Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Powiem to raz i nie będę powtarzać liczę ze tez nie zostanę za to zlinczowana, a także nie bronie rossmsnna. W każdej, powtarzam w każdej firmie jest podobnie w większym lub w mniejszym stopniu. Mobing jest wszędzie począwszy od szkoły podstawowe , niestety już tak jest ze silniejszy znęca sie nad słabszym, to niestety smutna praca .Ale jak pisałam w każdej firmie jest podobnie w niektórych nawet gorzej.Ja miałam farta i trafiłam na fajny sklep i u nas nie ma tego co opisałaś ale wiem ze na niektórych sklepach jest to praktykowane i to smutne . Ja osobiście jestem zadowolona z pracy bo wcześniej pracowałam w gorszym miejscu :-( Poprostu nie każdy nadaje sie do rządzenia albo do pracy z ludźmi. Mam nadzieje że kiedyś na wszystkich sklepach będzie tak jak u nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tą premia za dynamikę. Było pismo że zostaje ona zlikwidowana a od listopada były podwyżki. I te pensje są juz po tej podwyżce. Ale powiem ci że jsk na cały etat to miałaś mało bo ja nie wyrobilam etatu a miałam 2100 a jestem kasjerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, premia obrotowa została zlikwidowana od listopada, ale za ostatni okres rozliczeniowy obejmujący miesiące sierpień- październik wypłacono nam premię z tą wypłatą dlatego są one tak wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[Godz 3:37] Tak masz racje. Ta wyplata wpłynęła razem z premią za obrót za okres z przed podwyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie wychodzi złe z inwentaryzacja, to rewizja w miarę szybko po niej przyjeżdża u nas juz troche czasu minęło wiec watpię zeby było aż tak tragicznie. Jesteśmy nowym sklepem ale juz dobre pół roku jesteśmy otwarci. Gdzies na jakimś sklepie był 3 próg, to rewizja tydzień po inwentaryzacji juz tam była. Liczę na 1 próg, bo zawsze w takim byłam, chociaż teraz nigdy nie wiadomo dobry bedzie i 2, zawsze jakas premia. Może i mało dostałam ale jak juz pisałam prawie 200 zł mi z wypłaty odciągają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką nadzieję:-) ze dostaniesz kasę na święta .Tylko trochę dziwnie ze jeszcze wyniku nie znacie a zaraz będą kasę wpłacać. Fajne macie wypłaty :-) ja na asystenta przy pełnym etacie dostawałam ok 1800 ale to było 3 lata temu (jestem na wychowawczym) niedługo wracam do pracy i wiem ze po podwyżkach będzie ponad 2 tys Jestem z pod Warszawy i niestety jeszcze nam stawki warszawskiej nie dali nie wiem jak teraz ale ponoć trochę mniej mamy od was :-) P.S po rozmowach z moimi znajomymi z innych firm a są osoby pracujące w banku w biurach na magazynach czy w sieciowkach to często słyszę podobne teksty , jeśli chodzi o jakość pracy .Także tez nie narzekam na ross, i nie wiem po co ten temat wałkować jak i tak sie nic nie zmieni . Atmosfera na sklepie zależy od załogi i kierownika, jeśli w załodze trafi siebie menda nie ważne czy kasier czy kierownik to praca nie będzie przyjemna. U nas zespół jest OK , choć przewinęło sie kilka osób co w ogóle nie powinni mieć styczności z innymi ludzi i wiem jak takie osoby pogarszają jakość pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do23.18 O ku-a CHYBA POBILI GEBBELSA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomocy dziewczyny!!! Co mamy zrobić z koleżanką jak jesteśmy obgadywane i obrażane przez kierowniczke i jej przydupasów? Czy zgłosić to regionalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mówię o dotychczasowej pani kierownik tej zadufanej i bardzo cwanej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na sali sprzedazy j...ala d**e az sasiadka mi doniosla,bo robila akurat zakupy:))Oczywiscie wykonalam telefon do pani KS i powiedzialam jej,ze wiem!!Ij sie obruszyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie na jakim programie sprzedażowym pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy jesli zaznaczylam ze klient wplacil inna kwote np dal 50 a ja wpisalam 100, wyszedl paragon to jak skasuje towar jeszcze raz i tym razem zrobie poprawnie wszystko to czy wychodzi to na moja strate tzn bedzie mialo wplyw na roznice kasowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co ci chodzi? Że źle wpisałaś kwotę którą ci dał klient? Jak wyszedł paragon i kasetka się otwarła to będziesz miała manko jak drugi raz skasujesz produkt. Bo to bez znaczenia jaką wpiszesz kwotę którą ci dał klient to jest tylko ułatwienie dla ciebie, że nie musisz liczyć ile masz wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jak koleżanka napisała. jeśli sama nabiłaś towar drugi raz to masz manko . Zawsze w takiej sytuacji wołasz asystenta albo ks , żeby albo anulowała całą tranzakcie albo wyjaśniła ci jak masz postępować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem asystentka mialam 148 godzin zrobilysmy dynamike obrotu a dostalam 1800 wiec chybacos nie halo;//;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 00:02 Nie do końca się z tobą zgadzam, że w innych firmach jest podobnie lub gorzej. Myślę że u nas jest znacznie gorzej niż w innych firmach, do tego u nas nie ma komu zgłaszać patoli. W innych firmach i sieciach handlowych są związki zawodowe i one przynajmniej hamują rozwój patologii. Jeśli chodzi o mobbing to masz rację, że jest plagą w Polsce i jest obecny wszędzie - w szkole, w urzędach, w firmach, itp. Ale mobbing w SS to chyba najmniejszy problem, o wiele poważniejsze jest ciągłe łamanie k.p. i BHP, narażanie pracowników na utratę zdrowia i życia (szczególnie w magazynach) i ogólna kultura chamstwa i prostactwa wobec pracowników. Mobbing jest wszędzie (mniejszy lub większy) ale u nas jest dużo dodatkowych patologii, nie tylko mobbing... Do 8:16 Też tak pomyślałam jak czytałam ten raport. Joseph Goebbels wiecznie żywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie jest w drugim progu czy dostaje sie jakies pieniadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann Rosssmann uber alles ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkąd u nas są doradcy perfumeryjni to osoby funkcyjne traktują je jak podludzi a przecież te dziewczyny również pracują na nasz obrót może to jest lżejsza praca ale wymaga znacznie innych umiejętności więc może uszanujmy to - nam kasjerkom po prostu żal tych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak jesteśmy w mocnym 1 progu. Właśnie dostałam smsa od ks. Juz sie bałam, ze dostaniemy wyniki na koniec miesiąca. Zawsze dodatkowe pieniądze wpadną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadufanej i cwanej?? Ja ja znam z innej strony :) moze cos przeskrobalas? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jeśli wruciłam do pracy w czerwcu po urlopie rodzicielskim to czy należy mi się premia inwentaryzacyjna, kto to ustala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy Ci sie, bo przepracowałaś cały okres rozliczeniowy, ale tez decyduje o tym ks kto dostanie a kto nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktorego stycznia przychodzi premia za wyrobiony obrot w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedz, a KR ma cos do powiedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za obrażanie i wyśmiewanie się że mnie i mej koleżanki, przez KR i jej pupile zgłaszać to czy przeczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzę iż lepiej nie będzie nie masz na co liczyć tym bardziej ze do tej ekipy wyśmiewającej należy ks to ona daje przykład a jednocześnie przyzwolenie innym na wyśmiewanie się z Ciebie .musisz jednak liczyć się z tym że musisz zmienić pracę albo sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem koleżanko powinnaś porozmawiać o tej sytuacji z ks, jeśli będzie się to powtarzać to masz prawo zgłosić to wyżej ilekroć obowiązują jakieś zasady sklepu i współpracy! Jak bym była na twoim miejscu pierw bym porozmawiała w czym tkwi problem jeżeli by się sytuacja nie poprawiła to masz prawo zgłosić to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj porozmawiać z ks chociaż może to przynieść skutek odwrotny od zamierzonego ale póki nie spróbujesz to nie będziesz wiedzieć .Powiem że to bardzo przykro słuchać iż ks stoi na czele tego zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie premie inwentaryzacyjna ?inwentura w była w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×