Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam na urodziny od chłopaka złote kolczyki to ten głupek

Polecane posty

Gość gość

kupił mi platynowe. Normalnie szok, dobrze zarabia i obiecał złote, to jakieś badziewie platynowe mi kupił. Jestem na niego strasznie zła i się do niego nie odzywam. Nie wiem jak można tak się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkkk
Z palca zjedź to ci przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Platyna jest droższa od złota tępa k***o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba masz coś nie tak z mózgownica, na platyne stać tylko bogaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo wyjątkowo głupia prowokacja, albo bez prowokacji jesteś głupia do sześcianu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie jest zolta i niczym sie od srebra nie rozni na oko czy masz srebrne kolczyki czy platynowe nikt nie pozna na pierwszy rzut oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję tobie chłopaka bez wyobraźni :) chociaż... ponosisz rok, sczernieją i kupi ci nowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o to ostrzeżenie dla wszystkich facetów- nie wiąż się z kretynka tylko dlatego ze jako tako wygląda i chętnie popuszcza szpary... seks kiedyś się znudzi a z tłukiem trzeba będzie się lata użerać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sie jaracie przeciez to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież wiemy, ze prowo, ale i tak autorka jedyne co pokazała to to , że pustak aż dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proowo? Wyobraźcie sobie, że wasz partner obiecał wam na urodziny podróż do Paryża, a kiedy przyszło co do czego wybraliście się do kina. Tu sytuacja analogiczna, jak się obiecuje to dotrzymuje się słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ośmieszaj się debilko.Platyna jest droższa od złota.Chcesz pisać wydumane teksty, to przemyśl nim coś głupiego napiszesz tępa ruro😡 Jesli masz takie fantazje, to muszę ci powiedzieć że chłopak nie ma obowiązku kupowania drogich prezentów głupia dzido!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Proowo? Wyobraźcie sobie, że wasz partner obiecał wam na urodziny podróż do Paryża, a kiedy przyszło co do czego wybraliście się do kina. Tu sytuacja analogiczna," POLECAM SPRAWDZENIE W SŁOWNIKU ZNACZENIA SŁOWA ANALOGICZNY. I odradzam używanie słów , których się nie umie prawidłowo zastosować. analogiczne to w tym przypadku na pewno nie jest do tego co podałaś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprobujcie zrozumiec autorke zamist ja tak wyzywac!!! ona i jej kolezanki nie znaja sie na wartosci metali szlachetnych! nie wazne jest biale zloto czy platyna bo wyglada to jak srebro! przeciez nie bedzie chodzila z tabliczka na czole, ze to platyna. chlopak okazal sie nietaktowny kupujac jej niezrozumiala dla niej rzecz, powinien kupic jej cos co ona rozumie, co zna - zolte zloto. platyna jest dla wyrafinowanych snobek, a to prosta dziwczyna znajaca sie na zozltym zlocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
analogiczny by tu pasowało jakby ci kupił srebrne zamiast złotych, platyna kosztuje majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja was obrażam? Skąd tyle jadu? Pewnie zazdrościcie mi przystojnego chłopaka który dużo zarabia :) Dorośnijcie a nie w jakieś wyzywanki się bawicie. Nie dotrzymał słowa, więc jestem zła. Szczerość jest w związku bardzo ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrażasz nas swoją głupotą dziewczyno... przez takie jak ty to mężczyźni maja złe zdanie o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×