Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
inwentaryzacja okresy rozliczeniowe: grudzień- luty wypłata w marcu marzec-czerwiec wypłata w lipcu lipiec-listopad wypłata w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,mijasz sie z prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja kiero to psycho
kto mi sprawdzi w segregatorze w biurze w procedurze antymobingowej adres mail i numer tel do zgłoszenia mobbingu? nie mogę w pracy wejść do biura i niezauważona tego sama sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedzi w sprawie awansu. A teraz jakbym byla juz zdecydowana to mam isc do kierownika sklepu i jej po prostupowiedziec, czy zlozyc gdzies cv czy jak mam to zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas często wiszą ogłoszenia gdzie szukają asystentów i tam jest podany e mail do rekrutera. Jak nie to powiedz ks , ze chcesz iść na rozmowę o awans a ona to zgłosi Kr. Mnie akurat sama ks wysłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO1142 Tylko nie zapomnij aby zrobić to z MYŚLENIEM!cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak u Was z KR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas strach się spojrzeć, a co dopiero zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie tu takie glupoty ,że tak sobie myślę czy wy naprawdę pracujecie w firmie Rossmann!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do was pytanko, jestem na wychowawczym i trochę nie w temacie. Czy dalej są organizowane bale karnawałowe dla dzieci ? jak tak to od jakiego wieku i kiedy? (chodzi o region Warszawski ) a także czy pikniki Romanowskie też są jeszcze organizowane . Wcześniej jak nie miałam dzieci to się nie interesowałam ty ale teraz fajnie by było się wybrać bo z opowieści koleżanek to zawsze fajna zabawa była :) z góry dzięki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jeszcze oferuje Rossman dla dzieci ? Są organizowane kolonie, wyprawki szkolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kolonie są dla dzieci bo koleżanki córka jeździła wprawkę dostaje się dla noworodka to każda mama . A o wyprawkę dla pierwszoklasisty trzeba napisać wniosek , koleżka dostała i całkiem fajna była ale to było 3 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO wyżej Tak ale wniosek należy napisać z myśleniem bo inaczej wiesz mogą wniosek odrzucić cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.34 z tego co widziałam po piśmie, jakis bal był w Wawie w miniona niedziele. Widocznie nikt Cie o tym nie poinformował, bo trzeba sie było zgłosić do któregoś stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak naprawdę to kierowniczka jeżeli dostała pismo a NAPEWNO dostała powinna cie poinformować widać nie prcuję z MYŚLENIEM i cię nie poinformowała! szkoda za rok znowu bal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim w naszej firmie jest Pan o nazwisku Marszał.k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarinka121212
Czy to prawda, że jednym z kryteriów zostania KS jest wzrost siedzącego psa? Tak słyszałam, a patrząc na wszystkie KS, które znam, myślę że coś w tym jest ;) Równie pożądaną cechą jest prowincjonalne pochodzenie i nienarzucająca się uroda oraz umiejętność czerpania przyjemności z gnojenia podwładnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypełnia się wniosek o wyprawkę do szkoły ? Trzeba podać pesel czy zaświadczenie ze szkoły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest w takiej wyprawce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest styczeń, o jakiej Ty wyprawce do szkoły piszesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam dziecku kompletować rzeczy do szkoły i zastanawiam się co warto kupić , a co dziecko dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byl ktos juz na tym spotkaniu w kinie? Jak bylo? jaki film puscili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
dziewczyny ku'rwa myjcie c1pska, bede sprawdzał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś w ciąży, to najlepiej od razu idź na L4. Nie daj Boże coś Ci się stanie w pracy. Poza tym nie oszukujmy się kobiety w ciąży w takiej pracy to przepraszam, że to powiem ale kiepski pracownik. Często źle się czują, większość czasu spędzają na zapleczu bo słabo albo wymiotuja w łazience. U nas dziewczyna chciała pracować w ciąży aż do 6 miesiąca. To była istna masakra.. Kilka razy zasłabła nam na sklepie. Musiałyśmy robić za nią praktycznie wszystko, niby siedziała na kasie ale prawie jej tam nie było, bo wymiotowała w łazience. Praca praktycznie nie szła, bo kasa2 musiała ją zastępować. Dopiero jak poprosiłyśmy kierowniczkę żeby z nią pogadała, to odeszła na L4 po 3 miesiącu ciąży. Jak dla mnie to skrajnie nieodpowiedzialne z jej strony. W takim stanie przychodzić do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijm pytanie! Kto był już na tym filmie? Jaki too film? Idziemy jutro do kina z dziewczynami ze sklepu i nie wiemy co wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo. co tam dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zostało się zaproszonym na drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej to juz raczej dostanie sie tę pracę czy jeszcze nic pewnego? jak to zazwyczaj wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłabym wdzięczna za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"straszny film"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwieraja gdzieś jakiegoś nowego rossmanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×