Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość Jadzia36
Opiszę pierw w gazecie niech wiedzą szanowni klienci jak się traktuje osobę będąca na sklepie, nie otrzymując pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz i nie zapomnij tu podać na kafeterii w jakiej żebym mogła kupić i się pośmiać z Twoich wypocin :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzka, Jadzka. Myslisz, ze ktos sie taka p***a jak Ty przejmie? :-D Nadajesz sie co najwyzej do tarcia chrzanu, bo jak widac nawet zakupow sama zrobic nie umiesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do p. Jadzi: papieru do d**y tez nie wybierzesz bez czyjejs pomocy? Moze pomoc wybrac zawieszke do kibelka? Zapraszam do stolicy na zakupy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pracuję w Rossmannie od roku ,a nadal mam klucz ,nawet kierowniczka nie kazała mi zdać,ha kiedy w końcu wystosuje taką chęć?? Sama na pewno nie oddam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia36
W jeleniej nie ma takich problemów jak w jaworzu a po za tym od czego wy tam jesteście?! Żeby nie pomóc zapachu wody toaletowej nie wybrać dla męża, bo zajęte rozmową były panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź Kobieto do garów zamiast zaśmiecać forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest premia ale dla 2 miesięcznego bobasa zabawka po angielsku:/ żenada!! co my w Anglii mieszkamy?? nie ma w tym kraju zabawek dla maluszków po polsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.34 moj ma 2 lata, a dostalismy puzzle 100 elementow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paczki są podzielone wiekowo pomarańczowa nie jest tylko dla 2 latka jest pewnie 2-5 latka(albo coś podobnego). Ja też taką dostałam i moja córcia była zadowolona, zwłaszcza z tego ptaszka. Ma 2 latka i 3 miesiące a puzzle razem to już nawet 160 układałyśmy :) ja układam a ona podaje też jest zabawa ;)i ma radochę jak już widzi co jest na rysunku. A jeśli chodzi o zabawki po angielsku, to mojej takie od małego kupowałam nie chodzi o to żeby się uczyła ale żeby się języka osłuchała. Do tej pory włączam jej piosenki po angielsku, w wieku 2 lat kojarzy już wiele słówek. Wystarczy że powiem część ciała po angielsku a ona od razu pokazuje albo każę przynieść jakąś zabawkę i też nie ma z tym problem. Także zabawki po angielsku według mnie to super pomysł, im dziecko wcześniej się osłucha języka tym potem będzie miało łatwiej w nauce :) Ale to moje osobiste zadnie jako mamy i każdy może się ze mną nie zgodzić buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TosiekKlosiek
zgadzam się z wyżej :) my też dostałyśmy pomarańczową . A co mieliście w środku bo ciekawa jestem czy wszystkie były takie same ? my mieliśmy puzzle śpiewającego ptaszka w klatce i poduszkę krówkę-maskotkę mój mały był zadowolony a ma 2,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was tez wkurza to ze grafik zmienia sie co chwile? Nic nie mozna zaplanowac bo przychodzisz do pracy i nagle sie okazuje ze musisz zostac dluzej czy cos. Wiem ze sa zeszyty w ktorych zapisuje sie ze tego i tego dnia chce wolne caly dzien czy tylko rano itp ale to tylko do 10 kazdego miesiaca. Ale jak chccialabym umowic sie z kolezanka czy cos to juz nie moge bo nie wiem czy nie bede w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Jadzia to wyjątkowa analfabetka, prostego zdania nie potrafi złożyć. Jakaś szkołę skończyłaś? Jak masz zamiar dalej urządzać te swoje prowokacje to składaj zdania poprawnie. PS. Jesteś pracownikiem, którego zwolnili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakąś - autokorekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Jadzia lubi procenty,zapraszam i nawet postawie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wiecie juz jak wyszla wam inwentura??Bo moj caly region nie wie!!To jakas paranoja....Godzin na grudzien tez nie mamy,a jest 6 grudzien.No szlag mnie ku...wa trafia,bo nie wiem jak pracowac bede.Nie jestem niewolnikiem do cholery!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.34 jeszcz sie qrw...a ucieszysz jak tynk bedziesz obgryzala ze scian hahahahah milej lektury....i placzu hahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzia wypad z tego forum!!!to forum dla pracowników a nie klientów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli miałyśmy inweture w pażdzierniku to kiedy powinny znać jej wynik i kiedy winna być kasa za nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W listopadzie były wyniki,teraz po 20to juz kasa będzie wypłacana za inwenture

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,to cie zaskocze...u nas inwentura byla miesiac temu i wyniku nie znamy,bo po co?!!Najwazniejsze,ze ci nad nami wiedza,jestem zla,normalnie zla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z klientem się nie zadziera,mogą być z tego problemy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.13 -tak ma 2 latka i po angielsku płynnie mówi tylko Kuxxa po polsku nie potrafi !rany boskie co za czubki .Pewnie jesteś z centrali nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum to sobie zalozcie na "waszych"stronach...rossss.. A nie tu wielkie madre...pozdr 6.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum to sobie zalozcie na "waszych"stronach...rossss.. A nie tu wielkie madre...pozdr 6.9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osoba w żadnym wypadku nie ma prawa być na sklepie ale w sklepie myślę, że się traktuje stosownie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My miałysmy inwentaryzacje na poczatku pazdziernika i też nie znamy wyników. Tak bym sobie przynajmniej mogła zaplanowac jakies wydatki gdybysmy wyszły w 1 lub 2 progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego wojewodztwa jestes??Czesc z pomorskiego nie zna wynikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny czy ktoś pracował z kierowniczką z 47 w toruniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.42 Zacznij pisać trochę bardziej logicznie. Pisałam że moje dziecko rozumiem po angielsku sporo słówek a nie mówi, a to jest różnica. To że twój dwulatek jeszcze nie gada, to twój problem bo moja zaczęła ładnie mówić jak miała 20 miesięcy. Ale tak to jest jak nikt nie zajmuje sie edukacją dziecka . Wiem ze to kiedy dziecko zaczyna mówić to inwidualna sprawa, ale jeśli sie z dzieckiem pracuje to dwulatek nawet jak mało mówi albo nie mówi to potrafi wykonać wszystkie polecenia .A języka można uczyć juz od małego. I nie , nie jestem z centrali pracuje w Ross i jestem asystentka a pracuje już 7 lat. Jak byś chciała sie dowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×