Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
możecie mieć w pracy przy sobie tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku.wa głupie pi.py jaki film ? Tytuł ? A potem się dziwić ze jak idiotki traktują skoro na proste pytanie nie potrafią odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Film "Praktykant" z Robertem de Niro Świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie wolno mieć telefonu można za to notatek dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście żałosne, piszecie takie głupoty że szkoda mi was.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, co z tą rozmową kwalifikacyjną??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Wielkanoc coś dostajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno mieć telefonu w pracy,nie wolno rozmawiać przez tel prywatny,nie wolno rozmawiać z kolezanka lub kolegą spotkanym w sklepie,nie wolno rozmawiać ci z mężem nawet swoim dzieckiem jeżeli np. przyjdą do sklepu,nie wolno ci ich kasować ,uśmiechać się do nich ani rozmawiać .Jeżeli złamiesz jakikolwiek zakaz jesteś podejrzana że KRADNIESZ te ich JEXANE BUBLE które sa w sprzedaży.Nie wolno ci wychodzić w czasie przerwy JEŻELI JĄ MASZ ,ze sklepu ,nie wolno ci iść do ubikacji bez zezwolenia ,rozmawiać z koleżanką z pracy jak i ochroną .Złamiesz zasade jesteś podejrzana o kradzież że np. wynosisz towar z ochroną lub kolezanką !Jebaxa zdeprawowana firma za taką cię będzie uważać!Jeżeli ktokolwiek ma możliwość pracować gdzieś indziej to niech się tu ani nie przyjmuję !!!!!zarządza tą firmą ***axa patologia lewaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w rossmannie rok, po czym się zwolnilam, wróciłam, dostałam odrazu umowę na 3 lata, teraz z marcu będzie mi się kończyć. Dają teraz na czas nieokreślony czy znowu dostane na 3 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci przedłuża to z znowu na 3 lata. Ja z mężem rozmawiam jak przychodzi czasem do mnie z czymś do jedzenie i jakos nikt nie ma z tym problemu. Z dziewczynami tez na sklepie rozmawiamy jak i z ochrona, nie non stop ale zamieniamy pare słów. Wiec nie rozumiem tamtego wpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej I DLACZEGO KŁAMIESZ SKORO NIE WOLNO !od razu jesteś podejrzana o jakieś machlojki dlaczego wy kłamiecie nawet ze śmieciami chodzi się z ochroną czuję się jakbym była w jakimś zakładzie karnym !!!!!!!!człowiek chce iść do ubikacji NIE WOLNO bo trzeba zgłosić i powiedzieć i się czeka na pozwolenie jak w zakładzie karnym !jest przerwa 15 min i NIE WOLNO wyjść i kupić sobie czegoś do jedzenia BO CO?KRADNĘ? i WYNOSZĘ? u nas ochroniarz gadał ze znajomymi to go zwolnili !zresztą nie będę [pisać i tak wszyscy wiedzą jak jest!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej: to nie pisz, i tak nikt nie chce czytać (rozmawiać z tak nerwową osobą pewnie też nie). proponuje nervosol lub meliskę chociaż. u nas jest w porządku, nawet chłopak jak mnie odwiedzi nie mam problemu żeby zamienić z nim slowo czy buziaka jeśli klientów nie ma obok. Inna sprawa że ja na ploty nie przychodzę do pracy, są na to lepsze miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że nie wolno kasować i wchodzisz w dyskusje na sklepie z rodziną i bliskimi czejak jak cię podpie-lą koleżanki a kierowniczka sprawdzi na kamerze to twoja kariera w rosie się skończy-..neutralna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, jest jakas kawa na wielkanoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio tak strasznie u was? a ciężko się dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wy sie wgl znacie na tym sklepie tak normalnie jako koleżanki,koledzy z pracy skoro wam nie wolno rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie wolno z ochrona rozmawiać ,nie wolno kasować znajomych,nie wolno samemu iść śmieci wyrzucić ,nie wolno wychodzić ze sklepu w sumie to tak jak kolezanka wyżej pisała a już nie pomyślenia aby cos przekazywać lub odbierać jakąś rzecz w czasie pracy od kogoś spoza pracy i nie ma co tu pisać ze jest inaczej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to koleżanek w pracy nie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ktoś napisze w kocu jak jest z tm załapaniem sie do pracy i czy to zaproszenie na 2 rozmowe to juz można sie cieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czy patrzą na wygląd jak przyjmują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jakos nie ma z tym problemu, ze jak ktoś przyjdzie to zamieni sie pare słów zawsze. Nawet kierowniczka tak robi jak wpada do niej ktoś znajomy. Nie mam tu obozu, ze nie można sie do nikogo odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od tego,jakie ma sie podejscie do procedur.Moj KS to sluzbista w stosunku do nas,ale zdarzalo sie ze sam nie swiecil przykladem,wychodzil na zakupy i wracal jakgdyby nigdy nic.Gdybym miala przestrzegac procedur to stalabym przy biurze i co 15 min otwierala drzwi,bo albo jedna sie musi zalogowac,druga cenki wydrukowac,trzecia wystawic fakture na teraz i moglabym wymieniac i wymieniac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jak zaprosili na druga rozmowe to dostałam awans na asystenta, ale to było 4 lata temu, moim zdaniem już jesteś przyjęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ile godz zazwyczaj pracuje się w rossmanie jak umowa na 3/4 etatu? pewnie różńie al etak najczęściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.24 co ty za pierdoły opowiadasz ?tak?taka jesteś mądra to napisz swój nr sklepu! w którym to sklepie tak cię chłopak odwiedza i przekazuje jakieś paczki i z którym tak rozmawiasz .no czekamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak ubiegałas się o stanowisko kasjera a zaproponowali co asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja lubie normalne miłe dziewczyny, które po prostu zwyczajnie odpowiadają, a nie jakieś sfrustrowane tępaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co trzeba zrobić, żeby przenieść się do innego sklepu? ten w którym teraz pracuję jest daleko od mojego miejsca zamieszkania, mam kila bliżej domu. proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, a czy ktoras przenosila sie do innego miasta? Czy jest to dosyc czesta praktyka? Firma powinna zadbac o dobro pracownika I umozluwic jej prace w swoich strukturach, choc w innym rejonie. Moze ktoras z kolezanek opisze swoje doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×