Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Hej. Pracujecie dłużej w Ross, więc mam pytanko do Was. Czy pracownikom w nowo otwartym sklepie, przysługują inne premie oprócz tej, nakazującej być zdrowym i gotowym:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia w tym rosmanie, kiero robią co chcą z cichym przyzwoleniem KR . A szczycą się komisjami antymobbingowymi, po co one są ja się pytam, żeby wszyscy widzieli jak rosman dba o pracowników? Taka nowoczesna propaganda, jak za PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulej84 ochroniarz
kur'wa czy wy macie godność... ? (pytanie retoryczne), pracujecie u Niemca za marne grosze, a sracie się (stresujecie się) tą gó'wnianą pracą jak byście pracowały co najmniej w jakiejś kancelarii prezydenta... ŻAL MI WAS DZIEWCZYNY, że takie płytkie umysłowo jesteście i mało ambitne, ale co się dziwić jak wy traktujecie tę pracę jakbyście pana Boga za nogi złapały, jakby to było spełnienienie waszych marzeń (dla większości tak jest), a przecież wy w tej pracy jesteście nikim dla zarządu (zasoby ludzkie i nic więcej), jedna z was odejdzie to wymienią na kolejną i tak w kółko, do końca swych nędznych dni będziecie tam zap1er'dalać, ale po co woógle ja to pisze (z telefonu w dodatku co nie jest łatwe), PRZECIEŻ WY I TAK NIC Z TEGO NIE ZROZUMIECIE WY tępe p1zdy, c1py głupie poświęcające się dla swoich szefów, którzy mają was totalnie w du'pach, wasze prawa, kodeksy pracy itp. ONI robią tylko "szopkę" i piorą wam mózgi że tak trzeba, że trzeba zap1er'dalać w POlsce za 1500-2000 zł netto miesięcznie... itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulej84 ochroniarz
są mistrzami manipulacji, NEUROLOGICZNE PROGRAMOWANIE itp itd, mają speców od psychologii itp. itd A WIECIE PO CO ? aby wyprać wam mózgi i zarabiać na was, przekonać was że to normalne że w POlsce płaci się 1500 zł - 2000 netto miesięczne, że to normalne że grafik zmienia się kilka razy w tygodniu itp. itd. zresztą same wiecie bo pracujecie... TYLKO NIE ROZUMIEM JEDNEGO, dlaczego Wy się na to godzicie i jesteście zadowolone, i na tych kasach takie uśmiechnięte siedzicie... wiadomo że każą, ale mimo wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej bo Polak jest stworzony wręcz do pracy niewolniczej i tego się nie przeskoczy!więc nie tłumacz im .Pracuję i wiem o co chodzi jedna drugiej by nóz w plecy wbiła gdyby mogła tu cię popiera a za godz u kierowniczki nadaje więc mówisz z inna jak to z niej swina a tu co?ta inna jest u kierowniczki i nadaje na ciebie .Tam każdy każdego podpier---a by się przypodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulej84 ochroniarz
w regulaminie Rossmanna jest podobno zapis że nie możecie dziewczyny zakładać żadnych związków pracowniczych, a wszelkie przejawy niesubordynacji są bezwzględnie tępione, tłamszone w zarodkach, następstwem czego są zwolnienia grupowe, zostaje płakać do poduszki, pozatym Rossmann testuje kosmetyki na zwierzątkach (wiadomo że nie tylko oni ale mimo wszystko to ich nie tłumaczy "że wszyscy tak robią"), SKUR'WYSYNY to nie są ludzie... ludzie którzy robią okrutne NIELUDZKIE eksperymenty na zwierzętach TO NIE LUDZIE ! to gorzej niż ścieki w kanalizacji, to jest po prostu CHORE, ten świat, wszystko dla pieniędzy... jak tak można, ONI jak kur'wa robią niewyobrażalnie okrutne ekserymenty w imię nauki, zysku i h'u'j tam jeszcze czego to nikt ich za to nie zamyka do więzienia, a "ty" jak kopniesz psa lub kota to możesz iść za to siedzieć, HIPOKRYCI, tak samo w rolnictwie, kurom np. obcinają dzioby itp. itd. poczytajcie w internecie jak "dacie radę" . TO SIĘ NAZYWA PRAWO DLA WYBRANYCH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koleżanka kierowniczka
Z M . I . miałam do czynienia kilka lat temu kiedy była jeszcze kierowniczką . Jedyne co mogę o niej powiedzieć to głowa do góry , pycha i bezczelność wobec innych i czasem histeria . Jej obecne udawane bycie miłą to nic innego jak praca naszych specy od prania mózgu . Ale nieszczerość czuć w powietrzu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to pisze ochroniarz ktory nie ma ambicji zeby pracowac gdzie indziej tylko pierdzi w stolek za najnizsza krajowa a i tak nie potrafi zlapac zlodzieja, zostaw te madrosci dla kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Pracujecie dłużej w Ross, więc mam pytanko do Was. Czy pracownikom w nowo otwartym sklepie, przysługują inne premie oprócz tej, nakazującej być zdrowym i gotowymusmiech.gif Pozdrawiam - ponawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Pracujecie dłużej w Ross, więc mam pytanko do Was. Czy pracownikom w nowo otwartym sklepie, przysługują inne premie oprócz tej, nakazującej być zdrowym i gotowymusmiech.gif Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś tą premię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma żadnej innej premi, bo niby dlaczego nowo otwarty sklep miałby dostawać dodatkowa premie za co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do - gość dziś Coś taka sfrustrowana? Nie można normalnie odpowiedzieć? Skoro takie osoby jak Ty pracują w Ross, to nie dziwie sie ze jest taka a nie inna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9.30 pewnie jak bylA kiero na 136? Ja sie zastanawiam dlaczego centrala zamiast wymienic jednego kiero albo kr woli wymieniac caly zespol na danym sklepie.przeciez nie ma szkolen a nowi pracownicy nic niewiedza czym odstraszaja klientow. Wiedza przychodzi z czasem ale coz tego jak znowu pracownicy sie zmieniaja..juz sporo postow wczesniej bylo pisane ze jedna z nas nawiazala kontakt z dziennikarzem. Pytanie tylko czy ktoras z was Byla by chetna opowiedziec co sie dzieje. Glownie chodzi o laski z Rembielinskiej -te ktore pracowaly z obecna kiero ze skarbka K.M jak i z regionalna M.I. fajnie by bylo jakby sprawe sie naglosnilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pytasz któryś raz o cos, widzisz ze nikt nie odpowiada to chyba znaczy, ze nie istnieje cos takiego jak premie za nowo otwarty sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest jakiś pomysł. To trzeba nagłośnić, i zorganizować jakiś czarny pr dla rossmanna, bo te propagandowe zagrywki pr-owcow z Rossa są nie do zniesienia. Śmiechu warte chwalenie przeróżnymi akcjami charytatywnymi, jak to dobrze jest w rossie, jak tu każdy zadowolony. Zamiast przeznaczać te kolosalne sumy na idiotyczne pomysły pr-owcow to przeznaczyliśmy by je na coś pożyteczniejszego, czyli na pracowników. Ludzi dzięki którym ta firma funkcjonuje. Aż się krew gotuje w człowieku. Pozdrawiam wszystkie laski, które pracują w rossie, bo nie mają perspektyw na inną lepszą pracę i marzą o dniu, kiedy będą mogły rzucić swojej kiero wypowiedzenie na biurko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah premie by chciała za to że zaczęła pracę na nowo otwartym sklepie. Hahahha dobre. Uśmiałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A naszą grudniową w końcu da czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A naszą grudniową w końcu da czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to racja zamiast firma inwestować w pracowników starać się zatrzymać dobrych i chcących pracować , budować lojalność tychże ludzi - umowy na pełen etat to może i pracownicy przychodziliby z zadowoleniem do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pko sa jest premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO BP też jest premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w pko jest premia i jaka kwota dla kasjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie premi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa już premie. Nędza dla ks! Szkoda sie ścierać za takie ochłapy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer 174,zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asystent 348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce zwrocic uwage na PITy,u nas leza rozj...ne na biurku,oprocz jednego,wiadomo.Ja sobie nie zycze,aby moja ks zagladala mi w PIT,a sluchania jej zbednych komentarzy.Prosze cos z tym zrobic,w osobne koperty akowac czy jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.30 dobrze by było . I drogie koleżanki jeśli myślicie ze ks nie są mobbingowani przez KR to się grubo mylicie . Jako ks grubo zdrowiem przepłaciłam za wstawianiem się za pracownikami . Za taką wydajnością żeby i Ola i Jola mogły spokojnie zjeść w pracy i napić się herbaty . Po czym mi to odebrano i zaczęto się byle g. czepiać . Może dlatego inne kiero tak otwarcie nie obstają za pracownikami bo boją się o swoje . A co myślą to już nie raz słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×