Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do 23.03 Wybacz,ale nie kazdy bedzie stosowac twoje metody...Mysle,ze powinnas zmienic miejsce pracy,bo w rosie mlaskac wagina i ustami nie przystoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 3:10 A ty jesteś nawet mniej warta niż c***a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a zapomoga na swieta nalezy sie komus kto jest na l4 ciazowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam, że należy się o ile będzie taka wola twojej ks i poinformuje Cię, ze masz wniosek do wypełnienia o zapomogę świąteczną. Ale może Cię też po prostu olac, co jest bardziej prawdopodobne. A Tak w ogóle dziewczyny nie pytajmu 100 razy o to samo, dosłownie kilka kartek wstecz był ten temat zapomogi na l4. szanujmy siebie na wzajem i swój czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekaj aż Cię raczy poinformować sama się upomnij bo zapomoga Ci się należy. W zeszłym roku były wnioski jakoś w okolicy 5 listopada i na 100 % można je było złożyć do 18 listopada wiec w tym będzie podobnie. Ks nie ma prawa decydować komu dać wniosek a komu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzieki za odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny opisałby ktoś jak to jest z tajemniczym klientem? Po kolei wszystko od podstaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.03 smutne ale prawdziwe!nie wiesz co sie na centaurach wyprawia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore z was to jak takie stare dewoty siedzace w oknie,tzw.monitoring osiedlowy.Wiedza gdzie kto z kim,w jaki sposob itp.itd.Kogo normalnego obchodzi kto z kim sypia,albo kto komu na centaurze nadstawia...Zal d**e sciska ze wy nie mozecie tak sie wypinac czy o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal nam ze pracujemy w takiej firmę gdzie proste sprawy w ten sposób sie załatwia sprawy.zenujące!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyj promocja Baczyńskiej minus 70% będzie dotyczyć całej kolekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak całej kolekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecena na baczynska ma byc do -70%. Czyli moze cos być -40% a coś -70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale man nadzieje ze nie jak teraz przy zakupie 3 sztuk. Bo u nas sie to w ogole nie sprawdzilo bo nie ma juz za bardo z czego wybierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko emigracja z tego syfu
Tak się zastanawiam czytając to forum.....czemu zgadzacie się pracować za te marne grosze?Za 2k na rękę trudno się utrzymać a co dopiero jak się ma dziecko,rodzinę,kredyt etc....zapraszam do Niemiec tu za podobną pracę dostaniecie 1500-2000 ale EURO...wybór należy tylko do Was.Chyba że całe życie chcecie orać nic z tego nie mając...no chyba że macie mężów zarabiających 5-6 k pln na miesiąc to wtedy ok,można za to jakoś do 1-szego przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jest tu ktoś z warszawy,potrzebuję dostać się z dworaca centralnego na marszałkowską tramwajem.może koleżanki podpowiedzą jaki numer trasy. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heej ;). Pracowałam w Ross rok temu, niestety nie przedłużyli mi umowy próbnej mówiąc `wszystko bylo okej, ale to nie to` :) niedawno wysłałam ponownie cv na stanowisko kasjer/sprzedawca i zaprosili mnie na rozmowe do centrali. Wiecie moze czy drugi raz jest mozliwa praca w Ross?. Bo wydaje mi sie, że niestety mają mnie gdzieś w systemie, zapewne z negatywną opinią byłej kierowniczki skoro nie przedłużyła mi umowy, i nie wiem co robic...;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego klient w naszej firmie ma przyzwolenie na niszczenie towaru,pytam sie dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, nie wiem ale juz nawet nie zwracam na to uwagi. Tyle razy prosiłam zeby używać testerów na kolorówke to maja to w dupie, zachowują sie jak bydło i otwierają wszystko jak leci, nawet paznokcie sobie malują lakierami. Ale jak ktoś prosi o cos z szuflady nowego nie otwieranego, to odmawiam i mowię, ze cały towar jest na polce. Nich sie naucza kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy jest te -70% na baczynska? od dzis czy od jutra? bo w pismie bylo ze od 3.11 a na woblerach pisze ze jest to -50% jest do 3.11 to w koncu jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A trzeba autora pisma sie spytac,co mial na mysli...Ja juz tez nie przejmuje sie w jakim stanie sa szminki,kredki itp.itd.Pol miasta w opryszczce bedzie chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baczynska od jutra blad w druki jest i -70 % jest od jutra. Do dziewczyny na l4 ciążowym trzeba skontaktować się z kobita pod nr tel 42 6139525 w sprawie pieniążków na świata, zadzwoń sobie i miej swoją kierowniczke gdzieś dzwoniąc wszystkiego się dowiesz jak złożyć wniosek i dostaniesz pieniążki. Wniosek musi trafić do centrali do 15 listopada a wypłata kasy będzie 4 grudnia. Pozdrawiam i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie wiem o co chodzi z Baczynska, miało być od dzisiaj wg pisma a na dobra sprawę okazuje sie, ze bedzie od jutra bo na woblerach jest taka informacja. Jak zawsze zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Wiecie już dziewczyny ile będzie w tym roku na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile bedzie tyle bedzie wazne ze wogole mamy cos na swieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiecie ci moze czy jak jestem na urlopie wychowawczym to dostane na swieta tą zapomoge???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś zapytał ile będzie czy ktoś wie, jeśli nie wiesz to nie odpisuj wcale a nie głupie teksty ile będzie tyle będzie, pytanie było ILE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wychowawczym tez dostaniesz tylko zadzwoń pod nr tel podany kilka postow wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
No właśnie pytałam ile będzie, a jak tobie koleżanko obojętne czy dostaniesz 100 czy 500 to już twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku było 550 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×