Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ale jak ktoś cię podpierdzieli to wyrzuca Cie z pracy. Jestes niewolnikiem, i musisz to sobie wmawiac codziennie kiedy zmienija grafik, kiedy w grudniu nie mozesz isc na zwolnienie bo ci zabiora premie i wiele innych, kiedy musisz rozłozyc w ciagu kilku godz iles tam ton towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już się przyzwyczaiłam do tego niewolnictwa i do pracy za 1500zl,naprawde dziewczyny trzeba się przyzwyczaić tylko i jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:39 Pogadaj z ks lub asystentka bo trzeba to zgłosić w Teta, jeśli jesteś nowa możesz nie wiedzieć jak to zrobić. A od kiedy pracujesz ze nie składała wniosku w listopadzie ? Jeśli dobrze pamiętam nr telefonu gdzie uzyskasz info w tej sprawie to 426139525 lub 526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zadzwoń sobie pod ten numer który Ci podała koleżanka wyżej. Tam miła pani wszystko Ci wytłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie racja zadzwoń sobie i się dowiesz co i jak bo skoro ks nie dała Ci od razu wniosku to kto wie czy teraz Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjasnijcie mi prosze jedna kwestie,klientow w sklepie duzo,nawet bardzo duzo,ciagle chodza trzy kasy,prosze KS aby wpiela sie do czwartej kasy i co...i wielkie G.....az klienci byli oburzeni,ze musza czekac w kolejce.Wiec co mamy zrobic w takiej sytuacji,my jako zaloga??Pomorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłoście do KR albo zadzwońcie do obsługi klienta jako klient i powiedzcie to może ktoś coś raczy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile godzin macie w tym miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, bo grafik sie zmienia non stop na razie mam jakos z 30nadgodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnyscie robic a nie pracowac...i nie jak konie ale jak kobyly potocznie klacze...hehe bo na takie wszystkie teraz wygladacie...nie dosc ze upocone to jeszcze stajnia z geby wali co nie ktorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23,12 nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczyna się. A był taki spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt
Wesołych Swiat :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim ciężko pracującym rossmannkom, życzę Wesołych Świat:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesolych Swiat i oby nikt nie usnol przy karpiu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesołych świąt wszystkim pracownikom sklepowym zyczy-kondominium rosyjsko-niemieckie pod zydowskim zarządem powierniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam rodzeństwo w Niemczech, jeden z braci dostał 1500euro premii na święta. Ja nawet 1/3 tego nie zarabiam miesięcznie. Tu nawet nie chodzi o firmę nasza tylko o to, ze w innych krajach zarabiają godnie a u nas to tylko by nam zabierali i dawali ochłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim Kobietkom!  Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet. Wszystkie kobiety, które NIE mają dzieci, a ponadto są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/1Y3fohcOGcHLCP8ZPQMBK6Unl75JsBdGM7gIIIjPNyxg/viewform?c=0&w=1 Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej -zauważ lewaku że są świśta i każdy chce odpocząć a nie zajmować się twoją pedalxką ankietą !trochę wyobraźni użyj i daj luzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej - nie chcesz to nie czytaj i się nie angażuj - proste? skoro w te święta i tak zaglądasz na stronę poświęconą pracy - nie narzekaj i nie wyzywaj - proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej: Brawo Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, że za wypelnienie takiej ankiety powinnismy dostac jakies pieniadze. Tak za darmo szuka idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do21.43 ,dobrze ci dziewczyna napisała ,są święta człowieku !założe się ze jesteś kierownikiem regionalnym któremu ciągle mało i mało i myśli jak tu dorobić MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do22.42 dobrze sobie to wymyśliła nie PANI PSYCHOLOG cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
WITAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAROBKI W ROSSMANNIE - KRAKÓW: kasjer-sprzedawca: 1500 zł asystent: 2000 zł z-ca ks: 2500 zł ks: 3000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziś jest zmiana promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ;) tak dziś zmiana promocji. Powiedzcie mi proszę jak to jest na L4 ciazowym?? Płatny jest czysty etat kogoś, średnia z 3 ostatnich miesięcy, czy średnia z 12 ostatnich miesięcy?? I czy co miesiąc jest taka sama kwota??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z trzech ostatnich miesiący. Kwota nie jest stała mi zawsze się różniła nie wiele ale zawsze. Zależne chyba od miesiąca bo l4 jest na cały miesiąc. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi coraz smutnej przez ciągla pracę na popołudnia na zmianę z nockami, promocje na której będę do trzeciej w nocy dzisiaj i idę do pracy dopiero na wieczór. Ile jeszcze czasu rodzina przez ten sklep będzie widziana raz na jakiś czas, ile jeszcze grafik na tydzień i obowiązek stawiania się na każde zawołanie będzie psuć mi życie osobiste. Smutek mnie nadszedł, może po świętach to tak... Pozdrawiam Was, wiem że macie równie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×