Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do wyżej tak twój 2latek napierd,,,,po angielsku a po Polsku MAMA nie potrafi powiedzieć !!!!!!!jesteś fenomenem centrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie pisz do mnie czybku bo idę do pracy zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej Pisałam czytaj ze zrozumieniem , uczyli tego w szkole :)poświecę minutkę i ci to wyjaśnię :) moje dziecko zaczęło mówić po POLSKU jak miało 20 miesięcy a po angielsku ROZUMIE co się do niego mówi. Czy tak naprawę ciężko Ci to zrozumieć. Mam wrażenie że jesteś typową blondynką :) i szkoda mi dziewczyn na twoim sklepie że muszą pracować z taką zacofaną i organiczną dziewczyną jak ty (odsyłam do słownika jak nie rozumiesz znaczenia tych słów) A tak na marginesie ciekawe które z naszych dzieci będzie miało lepszy start w życie, moje z którym uczę się po przez zabawę czy twoje , które zapewne spędza dzień przed telewizorem . Szkoda mi Cie P.S Jak będziesz chciała odpisać to proszę bardziej logicznie , bo nie chce mi się domyślać sensu twojej wypowiedzi Miłego dnia w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy dobrze zrozumiałam? Czy już teraz w grudniu będzie pierwsza wypłata za inwenture? Byłabym wdzięczna za pomoc :) ps. do 22.20, miałaś jakieś problemy z klientem? Ja ostatnio też mam na głowie jakieś babsko, które myśli, że jest kimś i może sie wyżyć na obsłudze bo robi zakupy za 5zl :( masakra, martwie się, że może mi narobić problemów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do11.21 No niezle w wielu 20miesięcy umiało mówić po Polsku a w wieku 24 już po angielsku .Twoje dziecko jest niesamowicie uzdolnione -gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eh nie będę ci tego znowu tłumaczyć bo twój mózg widzę że nie potrafi przetworzyć podstawowych informacji , więc poddaje się. Tak dla twojej wiadomości synek mojej koleżanki zaczął mówić jak miał półtora roku jeszcze szybciej niż moja . Jak miał dwa latka to mówił już całymi zdaniami. Ale dla ciebie ten temat widzę że jest nie do ogarnięcia, normalnie szkoda mi twojego maluszka. Druga koleżanka wyprowadziła się z mężem do Anglii ich synek ma 3,5 roku mówi ładnie po Polsku i po Angielsku i chodzi tam też do przedszkola, jak widzisz można wystarczy tylko chcieć Ale podejrzewam że tego też nie ogarniesz Życzę miłego życia w ciemnogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że dziecko zaczęło mówić to nic nadzwyczajnego , mam trójkę dzieci starszy syn zaczął mówić dopiero jak miał 2,5 za to bliźniaczki zaczęły gadać zanim skończyły dwa latka co do nauki angielskiego to jestem za czteroletnia córka znajomych też ładnie mówi po polsku i po angielsku ale oni to ją ciągle na jakieś zajęcia dodatkowe wysyłają a to angielski a to taniec i do tego jeszcze gra na pianinie ale to to jest jak się dziecko w bogatej rodzinie rodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny z 12.33 Daruj sobie bo ona i tak nie zrozumie , zacofani ludzi już tak mają Dla mnie to też normalne moja córka poszła do przedszkola we wrześniu jako dwulatek i też mają dwa razy w tygodniu angielski , to znaczy jakieś zabawy po angielsku jak wraca do domu to zawsze po zajęciach powtarza słówka jakie się nauczyła , to zadziwiające jak takie dzieci szybko się uczą. muszę zaznaczyć że odkąd chodzi do przedszkola i bawi się z innymi dziećmi zaczęła bardzo ładnie mówić ale też i trochę się mądrzyć ale to chyba normalnie , w grupie są też starsze dzieci a wiadomo że młodsze lubią naśladować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:05 oj jaka Ty tepa jesteś i jak tu mieć do takich dziewczyn szacunek skoro one takie głupie ? No jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyoki
Dziewczyny co wy sobą reprezentujecie??? Obelgi,wyzwiska brak szacunku do drugiego człowieka,oby moje było tylko na wierzchu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to o tym mowa od kilku postów. Dziewczyna jej tłumaczy miło i uprzejmie a ona dalej swoje. Nic dziwnego, że dziewczyny tracą cierpliwość do takich rozmówczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia36
Dziś złożyłam skargę na sklep w jaworzu do gazety,myślę że poprawi to usługę na sklepie, jak nie poskutkuje to zgłosze to wyżej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa997
Zapewne juto pojawi się w fakcie news wredna sprzedawczyni z rossmanna źle mnie obsłużyła przez co nie mogę spać po nocach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzka, bajkopisarka z Ciebie niezla. Tylko nad interpunkcja i ortografia troche popracuj. Ciekawe, ktora gazeta zainteresowalaby sie takim "hot newsem"? Tak, to zdecydowanie temat na pierwsza strone gazety. Poruszy serca wszystkich Polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmij się kobieto szydełkowaniem i daj spokój pracownicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.41 za Twoje zachowanie dziewczyno....wiesz o czym mowie...konsekwencje zostana wyciagniete obiecuje!!!juz jest zgloszone do waszej hot lini ...a jezeli to nie pomoze puszcze to dalej...a gazety uwielbiaja takie niby glupie tematy...wiec czekaj w niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.38 to nie ma idio.ko poruszac serc....to ma odgonic ludzi od tego sklepu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12.52 ale ona pisze z ma 24miesiące i jak pięknie po angielsku gada a po polsku jeszcze nie umie TO SĄ LUDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.38 oj, ze ja idiotka? Hmmm, ciekawe... Gdybys byla nieco bardziej rozwinieta od pantofelka, wiedzialabys, ze ten kto ma robic zakupy w rossie i tak bedzie je tam robil i nie bedzie sie przejmowal farmazonami jakie biadoli jakas potluczona baba. Nie mniej jednak zycze powodzenia, choc i tak nie sadze, zeby ktos chcial poswiecic choc jeden akapit w gazecie na wymysly starej baby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej -gdybyś była bardziej ogarnięta to byś wiedziała ze UCZCIWY POLAK TAM NIE KUPUJE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.17: tak wiec niewielu uczciwych Polakow w tym kraju. Szczegolnie w okresie swiatecznym widac to najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z konkursem mikołajkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8.37, niewielu nie oznacza że żaden!!!!!!!!!!!!!!!Piotr i Paweł ,Społem tam się robi zakupy! a nie w rosman i biedronka .Myśl narodowa i odrzuć koszerny bełkot jeżeli chcesz vy twoje dzieci miały dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roman Dmowski jak widzi tą hołotę ,jak się poniża, jak liże tyłki obcym to się pewnie w grobie przewraca ! wstyd patzreć jak ten naród się upodlił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś kupiłam krem w Rossmannie w promocyjnej cenie i się okazało ze data ważności dobiega końca zostało z 17dni do przeterminowania więc dziękuję za taka promocję ,naprawdę bardzo dziękuje w Rossmannie nie kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowyzej-widziały gały co brały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem prawdopodobne że kupiła pani nie z promocji tylko z przeceny(to są dwie różne obniżki)i dlatego własnie mogła być cena niska poniewaz zbliżał sie termin przydatnosci pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@pozdrawiam@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kremach jest zakodowana data waznosci produktu. Wiec jak mozna powiedziec ze termin sie konczy?? Jak.jest od daty otwarcia np 24M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermika, niektóre Lirene, Tołpa mają daty podane na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×