Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jakbyśmy miały jeszcze sprawdzać czy towar w boksach zgadza się ze stanem faktycznym to dopiero nocka by trwała 12 h zamiast 6 czy 8, u nas wielokrotnie się zdarzało ze towar niby przyszedł na nocce a go nie było, ale na szczęście na inwenturę to nie wpłynęło bo dziewczyny wyzerowały to ZICu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerowanie w zic nie ma nic wspólnego z inwenturą dobry stok jest potrzebny do prawidłowych zamówień. Do inwentaryzacji liczy się to co sprzedałyśmy oraz to co nam mieli wysłać. Wyrywkowo ileś boksów jest sprawdzane i sklep jest odciążany jakimś tam współczynnikiem. Może się tak zdarzyć że na jakimś sklepie dostawy są prawie ok, kradzieży prawie nie ma i sklep może wyjść nawet na plusie przez te odliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
NAJNOWSZE STATYSTYKI ZAROBKÓW W ROSSMANNIE W KRAKOWIE - z pierwszej ręki, specjalnie dla was dziewczyny i chłopaki pracujące w Rossmannie w euro: Ks: 990 euro netto miesięcznie asystent: 450 euro netto miesięcznie kasjer-sprzedawca: 330 euro netto miesięcznie Pozdrawiam ! Rafał Rytel - kierownik regionalny na Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rytel ktoś cie dawno nie wyr.......ał dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawian pytanie o kierowniczke z 47 torun jak sie tam pracuje styczen coraz blizej I nie wiem jak tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to se kuzwa do niej zadzwon i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosmann czy jak sie to pisze nie zwracam uwagi....sklep schodzacy na dno...2 moze 3lata i odplynie niemiec z naszego kraju a wraz z nim parszywa obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz jak tam jest (47) a już pisałaś ze kierowniczka zadufana i cwana? Zreszta piszesz o styczniu czyli widocznie cię tam przenoszą albo wracasz z jakiegoś wolnego dłuższego :) myślisz ze ona forum nie czyta? :) nie sadzisz ze złe zaczynasz? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli jest mściwa jak nasza ks to masz przerąbane. Nie licz na to, że trafisz na profesjonalną ks, takich jest bardzo bardzo mało, przeważnie rządzi kolesiostwo, nieuczciwość i niesprawiedliwość i ZEMSTAAA.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.24 Mówisz ze zydostwo nie jest zadowolone bo twój sklep nie zrobił wydajności,ta pazerność jest znana w tej nacji nie od dziś .Żydostwu zawsze będzie mało to tez normalna rzecz u tej nacji ,zydostwo zawsze tylko żąda i zydostwo jest zawsze poszkodowane ,tak było jest i będzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
czy ktos faktycznie kiedykolwiek dostał premie Świąteczną w styczniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaaaaaaaaaaaa
Kobalt wcześniej nie musieli dostawać w styczniu. Teraz dziewczyny dostana, bo dopiero od teraz (jesieni) wprowadzili wnioski internetowe. Także nie ma co się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata temu moja koleżanka z pracy dostała w styczniu bo w grudniu była na zwolnieniu i Nir miała jak wypisać wniosku także spokojnie napewno dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tą premią za inwenturę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Niedawno dostalam umowe na trzy lata,jestem kasjerem-sprzedawca. Na umowie dostalam stawke 15,50 brutto. Czy jest to normalna stawka czy jakas obnizona. Dziewczyny dajcie znac jak to u Was wyglada. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest po podwyzce. Jeszcze przed listopadem kasjer mial 13.40zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 12,90 po podwyzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 14 po podwyżce /Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi sie wierzyc zeby po podwyzce bylo niespelna 13 zl. Na okresie probnym mialam 12.60 . Woj wielkopolskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed podwyżka miałam 11.40 po podwyżce 12.80. Kasjer Śląsk małe miasto a Asystent 13.60, po podwyżce 14.80.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas po podwyzce kasjer ma 12.90 a sklep jest wysokoobrotowy woj mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my po podwyżce mamy 12,40 północno -wschodnie szał nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawka godzinowa zalezy od wielkości miasta w ktorym pracujesz, ja miałam 12,40, po podwyżce 14, takze nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta premia za inwentatyzacje jest w koncu do dwudziestego czy po dwudziestym? Przewijalam pare stron i sa rozne informacje podane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj te różnice w zarobkach są strasznie niesprawiedliwe. Może ktoś mi wytłumaczyć z czego biorą się te różnice? Kasjer z Warszawy kasjerowi z małego miasteczka nie równy? Inaczej pracuje czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20-go. Pewnie będzie jutro także spokojnie :-) napewno będą za święta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestem ciekawa jaka duza bedzie premua za inwenture. Co do zarobkow to rzeczywiscie duze roznice. Kiedys podslyszalam ze najlepiej jest w trojmiescie. Asystenci maja tam ok 19 zl. Na ile to prawda..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktos jak w kujawsko pomorskim? Chcialam sie przenuesc z mniejszego inowroclawia do Torunia lub Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stolicy kasjer 17 zł. Wysokość premii inwentaryzacyjnej zależy od stanowiska i os zarobków. Dla ks to 100 % wypłaty, dla z-cy 2/3 wypłaty a asystent i kasjer 1/3 wypłaty wiec liczenie jst proste ile dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×