Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
U nas często pytają o dx2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny potrzebuje pomocy czu moge znalesc gdzies zdjecia z firmowej imprezy 2014 lub 13 byla w poznaniu cuntaur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny potrzebuje pomocy czu moge znalesc gdzies zdjecia z firmowej imprezy 2014 lub 13 byla w poznaniu cuntaur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampony ziaja :) u nas często o to pytają, nawet nie wiem czy jeszcze je produkują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiedzialyscie ze na skarbka 1220 w warszawie kiero najpierw wyzywala ochroniarza od debili i tepakow a jak po wielu skargach go przeniesli to sama pisala petycje zeby go przewrocili i zatrudnila go na nocki. Da sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O faktycznie o Ziaję często pytają, również o produkty do twarzy, których u nas jak na lekarstwo. Często pada też pytanie o dx2 i o szampon z Białego Jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wpłynęła wam premia grudniowa laski bo ponoć już była wysłana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zmywacze do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pytają o aceton i lakiery hybrydowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aceton jest do zmywania lakieru hybrydowego, mamy w ofercie tylko zmywacz do tego lakieru- taki w małej buteleczce z Pharma CF (cztery pory roku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dx2, kremy do rąk ziai, balsamy do ciała, praktycznie wszystko ziai czego nie mamy lub jakiś czas temu zniknęło z naszych półek, patyczki do odsuwania skórek, klej do sztucznych rzęs (teraz jak były na sylwestra w zestawie zniknęły błyskawicznie), naklejane paznokcie, aceton (u nas jest zmywacz z acetonem tylko rossmanowski i z własnego doświadczenia wiem, że strasznie ciężko się nim zmywa) nakładki do karmienia piersią, regenerum (!!!) i bioliq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ja prywatnie chciałabym, żeby w ofercie naszego sklepu byla inna (lepsza) baza pod cienie niż ta wibo, bo nie mam czego polecać klientkom za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest baza pod cienie do powiek Casmere dax na półce z podkładami AA i Lirene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziaja ma juz swoje sklepy stacjonarne wiec coraz mniej ich produktow jest u nas, klientki czesto pytaja np o balsam z maslem kakaowym, o kremy do rąk, pytaja tez o cos to zmywania hybryd, ktore tez mozna spiłować wiec nie wiem w czym problem, najlepiej zeby wszystko bylo w Rossmannie a i pewnie tak bedzie, a wtedy sklepy beda czynne 24h ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzę tę bazę, ale wydaje mi się że u nas jest tylko pod makijaż, mogę się mylić w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro coś ma powodzenie, jak np. balsamy ziaji, to dlaczego mamy to wycofać i tym samym zrezygnować z dodatkowego utargu? Nie będę przecież klientów posyłała do firmowego sklepu ziaji (zwłaszcza, ze nie mamy takiego u nas w mieście). Co do spiłowywania hybryd to jednak wątpię, żeby cale dały się spiłować, chyba żeby mieć na to cały dzień. Jakis przyzwoity zmywacz z acetonem jednak by się przydał, nawet jakby i u nas wprowadzili ten z 4 pór roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilowałam hybrydy pomnikiem zajęło mi to kilka minut na jeden paznokieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby, która napisała o wielkości premii za obrót grudniowy !!!! Jak nie wiesz ile dostaje zastępca i kierownik to nie pisz i nie wprowadzaj niepotrzebnego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pomnikiem to się nie dziwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:16 No chyba się pomyliłam za wiele skoro w poscie poniżej dziewczyna podaje te same zblizone kwoty. Ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem bo zamieszanie odczułas tylko Ty. Po co się unosisz niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia ma byc podobno jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzony klient
pracownice rossmanna nie myją swoich szparek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia była w tam tym roku 19 wiec po co się spinacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze premia bedzie dopiero po weekendzie, raczej nigdy tak wczesnie nie wyplacaja ☺ choc fajnie by bylo jakby byla dzisiaj ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem jakby to z 500 zlotych mialo byc dla kasjera to by bylo na co czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to normalne praktyki ,ze 3 tygodnie przed końcem umowy próbnej zaczyna się czepianie nawet o takie szczegóły jak nie zwrócenie uwagi ,ze produkt stoi 2 mm za daleko od brzegu półki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z ta premia ja slyszalam ze ma byc dzis ale moze ktos mnie w blad wprowadzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet gdyby było to 50 zł to i tak warto czekać, nie każdy zarabia kokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko premia kasjera jest nieporownywalnie nizsza od ks czy nawet asystenta a jednak to najwiecej roboty i najwiekszy udzial maja wlasnie oni. Na szarym koncu i zawsze traktowani po macoszemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×