Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Internauci śmieją się z rossmanna. Link poniżej: http://m.deser.gazeta.pl/deser/1,120178,19564723,rossmann-tlumaczy-swoim-klientom-kto-uczy-sie-w-liceum-i-gimbazie.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=CzolkaIImg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. Wiem że pojawiały się już informacje na temat pożyczek zakładowych ale są one mało konkretne. Moje pytanie do osób które z takowej skorzystały. Kiedy składa się wniosek, ile można zabrać najwięcej i na jaki okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tą kasą na wielkanoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie było kasy na wielkanoc,nie ma i nie będzie :)koniec tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawda to ze dostajecie cos na dzien kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim sklepie nie można wyjść do sklepu. Ale jeśli ktoś przyniesie kanapkę nie ma problemu gorzej jest z przerwą nie zawsze jest możliwość usiąść i zjeść. Czasami niosę do domu nietknietą .A co do siedzenia na Kasię , jestem asystentka niekoniecznie lubianą przez KS bo mówię co myślę w oczy a nie za jak większość. Kiedyś w nagrodę siedziałam 10 H na Kasię a jak zgłosiłem że potrzebuję zejść i się odmóżdżyć to przyniosła mi promocję do sortowania. Podlaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.46... Wstyd, ze jestes wielką panią asystentką...nie znasz podstaw ortografii...jak można pisać kasiĘ...litosci... Generalnie ta praca mi sie podoba..lubie prace z ludzmi... czasem jest mi jednak wstyd, ze po studiach i doswiadczeniu w pracy zawodowej wyladowalam w tym sklepie...dlaczego...bo zarobki wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bdg syf a w warszawie na 1220 na skarbka z gor dalej ta sama zryta kiero ktora traktuje ludzi jak smieci.centrala tylko sie z nas i z tego forum smieje i przyjmuje kolejne naiwne laski mamione obietnicami na rozmowach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię pracę w Rossmannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. Wiem że pojawiały się już informacje na temat pożyczek zakładowych ale są one mało konkretne. Moje pytanie do osób które z takowej skorzystały. Kiedy składa się wniosek, ile można zabrać najwięcej i na jaki okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadzwon kochana do kadr,zapewne podadza ci numer tel.do dzialu w ktorym udziela c***elnych informacji i bedziesz wtedy wiedziala co i jak z wiarygodnego zrodla:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Myślałam że obejdzie się bez kadr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:13 Przynoszą. Jak juz ktoś pisał nawet zamawiamy i nam przywożą płacimy i wszystko wpisujemy w zeszyt gotówki prywatnej. Pracuje 4 lata w Rossmannie i pierwsze słyszę ze nie można aby ktoś mi przynosił jedzenie do pracy. Proszę powiedzcie mi gdzie jest napisane że nie wolno czy to tylko wewnetrzne ustalenie. I nr nie podam bo nie uważam ze jest potrzeba. Śląsk A i na kasie siedzimy zazwyczaj po dwie max trzy godziny i obojętnie kto kogo zmienia czy asystent kasjera czy odwrotnie to zawsze zmieniamy się o czasie chyba ze ktoś idzie do domu to zmieniamy dana osobę 10 minut wcześniej żeby mogła spokojnie się przebrać i iść do domu o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
ROSSMANN PŁACI ROSSMANN WYMAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.03 zadzwon pod nr.tel.o koncowce 513 lub 543.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bydgoszczy syf? Jedź do Nakła, albo na Białe Błota. Dostajesz delegację i śmigasz busem. Marta W. czyli KR i tak nie zrobi porządku z normą godzin na kasie, ani z wnoszeniem jedzenia. Dzisiaj w 106 była burza, wszystkie jak spięte prądem. Takie pisanie prawdy chyba niczego nie da. Żal Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny, które piszą gdzie poddzwonić, albo, że praca taka super dla kasjerki to asystentki i kierowniczki z biur, albo centrala. Miejcie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:25, tak, ten rossman do którego aplikowałam dopiero sie otwierał, cv wysłałam przez internet i podobniesz dobrze wypadłam na rozmowie kwalifikacyjnej (kr i rekrutantka), Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też zakaz wnoszenia jedzenia nawet jak Ruda każe dłużej zostać . 1005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widać w Bydgoszczy dziwnie sie dzieje. Wiadomo że KR, ani SB nic nie zrobi. nawet ochrona nie daje rady. nie ma ich wcale. Adam i Marta tak na prawde jeżdżą i piją kawy. Kasjerki, chłopaki z ochrony i dziewuchy ze zleceń nic nie powiedzą i tak. Tak wygląda Bydgoszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakaz wnoszenia jedzenia ? Proszę mi wytłumaczyć co ma za sobą nieść ten zakaz bo nie wiem a bardzo bym chciała aby od jutra nie być na cenzurowanym jeśli zamówię jedzenie do pracy. To ciekawe jak to jest z tym niby zakazem jak zamawiamy jedzenie na inwentaryzacje to gdzie niby jest ten zakaz ? Chora zasada wymyślona przez nadgroliwych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wolno bo rewizja się będzie czepiała za wpisy w zeszycie gotówki prywatnej , lub tez mogą pomysleć ze klientów oszukujemy i bierzemy to z kasetki na jedzenie . Kanapki lub zwykle jedzenie możemy przynosić ale żadnego zamawiania . KS nie pozwala i juz . Na inwent można bo mówi ze to pod okiem rewizji jest wtedy . Trochę to przykre jak nagle trzeba zostać dłużej bo coś komuś wypadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My musimy pokazywać co mamy w kanapkach jak nie zjemy i wynosimy . A nie zawsze jest czas zjeść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.02 Pora na dobranoc,bo juz ksiezyc swieci.Dzieci lubia misie,misie lubia dzieci.... To,ze ktos chce pomoc to wg.Ciebie JAKIS PODSTEP.Kazdy ocenia wg.siebie wiec proponuje mniej kombinowania,gadania a zamiast tego za robote sie wziela!! Do dziewczyny,ktora chce uzyskac info o pozyczce...jak chcesz to zadzwon pod owe numery,nie doszukuj sie podstepu.Chcialam pomoc to jakies dziwne wpisy sa umieszczane.Coz,juz wiecej nie pomoge.Trzeba nauczyc sie radzic samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jesli jest z jedzeniem tak piszecie,to ja poprosze o cieply obiad na koszt firmy!!Dziewczyny przeciez to jest chore o czym wy piszecie!!Nikt wam nie moze zabronic JESC,czy to bulka,kebab,schab!!Z jakimi wy osobliwosciami pracunecie??Mi smierdzi paprykarz,to mam Joli,Wioli zakazac jesc?? Trzymajcie mnie w 5 bo roz...ie 10:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
kto nigdy nic nie ukradł niech pierwszy rzuci kamień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość84, brzydzę się kłamstwem i kradzieżą. Złodziejami i złodziejkami. Szkoda, że w BDG tyle jest złodziejek wśród pracowników. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:18 Nie jestem wielką asystentką, to zwykła literówka . Jeżeli zwykły ogonek tak Cię flustrije i doszukujesz się ortografii to się lecz kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kebaby zakazane . Tylko kuchnia Polska ale zamawiać możemy z dostawą . Z tym problemu nie ma . Lecz dania jedynie krajowe . Wpisujemy co kto zamawiał w zeszyt . Kebaby tylko po pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×