Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Generalnie stanowisko asystenta wirtualnego polega na tym,ze osoba ta jest delegowana do pomocy do sklepow ktore maja chwilowe problemy z obsada stanowisk. Jest to praca dla wolnych ludzi ,bez zadnych zobowiazan lub bez drugiej polowki. Czesto sie zdarza ze wirtualny jest wysylany do miejscowosci na drugi kraniec Polski np. na 1 miesiac badz dluzej. Taki pracownik ma wyzsza stawke,lecz zycia prywatnego ... brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale ta osoba musi być mimo wszystko przypisana do jakiegoś sklepu bo nie zawsze jest taka potrzeba w pierwszej kolejności zawsze dzwoni sie przeciez do sklepów w tym samym regionie, a wirtualni maja cały etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w zeszłym tygodniu obdzwonilysmy cały region i pare sklepów z innego i nikt nie miał nam pożyczyć osoby. A potem sa pretensje, ze promocja nie zrobiona, ze dostawa leży, ze layouty nie zrobione itp. A nie ma kim pracować. Pretensje Kr ma do ks a co ona ma poradzić, jak nikt nie ma ludzi. To chyba Kr powinien załatwić kogoś, skoro obdzwonione zostały wszystkie sklepy. Irytuje mnie cos takiego, bo pretensje to potrafią mieć o byle co, ale załatwić kogoś do pracy to juz nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktos jaka jest stawka brutto asystenta perfumeryjnego w Warszawie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, dobre pytanie. A ja mam jeszcze jedno, czy asystent perfumeryjny i doradca perfumeryjny mają taka samą stawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzies wogole te stanowiska funkcjonuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cha cha jak?pożyczyc osoby cha cha .Już was traktują jak przedmioty bo nimi jesteście PRZEDMIOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w innej firmie i tez zdarzało się że ktoś zachorował i pytano się czy z innego sklepu jakaś osobą może przyjść na zastępstwo. Więc dlaczego jak przedmioty? Nie mierz innych swoją miarą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, mam pytanie czy ktos orientuje sie ile zarabia zastepca kierownika w Warszawie?? Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7,5 tysiąca złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7,5 to moze kierownik ale czy zastepca?? piszesz tak dla jaj czy masz o tym pojecie? to dla mnie bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12,46 słuchaj tępa dzido pożyczyć a poprosić o zastępstwo to 2 różne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy nie mozna w normalny KULTURALNY sposob pisac na tym forum?? rozumiem ze kazda na swoje zdanie i moze je wypowiadac ale bez tej dziwnej agresji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
MACIE BYĆ POSŁUSZNE I ULEGŁE ~ za to wam płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
tępe dzidy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępą dzidą jestes Ty. Chyba Cie nikt w lozku nie chce.skoro tu sie tak podniecasz niby swoja wyzszoscia... a tak naprawde to jestes taki malutki tak jak i to cos co masz w gaciach skoto ublizasz osoba ktorych nawet na oczy nie widziales....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Conajmniej 7 TYŚ to ew. Regionalna/-y w Warszawie ma. Z-ca pewnie ok 3-3,5 i to zalezy od sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafale chyba pomyliłeś fora bo z tego co pamiętam tu piszemy o pracy a nie o fantazjach lozkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak rozliczna jest kilometrówka ?? KS obliczyła mi ile litrów spalił mi samochód na te kilometry co przejechałam, potem przemnożyła to przez cenę za litr paliwa i podzieliła przez 0,5214. Wyszła jej "faktyczna" liczba przejechanych kilometrów. Tak powinno być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy wyplata ? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W umowie masz zapisane, ze za swoja prace nie otrzymujesz zaplaty, jesli o tym nie wiedzialas to juz wiesz, nie masz na co czekac kasy i tak nie zobaczysz na koncie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradca na kolorówce w Warszawie ma ponad 19zł brutto, zmienia się też umowa i jest na cały etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam konto w PKO BP S.A. i mam juz wyplate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny wlasnie wplynela mi wyplata na konto kocham te prace ze mozna tyle zarobic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradcy są tylko w wysokoobrotowych sklepach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do apropo doradcy perfumeryjnego w Warszawie orientujesz się czy w takim razie nie ma premi regulaminowej ? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co doradca nie otrzymuje premi uznaniowej ani premi za inwentaryzację???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9.50 to co?w niedziele koło pałącu kultury zbiórka a później gwizdki i na manifestację KOD pędzimy!BY ZYŁO SIĘ LEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
no kolezanki, chwalcie sie swoimi wyplatami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12.44 cha cha rzekomo słyszałam ze płaca im po 150zl i 5o zl jeszcze bonusu dostają !razem 200zl pójdzie taka 2 razy to ma 400 plus uścisk dłoni Lisa plus fotka no bo przecież trzeba uwiecznić pożytecznego idiotę CHA CHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×