Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gośćregionalna
Niedługo pojawi się lista kasjerów,którzy udostępniali kartę rosnę przy baczyńskiej i innych większych znizkach z nią związanych.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada,ty nie pytaj o L4 tylko do lekarza i zwolnienie przynos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas klienti miedzy soba pozyczaly karty rossne i co,rewizja im karty poblokuje??Smiac mi sie chce,bez kitu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te klientki nie pracują w ss a my tak i robią ss robi z nami co chce i moze nad kontrolować jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,robia co chca,a ze niewypal z Baczynska to bedzie -50% dla wszystkiech,bez karty rossne,a nawet bedzie -70%....Mysle,ze siedzi jakas nawiedzona laska przed kompem i wymysla.A o tym,ze zwolnili cala zaloge sklepu za pobieranie gratisow to tez slyszalyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak e Płocku chyba.zwolnili cała załogę tak to jest jak jest się pazernym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam karty więc nie wiem, czy przy rejestracji jest wpisywany status że jestem pracownikiem czy też klientem. Bo jesli nie to jak rewizja jest w stanie udowodnić że na kartę pracownika zostały zrobione zakupy na baczyńską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownicy tez kupowali baczynska na rossne moze nam nie bylo wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ciążę to kasa zastępcy na pewno znacznie różni się od najniższego szczebla(czyt. kasjerki), jeszcze na swojej drodze mam plany na ciąże, ale zawsze zastanawiały mnie finansowo wyglądające pensje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No o tym ze załogę zwolnili za gratisy to w"co słychać"pisali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie da swojej koleżance tester to też można wylecieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak!za testery tez sie wylatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jedna sprawa za ktora sie nie wylatuje...ZA NIC NIEROBIENIE:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tych kartach to pewnie jakas p*****lnięta kierowniczka wymyśliła.wcale bym sie nie zdziwiła ze to moja ks,ma watę zamiast mózgu jak kubus puchatek i chodzi bez majtek jak on,w ten sposób awansowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak za nic nierobienie to nawet laury sie zbiera!moja ks nic nie robi i jej przydupasy tez nic!!ale to jest wszystko do czasu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z wycieczkami zagranicznymi dla pracowników? Znam osobę,która jeździ na te wycieczki kilka razy w roku. Twierdzi, że jest jakiś konkurs. Czy wszyscy pracownicy jezdżą tak często?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze wszyscy. Ja nawet 3 razy w roku jeżdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździsz bo robisz wały na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Wchodzi cię dziewczyny na psy, kiedyś jak czytało się to forum to można było dowiedzieć się wielu ciekawych info, a teraz jedna na drugą bluzga, wiecznie wszystkie narzekają, po co takie osoby wchodzą ba to forum, otwórzcie sobie Nowy wątek, wiecznych narzekaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy na perfumy też bedzie zniżka - 49%. I na kremy do twarzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O perfumach i kremach nic nie wiemy,ale rossmann ma atrakcyjne ceny promocyjne perfum czy tez kremow.W fajnej cenie bedzie niebawem deremika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem studentką i pracuję w weekendy w Rossmannie , czy dostanę taką kaskę dodatkową na święta grudniowe jak wszyscy pracownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie mi czy jesli przeniosłam sie na inny sklep z obietnica awansu ktorego nie dostałam to czy moge wrocic na stary sklep? czy powroty wogóle sa możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest taka jedna dziewczyna co w rosie pracuje dekade.Zmienila sklep,przeniosla sie z mysla ze awansuje,ale kto blizej ja pozna to wie,ze ona nie powinna miec stanowiska kierowniczego.Moim zdaniem powinna wrocic do stanowiska kasjera,przemyslec swoje zachowania i dojsc do wniosku czy chce pracowac w rosie czy nie.To,ze ktos nie dostaje awansu jest czyms podyktowane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem studentką i pracuję w weekendy w Rossmannie , czy dostanę taką kaskę dodatkową na święta grudniowe jak wszyscy pracownicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo halo czy ktoś wie na temat Mikołaja dla przcownika weekendowego, studenta, dostanie kaskę czy nie ,proszę o info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli pracujecie na zlecenie to nic nie dostaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza ks ma ohydny plan pozbycia się z-cy, robiąc jej koło tylka, aby na to stanowisko awansować swojego pupilka sklepowego. Szkoda mi dziewczyny, której robią krzywdę i jesteśmy przerażone tym co będzie się działo jak plan się uda. KR - nie pozwalajcie ks wybierać sobie z-cy, bo to rodzi patologię na sklepach i takie nieuczciwe, krzywdzące procedery ks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny przyszło pismo że będzie do -70 a nie typowo -70 to jak to z tym dokładnie będzie ? Wie ktoś może coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×