Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
na wszystko bedzie minus 70 a szczególnie na wazeline wiec wszystkie lizod**y kupować kartonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po prostu tylko grzecznie zapytałam . Więc chciałabym uzyskać normalną odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skarbie jest info, ze -49 % wiec watpię zeby nagle zrobili wiecej, zreszta nie opłacałoby sie robić aż 70 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,czy ty naprawde jestes przekonana ze owe -70% dotyczy kolorowki??? Drugie me pytanie brzmi czy jestes moze blondynka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam nie dopisałam , chodziło mi o Baczyńską a nie o kolorówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nic nie wiem, nie było mnie dzisiaj w pracy. Jutro poczytam o tym, jak to prawda to kupie sobie w końcu torebkę, bo -70% to dużo i w końcu bedzie mnie stać. Chyba, ze sępy od nas odłożyły sobie wszystko i podkupią koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas ks wygryzła jedną z asystentek aby swojego przydupasa awansować,a laska która została zastępcą, chodzi przeważnie na zmianę z ks i grzeje kasę i na mopie zaiwania/od 17 przeważnie tylko dwie są osoby na sklepie/nie da jej samodzielnie zarządzać bo nasza ks to tępak i tym których się obawia rzuca kłody pod nogi.joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak konie w stadninach mają wypalaną pieczęć (są znakowane) tak każda dziewczyna powinna być znakowana logiem rossmanna w formie tatuażu lub wypalanej pieczęci na ramieniu lub pośladku dodatkowo z numerem sklepu którego jest własnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie zrób tatuaż na czole jak tak bardzo tego pragniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli na pudry i podklady promo nie bedzie? W skarbie ani slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo skarbowa promocja jest do 8, wiec nic dziwnego ze nie ma info o kolejnych promocjach. To logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pora pozbyć się złudzeń o podwyżkach, tak przynajmniej mi się wydaje. PiS, który jak się okazało, cieszy się taką olbrzymią popularnością w narodzie, właśnie pracuje nad projektem ustawy, która opodatkuje sieci handlowe. Jako, że nasz Rossmann jest 3 w kolejności największym płatnikiem jeśli chodzi o handel, to na pewno właściciele firmy dotkliwie odczują to zwiększenie kosztów. Swoją drogą nie rozumiem, jak można w tak prężnie działającej firmie tak lekceważyć jego podporę- zasoby personalne- szczegółowiej mówiąc mam na myśli kasjerów. Dziewczyny dobrze wiemy, że mając jako kasjer pół etatu i zarabiając nawet 1400-1500 zł nie wyżywimy rodziny (np. gdy jesteśmy samotną matką), nie weźmiemy kredytu na mieszkanie, nie fundniemy sobie w wakacje nawet tygodnia urlopu nad morzem. Niech nikt mi tu nie wyjeżdża z tekstem, że kasjerem może być pierwsza lepsza osoba z ulicy, bez umiejętności i ona nie jest godna więcej zarabiać. A guzik prawda, u mnie statystycznie spośród 3 nowo przyjętych dziewczyn przedłużenie umowy dostaje 1. Czyli trzeba jednak spełniać wyśrubowane wymagania. A co w zamian? bardzo kiepska pensja, zrujnowane życie osobiste - mam na myśli zero organizacji i możliwości planowania przez permanentne zmiany grafiku (jest to wymuszane przez menedżerów, bo liczy się tylko wydajność). Parafrazując slogany wyborcze chce się zapytać czy inna polityka wobec pracowników jest możliwa? Czy tak bogatej dobrym zarządzaniem i naszą pracą firmy nie stać na to aby zatrudniać nas na godnych warunkach? Nie wiem czy w naszym kraju doczekamy się wejścia na kolejny poziom relacji-pracodawca-pracownik, ale z całego serca bym sobie oraz nam wszystkim tego życzyła. Wyobraźcie sobie ten świat, gdy kobieta, śmiga do pracy, w której jest szanowana: ma cały etat, wystarczająco dobrą wypłatę, miłą atmosferę. Widzicie jej zaangażowanie, jej uśmiech, to jak bez grymasu idzie z marudnym klientem aby pokazać mu, że pasta do zębów stoi na wprost drzwi wejściowych? Ona rozumie, że jeśli klient kupi tę pastę, to powiększy się obrót jej sklepu, a to się przełoży na dobrą kondycję firmy i na jej osobiste poczucie bezpieczeństwa. Miałam Wam dać tylko cynk, o tym planowanym podatku, a teraz sam mi się rozwinął. Już kończę może tylko poproszę abyście się pochwaliły czy udało się waszym sklepom choć raz osiągnąć premię za dynamikę obrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do którego roku dzieci dostają paczki na święta? I co w nich jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawka, książeczka, kosmetyk i słodycze. Dostosowane do wieku dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyzki bedą na pewno. Tylko czy ktos wie ile i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9:57 Koleżanko, widzę że dałaś się nabrać na populistyczne hasełka wyborcze i myslisz że duże sieci handlowe przejmują się jakimś nowym podatkiem. PiS omamił Polaków obietnicami wyższych podatków dla sieci handlowych, a tak naprawdę SS, Lidl, czy inne sieci tego podatku w ogóle nie odczują. Prawda jest taka, że ten podatek ma wynosić 1-2% od obrotów, czyli tyle co nic, dodatkowo sieci handlowe zapłacą jeszcze mniejszy CIT, albo w ogóle nie zapłacą i w sumie wyjdzie na to samo. Zresztą nie słyszałam żeby sieci handlowe protestowały przeciw temu podatkowi, bo i po co ? Oni i tak wyjdą na swoje... Jeśli chodzi premie za dynamike, to jest kilka sklepów gdzie dynamika jest wyrabiana, np. za okres listopad-styczeń, dużo sklepów wyrabia bo w grudniu są tak duże obroty, że nawet słaby styczeń nie zrujnuje dynamiki. Sklepy w turystycznych miejscowościach też wyrabiają dynamike w okresie letnim, bo wtedy maja dużo klientów. Nowo otwarte sklepy też wyrabiają, bo wiadomo że z każdym kolejnym miesiącem maja więcej klientów. Niestety, jak ktoś pracuje na starym sklepie, w normalnym mieście, to szansę na zrobienie dynamiki są tylko raz w roku - w okresie listopad-styczeń... A czy SS stać na zatrudnianie na godnych warunkach ? Oczywiście że stać, tylko po co mają nas szanować, płacić godne pensję, zatrudniać na cały etat, itp. ? W kraju jest za duże bezrobocie, na nasze miejsca jest mnóstwo chętnych, więc po co mają nas szanować ? Maruszak to kapitalistyczny krwiopijca, on widzi co się dzieje na rynku pracy i dlatego w kwestii szacunku do pracowników nic się na lesze nie zmieni. W maju na centaurze wrzeszczał na wszystkich zgromadzonych, że ma być jeszcze więcej mobbingu, że ks mają jeszcze bardziej wyciskać kasjerki, że ma być jeszcze więcej terroru na sklepach. Moja ks jak to widziała to przypomniał się jej Nikita Chruszczow i jego słynne wystąpienie na zgromadzeniu ogólnym ONZ - myślała że Maruszak zaraz zdejmie buta i będzie nawalał w mównicę, tak jak Chruszczow 60 lat temu :D Podobno taki był wściekły i zaciekle domagał się, żeby ks i kr jeszcze bardziej mobbingowały... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ross przegrał sprawę w sądzie- dolnośląskie!!! ciekawe jak szybko usuną mój post :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy na okresie probnym jest premia i pieniadze na swieta.dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ross1
Premia inwentaryzacyjna przysluguje po przepracowaniu pelnego okresu rozliczeniowego dla tych premii. Zapomoga swiateczna jak najbardziej nalezy sie na okresie probnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz a inne premiena probnym tez sa i mozna je dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZE
Na okresie próbnym ja niestety nie dostałam premii, ale dostałam paczki dla dzieciaków :) mam pytanko- przebywam na zwolnieniu lekarskim ( nie jest to ciąża) od dłuższego czasu- czy należy mi się premia i paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wie od kiedy i ile bedą wynosily podwyzki? Bo na pewno będą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile czasu jesteś na zwolnieniu, jeżeli dłużej niż chyba 45 dni to Ci sie premia nie należy. Paczki tak, ale zależy czy ks to zgłosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu będą te podkłady w promocji?? Jestem na macierzyńskim i się nie orientuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to już wiem dlaczego nasza ks po powrocie z centaura jeszcze bardziej nas wkurzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką sprawę Ross przegrał?o co chodzi?napiszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkłady ,pudry będą od 14 listopada .A co do podwyżek to są napewno od 1 listopada my dostałyśmy 1,6 zl /h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaka stawke mialyscie wczesniej? I jaki rejon Polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men1520
Hej orientuje się ktoś czy jak inwentura była z 14/na15 to kiedy płacą kasę za zlecenie oczywiście w pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×