Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Tez miałam problem z zalogowaniem do Ateny, ale potem faktycznie SD wysłali zgłoszenie i podryfowałby wszystkie paski, teraz muszę tylko za lipiec ale to zazwyczaj sa dostępne po wypłacie. Co do premii to kierownik decyduje i zgłasza to KR. Co zmian u nas mniej więcej każdy ma po równo 1 zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białystok i OKOLICE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to juz od dłuższego czasu myślę sobie, ze za nadgodziny mamy mniejsza stawkę niż za godziny które wyrabiamy w etacie, dlatego nie warto tyrać i trzaskać nadgodziny bo i tak jeden ch..z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy jest najwiecej przecenionych towarow w tym rossmannie na Św.Teresy w łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po raz kolejny na forum pojawia się temat okantowanych wypłat... SS to banda złodziei, oszustów i wyzyskiwaczy, chyba żadna inna firma tak nie kantuje na wypłatach , nawet prywaciarze są bardziej uczciwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam cos sie ciagle nie zgadza,to dlaczego nie zadzwonicie do kadr???Biadolic tylko umiecie!!Zero jakiejs wlasnej inicjatywy,czegos nie wiesz,nie rozumiesz to zadzwon w odpowiednie miejsce i najzwyczajniej w swiecie zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś zadzwoniłam w swojej sprawie bo nie mogłam doprosić się interwencji mojej ks,pani z działu kadr oddzwoniła do ks i miałam przerąbane nawet od kr dostałam na uszy że do załatwiania spraw pracowników jest kierownik sklepu i nie pomogły tłumaczenia bo ks wyparła sie prosto w oczy mowiąc że nie zgłaszałam problemu.więc nie zarzucaj komuś braku inicjatywy .bo ile tu dziewczyn tyle różnych sytuacji i powodów dla których nie wychodzą przed szereg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, niech dzwonią i się dowiadują, ale to jest paranoja żeby tak bezczelnie kantować i liczyć na to że kasjerki się nie zorientują. SS celowo zaniżania pensje i jak ktoś do nich dzwoni, to mydlą oczy że wszystko jest dobrze naliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia jestes i masz wszy na pepku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz kogoś urazić, to się bardziej wysil, bo teksty rodem z przedszkola na nikim nie robią wrażenia. Jeśli się z kimś nie zgadzasz, to napisz dlaczego, a jak tego nie potrafisz, to nie zachowuj się jak przedszkolak i troll, i nie rób z siebie pośmiewiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwek
czy jest tu ktoś kto pracował w arkadach wrocławskich??????????? tam to dopiero atmosfera asystenci robią co chca i jak chca,boze zeby ktos tam wreszcie cos zadziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystenci jedna madrzejsza od drugiej kazda chce żadzic i udawac kiero smiechu warte nic nie potrafia bez sensu ta funkcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W nie jednym punkcie to właśnie asystentki sa tymi osobami które więcej potrafią niż sama kierowniczka bo odwalają najgorszą robotę od kasjera po obowiązki ks bo te nakładają na nie nadmiar obowiązków i muszą im sprostać więc nie dziwcie się że uważają się za lepsze bo są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem asystentką,a niby w czym ty kasjereczko jesteś lepsza ode mnie,za pozostawiony przez ciebie bałagan na kasie ja obrywam,za źle zrobiony przez ciebie louyat ja obrywam, źle rozłożyłaś ceny ja obrywam,guzdrzesz się na dostawie ja obrywam,nie przestrzegasz formuły przykasowej ja obrywam,nie przestrzegasz amoku ja obrywam,źle umyłaś podłogę ja obrywam, źle zrobiłaś zera ja obrywam,mngę tu mnożyć przykłady ale po co przychodzisz do pracy odwalisz swoje na kasie i umierająca wracasz do domu.księżniczka jedna z drugą jak będziesz chociaż w polowie zapie/prza/ła tak jak ja możesz wtedy mieć jakieś wyobrażenie o mojej funkcji w tym syfie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie sie kłócić, co sklep to obyczaj - na jednym to asystentki robią wszystko, na innym nie robią nic... Ehhh... Nie można uogólniać że wszystkie asystentki są głupie, albo wszystkie kasjerki są głupie, itp., bo wszystko zależy od sklepu... Są też sklepy gdzie wszyscy pracują w zgodzie, każda rozumie jakie ma obowiązki i współpraca się układa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któryś sklep zrobił premię za dynamikę , bo my nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz też nie ,cały czas nagonka perspektywa super premii a cel w kosmos,dla nas nieosiągalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My taaaaak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślicie będzie w piątek wypłata czy dopiero w poniedziałek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak 10 wypada w poniedziałek, to przeważnie w piątki puszczają przelewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero 3ci a wy już o wypłatach :/ raju!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak z tym rossem wyprzedazowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy wyplacaja ta premie za dynamike?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas raz się udało wyrobić premię za dynamikę. Niestety okazało się, że każda kasjerka dostała inną kwotę. Myślałam, że to jest sztywna kwota przyporządkowana do stanowiska - tak byłyśmy informowane i tym motywowane do walczenia o obrót. Nie rozumiem czemu jedna kasjerka ma więcej od drugiej? Ktoś to rozumie i wyjaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy od wypracowanych godzin,tak mi sie wydaje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zależy od etatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im wiecej godzin tym samym wyzsze wyplaty i co za tym idzie wyzsza premia za dynamike,dlatego kazdy moze miec inna kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkazgdanska
Co ciekawe na tym forum, co ktoś reklamuje gowork.pl/opinie_czytaj,1612 pisali też, że czasem jednak pensja to decyzja szefa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Czesc dziewczyny , mam pytanko na jaki adres email napisać skargę na pracownika chodzi mi o to żeby doszedł on w odpowiednie miejsce a chce napisać jako pracownik a nie klient.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ladnie to tak donosic???????? co to za podejscie pisac skargi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×