Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A kiedy promo na kolorówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie dlaczego w Ross nie brakuje pulpetów?bo Ross rozpieprza normalny tryb życiowy,nocki,2zmiany do pózna(u nas głównie przydupasy pracują na 1zmiane)centrala powinna wziąć się za te kierowniczki bo robią garafik pod siebie i swoich przydupasów!powinien byc program który rozdziela sprawiedliwie 1 zmiany i ilosc dni wekendowych!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest cos takiego jak karta rownych szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecznie tylkoo tempooo nawet do kiblaaa nie mozna pojsc zmienic podpaski bo zaraz dzwonek! Klient klient...a ja sie pytam co z szacunkiem dla pracownika...ktory pracuje, utrzymuje poziom rosss??szacunek sie juz nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karta równych szans wisi. Wg niej wszystko jest sprawiedliwie ale tylko na kartce która nic nie znaczy.... Przykład? Mam na niej jedna promocje, w rzeczywistości dwie, na karcie 7 popołudniowek w rzeczywistości tylko dwa razy w miesiącu na rano reszta popołudnia czyli około 14 razy. Bardzo dziękuję za takie szansę. Grafik to najgorsza rzecz w tej firmie, powinien być brak możliwości edycji, jak ktoś już wspomniał równe szanse zaprogramowane do Pepu. U mnie zmienia się non stop non stop non stop!!! Bez znaczących przyczyn, to swoistą tradycja. Nikt nie robi kontroli tego. Nie podpisujemy grafiku. Dopiero od dwóch miesięcy wisi na tablicy z wielką kartka żeby nie spisywac bo będą zmiany. To kpina z człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są kierowniczki ,które oczekuja szacunku dla siebie ,a same zapomninaja o szacunku dla nas zwykłych kasjerek,a ja niczym sie od niej nie róznię tylko stanowiskiem,ale ona mysli ,ze jak juz jest kierowniczka to reszta ludzi jest nikim ,mam nadzieję ,ze kiedys ta korona spadnie jej z głowy i tak samą ludzie nią będa gardzic jak ona gardzi nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam 4 dostawy z rzedu,na karcie wpisane 3... Moze czas i pora,aby nasza regionalna dokladniej przyjrzala sie owym karta.Pani Agnieszko,nie wszystko zloto co sie swieci.Sa takie cyrki o ktorych sie najwiekszym filozofom nie snilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co twoj regionalny mowil na temat podwyzek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karta równych szans???? ściema nad ściemami, wisi a i tak regionalna tego nie sprawdza.... grafik ???" jakby coś to nie patrz bo to tak tylko , będziemy robić na bierząco" ....a potem godzin brakuje na sklepie 2 osoby na 2,5 godz do zamkniecia... szacunku zero, mobing lizusostwo i zakłamane mordy.... ks i zks robią tak żeby sie nie narobić a jakby co to ty zrób....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas KR miała zgłaszane ze niesprawiedliwie był robiony grafik, coś tam gadała z KS ale oczywiście i tak to nic nie dalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie stanie,gdy Oreo dam dzis wilkowi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym wy mówicie?jaka karta równych szans?????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest ta karta równych szans??pierwsze słyszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KS wpisuje tam pierwsze, drugie, środkowe zmiany, poza tym ilość weekendów w pracy i dostaw. Każdy może sobie porównać ile czego robi. U nas to funkcjonuje bez zarzutu i jest sprawiedliwie układane. Tyle że zmienia się w ciągu miesiąca jak któraś wyskoczy z dniem wolnym czy L4, ale zawsze się jakos dogadujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tabela równych szans nie wisi w socjalu (a powinna) pani kiero wypełnia cichaczem (pewnie ściema) i wysyła kr, my tego nie widzimy, bo bajki wypisuje... Nie ma nocek w ogóle, raz przychodzi w sobotę i to do 12:00 (to jest jej pracujący weekend) i cały miesiąc 7-15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas inwentaryzacji - czas wyzysku. Dwa dni pracy bez logowania za 80 brutto. Szacun firmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pip powinien wpadać z wizytą przed dzień inwentaryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne jest to że w jednym regionie można a w innym nie. przeciez to jedna firma. u nas wszystko jest do wglądu, każda zmiana jest tłumaczona i ok, pracujemy przeważnie tyle co etat, ale przynajmniej wiemy ile za ile dostajemy. A tabela równych szans jest do wglądu przez cały czas i zmiany sa na bieżąco robione. a podwyżki dostałam 1zł na godzinę brutto. i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze cos brzydkiego,ale szczerego.Mam nadzieje,ze nie bedziemy w 1 progu,bo.... ja dotkliwie nie odczuje braku 300 zl co 3 miechy,ale moj ks dotkliwie odczuje braku 3000 zl na koncie.Jesli chodzi o premie inwentaryzacyjna powinna byc taka sama dla wszystkich!!Bo prawda jest taka,ze ten kto nic nie robi same najlepsze profity zbiera.I na dodatek ma wpajane,ze nie jest od roboty,a od kierowania zaloga.Rozgladam sie za nowa praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuje sie pod tym co napisala kolezanka powyzej.Ja tez nie chce ani pierwszego progu ani tej kasy ,tylko dlatego,ze mam podla kierownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nasza kiero "chyba nie wie"o karcie równych szans bo nic takiego nie robi!!!!!!trzeba znowu do regiona uderzyć zapytac bo nasza kiero tobi co chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanek wyżej.... gdyby nie to, że krucho u mnie z kasą w tym roku to też z chęcią chciałabym być w 3 progu, żeby ks i jej zastępca dostali g#wno + jakiś zjebki od regionalnej+ wstyd na cały region, że 3 próg. Ja nawet staram sie nie robić zakupów u siebie tylko w innym Ross. bo nie jestem wazeliną a to wiąże się z małą ilością godz. i wolę te 100 zł zostawić gdzie indziej, aby tam miały choć odrobinę wyższy obrót a te wazeliny u mnie, żeby tak miały tylko swój etat...marzenia moje... Zobaczcie co może i do czego może doprowadzić rządzenie idiotki/ek , jak mamy już prypane w głowie, że tak myślimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakieś minimum ile trzeba pracować by dostać pożyczkę? I czy wiecie może kiedy teraz mozna sie starać i kiedy wypłacają ? ..Miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz umowę normalną(nie na okres próbny)to do końca października mozna składać wniosek o pozyczke(potem jakoś na wiosnę dopiero).jesli ci przyznają to w styczniu są pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta karta równych szans to w każdym regionie powinna funkcjonować?czy to jest ustalenie Np jakiegoś jednego regionu.bo u nas tego nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik inwentaryzacji ma duże znaczenie nawet dla tych co dostają 300 zł. Kiedy my wyszłyśmy poza progami miałyśmy ciągłe kpntrole.masakra ze strony rewizji bo jak jest źle to pierwsze podejżenie pada na sklep że jest coś nie tak a nie że kradną. Nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karta równych szans moim zdaniem nie ma racji bytu. Grafik za często się zmienia i tak długo jak będzie grafikiem sterowała wydajność nigdy nie będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie boje sie rewizji,niech kontroluja.Moze cos zrobia aby do godziny 13 nie bylo sytuacji ze we dwie na sklepie,funkcyjna podpieta na perfumerii...A.kiero gdy sie pojawi to wiecznie w biurze lub na sicjalu...Moze ktos przejrzy na.oczy a nie tylko tabelki,cyferki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy na 3 miesiecznym probnym jest jakis socjal czy nie przysluguje nic,moze wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×