując, bez erotyzmu i polotu. Nie interesuje mnie życie prywatne, tylko to walenie ściemy, przez niektórych. ale ja w to nie wnikam, jesteśmy w swiecie wirtualnym, tak zwana wolna amerykanka, róbta co chceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tłumaczyć się nie lubię i tego nie zrobię. Sprecyzuję to w ten sposób, Chwilowe oderwanie się od życia codziennego, które jest bardzo fajne, aczkolwiek czasami mnie przerasta. Ot co- nic fascynującego. Pewnym jest, że wieczorami i na co dzień mnie tutaj nie zastaniesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w zyciu faceta stąd,,odrzuty i odpady Koke ???Przecież to erotoman gawędziarz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tłumacz. Wolność słowa, wolność wypowiedzi. Ale masz rację, jest to odskocznia. Ok, rozumiem, że wieczorami masz bardziej zajmujące zajęcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senor, dokładnie. Wieczory spędzam w bardzo miły sposób, aczkolwiek, nie wykluczam, że i mnie może ta ułuda wciągnąć. Jak na razie, jestem spokojna o to.:) Dziękuję, że choć w jednym moim słowie przychyliłeś się ku mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, nie tylko w jednym. Jakby tak głębiej poszukać, to niewątpliwie znalazłoby się więcej powodów, by się przychylić ku Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofuu
kto zje moje tofu? nie smakuje mi :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×