Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Wg mnie powinnyscie do 22j****** !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny . A macie już może wyniki inwentaryzacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy, u nas pierwszy próg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczecin już ma. I jak się okazuje tak c*******h jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o nowej funkcji doradca perfumeryjny???? Jakie warunki i czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja cos czuje, ze u nas bedzie 2 lub 3 próg, chociaż na starych sklepach zawsze miałyśmy pierwszy. Jesteśmy dopiero ze 2 tygodnie po, wiec zanim bedą wyniki to jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jeszcze nie ma wyników inwentaryzacji. Ale i tak będą zj****e, bo mieliśmy dużo niezgodności towaru z dostaw, które przyjezdzaly przed inwentaryzacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OO perfumeria sie nie sprzedaje? Kolejna głupota doradca perfumeryjny, my mamy dwie wyedukowane laski jedną od kremów a drugą od kolorówki a to co potrafią to przeczytać z opakowania opis działania/nawet nam kolezankom z pracy nie potrafią doradzić profesjonalnie po profesjonalnych szkoleniach/szczerze do tego trzeba miec serce i lubić kontakt z klientem. Na perfumach jak nie masz testerów to nie jesteß w stanie sprzedać zapachu.nawet wiedza o nutach zapachowych nie przekona klienta/a jest bardzo obszerna dużo czasu potrzeba aby opanować taką wiedzę/ .kazdy czlowiek ma inna wrażliwość zapachową ta sama nuta zapachowa inaczej pobdza zmysły bez testerów ani rusz nawet laska z super gadanym bedzie spotykała się z niezadowoleniem nieusatysfakcjonowanego zakupem klientem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak u was promocja wyglada? Dzielicie ten plik w ciagu dnia pracy, fiszkujecie od razu? Bo slyszalam ze na paru sklepach osoby funkcyjne, ktore prowadza promocje, zabieraja ja do domu i dziela dzialami. Przeciez to robota na pare godzin w domu dla jednej osoby. Az przykro sie robi, ze takie rzeczy sie dzieja. To powinno byc robione w czasie pracy. Praca jest placona od godziny, a nie zlecenie czy dzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez znam sklepy gdzie dziewczyny biorą promo do domu do podzielenia. To jest chore bo nie dość że w 100 % musisz być dyspozycyjna bo nigdy nie wiesz kiedy zadzwonia ze grafik się zmienil to jeszcze ks zmusza do zabrania sklepowej roboty do domu. Niegdy w życiu bym się na to nie zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też nosimy do domu, jak żadna nie chce to demonstracyjnie pani kierownik przyjeżdza po pracy po fiszki i małe reklamowki . Na jedynce tez nie można sortować na kasie perfumeryjnej też jest zakaz a nadal z premedytacją ks nam zleca sortowanie i do tego trzeba mieć jeszcze na uwadze potencjalnego złodzieja, oraz skupić się na efektywnej sprzedaży i obsłudze klienta./takie zalecenia i organizacja pracy dla podpadniętych / bo przydupasy sortują na zapleczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossmann zmusza do pracowania za darmo !!!!!! Oto kilka przykładów: - fiszkowanie promocji w domu za darmo - schodzenie z kasy zbyt późno (np. laska jest zalogowana do 15:30, a schodzi z kasy o 15:40, i nawet jak się wyloguje o 15:40, to ma płacone tylko do 15:30) - otwieranie i zamykanie sklepów za darmo (np. laski przychodzą do pracy o 7 rano, a loguja się tuż przed otwarciem sklepu, albo maja na zamknięcie sklepu 30 min., a tak naprawdę zamykają 50 min., bo ostatni klienci wyszli 20 min. po zamknięciu sklepu... Nie wiem po co oni te podwyzki dali, jak dużo dziewczyn pracuje za darmoche, więc i tak nie ma płacone uczciwie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy jesteście nienormalne?! nie można żadnych "dokumentów" tego typu wynosić ze sklepu! to jest zabronione, a jeśli ktoś was na tym złapie i wywali za to, że może działacie dla jakiejś konkurencji informując co będzie w kolejnej promocji? zgłoście takie coś jeśli was kierownik zmusza do dzielenia promocji w domu choćby sms anonimowo do rewizji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Dziewczynki. Czy listopadzie teraz ok 20 będzie premia za inwentaryzacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie bedzie. My tez bierzemy do domu promocje, bo jest nas za mało, sklep duży, a w ciagu D ja nie ma szans zeby nawet towar dołożyć a co dopiero rozłożyć promocje. Na starym sklepie tego nie było, bo robiliśmy to w ciagu pracy a tera każdy dostaje do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9-44 No i dlatego masz pieniążki na swieta!masz?masz bo a co ty myślisz ze ktoś za darmo ci da 550zl?teraz wiesz dlaczego to dostajesz tak naprawdę NIC nie dostajesz ,dostajesz swoje własne pieniądze które ci się należą za nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam promo do domu,dlugo bralam .I nawet dziekuje nie uslyszalam.Od kilku miesiecy juz nie biore promocji.Nikt mi tego nawet nie zasugeruje.Takie firma ma wytyczne to tak bedzie sklep funkcjonowal.Doszlam do wniosku,ze trzeba pokazac im tzn.gorze jakie patologiczne i glupie przepisy,wytyczne wymyslaja!!Druga sprawa swieta...Zaje...ni non foodem jest kazdy sklep,ale czy na gorze ktos pomyslal,ze moze fiszek na sklepach zabraknac w zwiazku z ekspozycja swiat na.sklepie??Nie,nie pomysleli...To za co wy macie placone??Na sklepie trzeba pracowac fizycznie,doradzac,sprzatac i jeszcze myslec za nizsza stawke godzinowa.Zacznijcie ku..wa myslec,a wszystkim ulatwicie prace.Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie zgłoście to do rewizji bo chyba nie ma innego rozwiązania na tą patologie i na nieudolną organizacje pracy kierowników. Jak któraś dziewczyna wcześniej napisała jak kierownik ma zabrać promo do domu to wielka demontracja ale jak asystentka czy kasjerka to przecież prawie nasz obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zgłoszenie tego do rewizji da tej patologii i nieudolnej organizacji pracy kierownikow koniec. Kierownik jak ma zabrać promo do domu to wielka demonstacja a jak kto inny to to jego obowiązek. Chore !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nikt nie chce byc zlapany przez rewizje z podzielona promocja w torebce. A stac i tlumaczyc sie z tego przy ks to tez niefajnie. Pozniej jeszcze trzeba ks nadal pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale skoro ks wydaje polecenie niezgodne z procedura to kto ma za to odpowiadać asystentka czy kasjerka która to będzie miała w torebce ? No chyba nie, może by to trochę ukrucilo te durne praktyki durnych kierowniczek. Albo jeszcze lepiej ciekawe przed kim by się tłumaczyła kierowniczka u której rewizja znalazła by promo w torebce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te 550 zł to nie jest za darmo tylko co miesiąc nam te kasę ściągają z wypłaty żeby później móc dać nam premie na święta hahha także nie ma nic za darmo dziewczynki, my też myslalysmy ze będziemy w 2 progu ale na szczęście jest pierwszy i premia w grudniu. My też czasami bieżemy promocje do domu ale mamy też dodatkowe godziny na to wiec raczej robimy to w godzinach otwarcia sklepu, szkoda tylko że wszystko musimy robić po zamknięciu ( tj.nakladki gondole) przez to nigdy nie możemy się wyrobic, ale cóż takie wymogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do was. Pracuję kilka miesięcy i za bardzo sie nie orientuje a chodzi mi o urlopy wypoczynkowe na rok 2016? Dlaczego trzeba juz teraz ustalać, przeciez 10 mies.wstecz to jest bardzo trudne wiedziec co bede robiła za jakiś czas. I jak to jest z urlopami w lipcu i w sierpniu, podobno nie wszyscy mogą dostać. Mam 9 letie dziecko i nie mam mozliwości jechania na wakacje w innych miesiacach. W poprzedniej pracy, kazdy sie dogadywał , nikt mi nie robił problemów. Czy to są ustalenia regionalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak są chyba odgórne ustalenia, zawsze tak wcześnie ustalamy plan urlopów na rok do przodu. I niestety wygląda to tak ze kto pierwszy ten lepszy albo co gorsza przydupasy ks mają pierwszeństwo. U mnie na sklepie na szczęście tak nie jest. Zawsze można się dogadać z dziwczynami czy zamienić urlop mimo tego co jest wpisane w ten plan. A no i niestety dziewczyny co mają dzieci nie mają monopolu na urlop w lipcu bądź w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, jest jeszcze mnóstwo czasu do wakacji, nie ma co się martwić na zapas :p Tym bardziej, że na 99% lipiec-sierpień jest już obłożony. Przy dobrych wiatrach załapiesz się na czerwiec lub wrzesień, a jeśli nie to pojedziesz na wakacje w kwietniu, maju albo w październiku. W Rossmannie nikogo nie interesuje, że masz dziecko. Na pocieszenie dodam, że za rok będziesz już starą wyjadaczką, przyjdą nowe dziewczyny i one pójdą na urlop w maju a Ty może załapiesz się na sezon letni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie wypłata??????????? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I paczki dla dzieci???????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZŁO-DZIE-JE !!! ZŁO-DZIE-JE !!! ZŁO-DZIE-JE !!! Tak wykrzykują górnicy na manifestacjach :) Może też byśmy zorganizowały zadyme przed centralą w Łodzi - tak jak gornicy postrzelały petardami, zapaliły opony i przyniosły transparenty z hasłami "NIE CHCEMY PRACOWAĆ ZA DARMO !", " NIE CHCEMY PRACOWAĆ GŁODNE ", itp. Może wtedy kierownictwo zacznie walczyć z patologiami, bo obecnie panuje przyzwolenie, ba, nawet zachęcanie do tego żeby na sklepach było jak najwięcej patoli, a rewizja na wszystko przymyka oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kierowniczka to typowa czerwona szmata za to jaka jest w stosunku do personelu nie mam za grosz do niej szacunku !! Msciwe babsko i nieuk po zawodowce. Taka kadra zarządza w Ross.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja napiszę o pier*****lonych fiszkach promocyjnych!! no już ch*j mnie strzela jak one ciągle spadają,odklejają się i klienci, nie mogąc wyjąć towaru przez nie,przewracają całe rzędy !!!!wyjęcie kulki antyperspirantu bez bałaganu graniczy z cudem!! zróbcie coś z tym do jasnej ciasnej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×