Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WROGIE NIEBO. Kto ogląda ten serial ?

Polecane posty

Gość gość

stiwena spilberga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajecznowa
Ja oglądam Wrogie Niebo! <3 ale wkręciłam się niedawno dopiero, nadrabiam sezony, bo teraz można oglądać 4 sezon na SciFi z tego co widziałam, więc muszę podgonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o czym to? Warto ? Czy to takie głupoty w stylu Lost Zagubieni gdzie przez 10odcinkow jest jedno i to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajecznowa
wiesz co, jest to serial o inwazji obcych na ziemię, w trakcie której sporo ludzi ginie, a kto przeżył tworzy grupy ruchu oporu, żeby walczyć przy kolejnych atakach. Obczaj sobie ich na fejsie: www.scifiuniversal.pl/shows/wrogie-niebo Co kto lubi, można się ostro wkręcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łajecznowa
Rajuśku, to nie na fejsie...ale na fejsie też możesz o nich co nieco znaleźć pod SciFiUniPL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lookam na Wrogie Niebo w Sci Fi Universal. Świetny jest! Szczególnie te efekty specjalne, ale Spielberg, wiadomo, on byle czego nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
efekty akurat są przeciętne, takie w stylu filmów klasy B, ogolnie serial ciekawy ogladam :P ale doopy nie urywa, spodziewłam sie czegos lepszego po Spielbergu. Dla fanów science fiction polecam serial BATTLE STAR GALACTICA :) I najnowszy film Interstellar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnaken
dla mnie falling skies absolutnie super!Ja jestem dopiero na 2 sezonie, ale chcę nadgonić, żeby właśnie na SciFi sobie teraz oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy, drugi i trzeci sezon najlepszy, w czwartym zaczeło się robić idiotycznie (lexi, jakieś nadprzyrodzone moce itd) W 2015 roku ostatni, piąty sezon. Z jednej strony szkoda, bo całościowo serial mi się podobał, z drugiej strony patrząc przez pryzmat idiotyzmów 4 sezonu może to i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flume
Mi się cały czas podoba , ale to kwestia gustu. Czasem lepiej żeby coś się skończyło niż ciągnęło jak moda na sukces . Jednak i tak ja cały czas z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dzisiaj właśnie kolejny odcinek. Oglądam dopiero od tego sezonu i jest nieźle. Od efektów specjalnych i gry aktorskiej jakoś oczy nie bolą, a to najważniejsze ;) Resztę nadgonię jak w Sci Fi skończy się emisja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingaaaa
Ja do obejrzenia pierwszego odcinka 4. sezonu Wrogiego nieba zostałam dosłownie przymuszona przez mojego brata :) Ale już ten pierwszy odc. tak mnie wciągnął, że zaczełam szukać poprzednich sezonów i staram się nadrabiać zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapcionek
Ja wczoraj niestety przegapiłam :( Wiecie kiedy na scifi lecą powtórki Wrogiego Nieba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gapcionek
Wow, OGROMNE dzięki! Teraz mogę sobie nadrobić co nieco Wrogiego Nieba hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jeszcze oprócz Wrogiego nieba Stevena Spielberga was porwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy on jakieś inne seriale oprócz Wrogiego nieba produkuje, więc na razie zachwycam się tym :) Jeśli chodzi o jego filmy to stare dobre obrazy z lat 70 tych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrogie Niebo i tak jak dla mnie wymiata, warto oglądać. Powiem Wam że poprzednie serie nadrabiałam w Internecie ale tę oglądam już w TV, niby nieduża różnica ale w jakości kolosalna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie Wrogie Niebo się rozkręca z każdym odcinkiem. Ciekawa jestem co wymyśla w kolejnej serii bo w sumie już i tak pokazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super serial tylko szkoda ze malo osob o nim wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mało? nie wiem, w sumie nie ma dużo tego rodzaju seriali w polskiej tv, a tej jakości to już w ogóle. Swoją drogą na ich facebookowej stronie jest całkiem dużo fanów i duży ruch: https://www.facebook.com/SciFiUniPL?fref=nf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie właśnie Wrogie Niebo z każdym sezonem ma coraz więcej sympatyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, niektórzy oglądają serial dopiero od 4 sezonu, a potem nadrabiają. Mój kolega to nawet powtórki na Sci fi universal ogląda, żeby jeszcze raz poszczególne sceny zobaczyć, mimo, że oglądał premierę na tym samym kanale :D Taki wariat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam od drugiego i oglądałam jednocześnie drugą serię Wrogiego Nieba w TV a pierwszą nadrabiałam w Internecie. Więc się da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko że zamierzają przestać produkować ten serial ... Fajnie się ogląda Wrogie Niebo , szczególnie jak już wszyscy śpią , jest cicho i można zgasić światło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też słyszałam że chcą zaprzestać produkcji Wrogiego Nieba . Tylko szkoda bo Spillbergowi fajnie wyszedł ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to koniec Wrogiego Nieba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałem, że podobno ma być 5 sezon, ale wiecie jak to może być, zobaczą, że ma miliony fanów (no ma ;) i będą planować kolejny! W każdym razie mam nadzieję, że sci fi będzie te nowe odcinki kupować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×