Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam ochotę na faceta z ero

Polecane posty

Gość Gośc Marcin
dlaczego nie ma tematu "mam ochotę na kobietę z ERO "?? i jedziemy z propozycjami :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke jesteś ostatnim tutaj interesującym facetem.Pisałam OPRÓCZ gwiaz z czołowych tematów.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Marcin.Taki temat widziałam,ale niestety ankiety mówią wszystko.:-D Nie o takich interesujących mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Uzasadnij to, tylko poproszę o merytoryczne, logiczne przemyślenia poparte dowodami. Bo widzisz, tak to i ktoś Ciebie może łatwo zaszufladkować jako np "nieatrakcyjną kobietę" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent mnie nie kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ochotę na takiego jednego F :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wielka jest przenikliwość ludzkiego umysłu :D Nikt i nic się przed nią nie ukryje. Trzeba być lisem i lwem w tych czasach, niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke ja tu jestem dla rozrywki.W przerwie.Twoje historie o wielkim wiecznym błękicie możesz jeszcze szerzej opisywać.Sporo jest tu kobiet,z wolnym czasem,którym to wystarczy by uważać cię za atrakcję.To jak siebie tutaj kreujesz nie mieści się w moim wyobrażeniu interesującego faceta.Stąd nie odczułam potrzeby,by z tobą pisać.Po prostu.Taki jesteś raczej Pudzian-Rocco-Horacy multitalent :-D Nie chcę robić z tego dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agent mnie nie kocha :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kogo polecacie? Bo miejsce mi się zwolniło na bzykanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ok coś tam napisałaś, problem w tym, że ja daleki jestem od wizerunku, który przedstawiłaś. Rozumiem, że nie przepadasz za kreatywnymi facetami, zdarza się, ja preferuje kobiety, które potrafią docenić takiego kogoś, docenić jego osobowość, a więc i Ty nie jesteś w kręgu moich zainteresowań. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke ciągle mnie zastanawia czy na @ też jesteś taki jak tutaj :) Zawsze możesz zostawić próbkę, dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się udzielasz,skoro wyraźnie napisałam,że poznałabym kogoś ,,świeżego"? Kreatywność dla każdego oznacza coś innego.Nie pomyślałeś? Czy taki jesteś tu pyszny w laurach,że ciężko zrozumieć,że tylko dla pewnej grupy kobiet jesteś atrakcyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Oczywiście, że taki sam jestem prywatnie, jak tutaj, nie jestem projektem, a normalnym gościem, który lubi na wesoło żyć :) X gość dziś Kreatywność to cecha osobowości, myślenia, albo się ją ma, albo nie ma. Człowieka kreatywnego poznasz np po jego tekstach, po wyrażanej w nich ekspresji, złożoności, po zdolności do tworzenia czegoś nowego, czegoś ponad standard. Kreatywność zdecydowanie zalicza się do procesów twórczych, np coś tworzysz zrywając ze standardami. Jest to proces jasno zdefiniowany. Udzielam się dlatego, aby utwierdzić Cię, że z "wizerunkiem" mojej "osoby", który sobie utrwaliłaś, w rzeczywistości mam niewiele wspólnego poza tym, że zarówno Pudzianowski, Rocco, Horacy, są, bądź też w przypadku Horacego - byli facetami. Mam do tego prawo, skoro piszesz coś nieprawdziwego o mnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co mnie twój prawdziwy realny wizerunek obchodzi chłopie?To nie jest portal randkowy,żeby zbierać dowody na twój temat.Mam zdanie swoje na podstawie tego,co czytam i również mam do tego prawo.Kreatywność erotyczna faceta nie objawia się pisaniem powieści na erotycznym forum dyskusyjnym.Dwa słowa wystarczą by zwariować i chcieć więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agencie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
cholera co ja robie tu? nie mam ochoty na żadnego faceta z forum ale jestem i co? i sie odnbiose do odniesienia na wczesniejsze odniesienie do jakiejs wypowiedzi. koke to nie real, w tym temacie moge byc rachitycznym antałkiem a wchodząc na inny bede teznym byczym chopem. nikt ci tu nie mowi jaka jest prawda. Powiem więcej nie ma tu prawdy. Kazdy czlonek na kafe zaczyna sie od 18 cm :D [no mój też:D ]. Zabaw sie w wolnym cvzasie a nie kreujesz swoją osobowość w rzeczywistym stanie. No jakbym wilka czytał :D a teraz sperdalam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zostań,bo jako nieliczny właściciel tych 18 cm dobrze gadasz.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słodziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie podoba senor i na niego głosowałam w ankiecie. z nim chce isc na kolacje[ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Powinien Cie obchodzić skoro dosyć rygorystycznie oceniasz innego czlowieka. Tego wymaga rzetelność, uczciwość, obiektywizm, skoro kogoś oceniasz to najpierw wypadałoby poznać tę osobę. Ja mam prawo odnieść się do Twojej opinii, która z prawdą ma tyle wspólnego co zeszłoroczny śnieg z przyszłorocznym upałem w lecie. Dwa słowa mogą oznaczać co najwyżej jakieś "słowo klucz", "hasło" ale nie kreatywność, to proces dużo bardziej złożony niż się wydaje. Już samo ograniczenie się do tych wspomnianych dwóch słów, przeczy definicji kreatywności, ponieważ ewentualny autor sam się OGRANICZA. Kreatywność natomiast nie ma nic wspólnego z ograniczaniem się, to proces typowo twórczy. Mam wrażenie, że mylisz pojęcia, zainteresowania Ciebie jako konkretnej kobiety, "abyś zwariowała" z kreatywnością, jak widać to dwie różne bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mu tego nie napiszesz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za długie koke.Masz rację,ja się pomyliłam.Ok? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet oddałam głos na kuszę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Spoko loko nie chodzi o rację, chcę abyś poznała mnie takim jakim jestem, aby to zrobić musiałem użyć kreatywności i zamienić się w dosyć wymagającego adwersarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej trzeżwo myslącymi facetami na ero sa Senor Toledo i Agent 🖐️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koke masz tu rzesze ciotek wielbicielek dozgonnych,czekających na kolejne odcinki baśni o twojej kreatywności i boskości.Daj im tę przyjemność.Ja zostaję przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naturalnie, podzieliłem się jedynie moim prawdziwym "Ja", dziękuję za miłą rozmowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×