Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
To KR czy KS , bo się pogubiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KR i jej podwładne asystentki żenujące to już się staje Ale co ja moge jako ksjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sklepie rządzi KS, ZKS i asystentki to jakim cudem KR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny , jak wezme w grudniu UŻ to mogą mi nie dac premi obrotowej za grudzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uz to nie l4 wiec dlaczego masz nie dostać, tymbardziej ze uz jest częścią urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chce wam się słuchać odpowiedzi części niezadowolonych klientów na to, że nie macie grosza? w czym problem je uzbierać, praktycznie każdy klient je ma, masz końcówkę 99 poproś 9 czy 4 grosze, masz 98 poproś 8 lub 3, 97 poproś 7 czy 2 to samo 96 poproś 6 czy 1 jak Ci pasuje wydać zależnie od tego czego masz najwięcej, ja tam nie mam ochoty słuchać uwag czy być obiektem kpin czy żartów przez "grosika" zawsze zbieram i zawsze mam wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do zasady i ks to u nas ks często mówi, że nie ma wydać grosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, o drobne trzeba wolac bo jak nie poprosisz to nikomu sie szukac nie chce, ale np ja dzis kazdego klienta pytalam o te koncowki i dupa, prawie wszyscy mowili "przykro mi, nie mam" i praktycznie przez caly dzien w pracy brakowalo mi tych 1gr 2gr ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:51, dzięki za odp) bo ks nastraszyła nas na zebraniu że będzie wyciągać konsekwencje jak ktoś weźmie uż w grudniu. Typowy mobing !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech się nie zesra ta ks, masz prawo wziąć i nie podlega to dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o UŻ w grudniu to jeśli ks uzna ze nie przyłozyłas sie należycie do obowiązków to moze zabrac ci premie grudniową.bo jeśli byłaś chora to ok jest to do zrozumienia.ale jeśli wzięłaś UZ bo ci sie do roboty nie chciało przyjsc i był to dzien wzmizonego ruchu i twoja niobecnosc wpłynęła negatywnie na sklep to ks jak najbardziej zabierze ci premie.bo to w sumie jest nie fer w stosunku do innych pracowników tez ze zapieprdzielają a ty bierzesz wolne bo ci randka wypadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy na L4 ciąży dostanę premię inwentaryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od kiedy masz l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam L4 na 4 dni w grudniu i dostałam premię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zgadza się bo nie przekroczyła 45 dni nieobecności ale jeżeli koleżanka ma dłuższą nieobecność to może nie dostac stąd wcześniejsze pytanie od kiedy jest na l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby dni można byc na l4 na zwolnieniu w grudniu ale to zależy od ks,jak bdzie chciała ci ci zabierze premie za grudzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:49 ale my mówimy o premii inwentaryzacyjnej a nie o premii za grudzień. Premia za grudzien to swoją drogą, że ks może nie dać jej za byle co mam na myśli uż czy krótkie l4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej -a my mówimy o premi za grudzien.....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w rossmannie dopiero od kilku dni i mam pytanie: jak to jest z gratisami za grosz na zakupy powyzej ilus tam zlotych? Czy na kasie wyswietla sie jakis komunikat ze mam wydac ten gratis i jak go naliczyc za ten 1gr? I to sa te gratisy ktore mamy pod kasa, te do roznych promocji itp i moge np zapytac ktory gratis klient woli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczy powyżej 100 zł po zeskanowaniu wchodzą za 1 gr, na kasie wyświetli Ci sie info super klient. A te normalne gratisy do artykułów z gazetki nie wejdą Ci na kasie, wtedy skanujesz kod wydrukowany Gratis. U nas zwykle gratisy i produkty za 1 grosz sa oddzielone i każdy wie. Nie musisz sie pytać klienta co chce za 1 gr, masz np krem wyciągasz go i pytasz czy w ramach zakupów za powyżej 100zl chce otrzymać krem w cenie 1 gr. Jeżeli nie to nie, łaski bez. Ale gratisy ktore sa normalnie w promocji wydajesz tylko do rzeczy do których sa, a nie byle komu powyżej 100zl. Nie wiem czy napisałam w miarę zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:20 kilka postów powyżej mojego była gadka o inwentaryzacji wiec jak zaczynasz się wypowiadać na temat inny to racz kierować swoje posty do konkretnych godzin bo później ciężko się połapać. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:46, gratis za grosz wydajesz powyżej 100zl, na monitorze pokazuje się niebieskie okienko z komunikatem "klijent" czyli w procedurze to się nazywa "super klijent".:-) U nas produkty za grosz stoją w koszyku przy kasie, bo to są produkty zdjęte z półki , tylko na kasie wchodzą za grosz , a dokładniej to nabijaja się po normalnej cenie , a po wciśnięciu 'enter' są za grosz np:8,99, -8,98 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny witajcie, mam zapytanie. Mamy bardzo kiepski wynik inwentaryzacji, pierwszy raz od kilku lat, zawsze byłyśmy w mocnym pierwszym progu, tym razem w trzecim... Czy to możliwe że klienci aż tak kradną? Nie chce mi się wierzyć. Ochronę mamy też taka sobie między Bogiem a prawda....Z czym się wiąże taki zły wynik, macie jakieś doświadczenia? Zic robimy starannie, bywa że mamy ogromne niezgodności które prostujemy. Co zrobić skutecznego aby ten wynik poprawic na przyszłość? Macie jakieś sposoby które sprawdziły się u Was? Będę wdzięczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może macie jakiegoś nowego pracownika który kradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś ominelyscie na inwentaryzacji jakaś szuflade czy karton na magazynie. Teraz napiszcie wniosek o inwentaryzację poprawkowa będą styczeń luty żeby w razie co wyrobić się jeszcze na następną premię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie otworzył się jakiś nowy sklep w pobliżu ? Bo myśmy tak miały, jak się otworzył nowy sklep to spadłysmy do 2 progu bo spały nam obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny czy możecie mi doradzić? pracuję w rossmanie od listopada 2015 roku, chcę złożyć wypowiedzenie, ale nie wiem czy wypłacą mi pieniądze za dni urlopu oraz za premie świąteczną. Bo okazało się że jeszcze nie mam wypłaty, powinna być do 10 tego miesiąca, ale musiałam jeszcze zwracać klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo może dostalyscie jakąś dziwna ilość jakichs produktów tzn co w dostawach normalnie dostajecie znacznie mniej albo wcale. My kiedyś też dostałysmy kolorowke z szaf których nie mamy i zglaszalysmy to żeby nas nie obciazyli tym towarem. Bo można pomyślec ze skoro dostaniesz czegoś dużo czeg9 nie masz w asortymencie, sprzedasz i podciagniesz wynik do inwentury ale to w ale tak nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listopad 2015 to jeszcze jesteś na okresie próbnym ? Premie świąteczna te 550 zł jeśli złożylas wnosek powinnaś juz mieć na koncie albo jak złożysz teraz dostaniesz w styczniu a urlop jest przeliczania proporcjonalnie do przepracowanych miesiący i wydaje mi się ze nie wypłaca go tylko Cię wyślą na te pare dni urlopu bodajże 3. Ale mogę się mylić jeśli tak to prosze mnie poprawić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×