Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
My nic nie mówimy wysyłamy do nich ochronę i on się meczy w końcu i tak się do niczego nie nadają to tu się przydają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:29, nie jestem z tych skarżących się, ale nawet po podwyżce przy stawce na większym sklepie z dobrym ruchem w woj mazowieckim kasjer ma średnio 1600-1900 netto już z premiami. Zdarzy się i 2000, ale zdarzy się też 1400...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny, mam pytanie do tych, które urodziły dziecko: co dostałyście w paczce dla dzieciątka i jak długo na nią czekałyście? z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:05 Popytaj bo warto skorzystać. Z tego co pamiętam warunkiem było ze trzeba mieć przepracowane min. 18 mc żeby ją dostać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje już ponad 3 lata jako asystent i jeszcze nigdy nie zrobilam 2000 :/ taka to robota w niskoobrotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moze ktoras wie jak to jest z pozyczka jesli jestem teraz na l4ciazowym? Zostalo mi pare rat do splacenia, a teraz juz zus bedzie mi placil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niczemu nie przeszkadza normalnie będzie wypłata pomniejszona o ratę pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli sie splaca pozyczke, ktora firma sama potraca to czy do l4 w ciazy liczy sie srednia po potraceniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy są jakieś terminy w których trzeba składać wnioski o pożyczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nie wiem co się liczy ale wypłata na l4 ciążowym jest lepsza niż by się pracowało :-D a wnioski teraz na wiśni składa się do końca maja . Zadzwoń do kadr i dopytaj dokładnie bp mogło się coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba koleżanka przesadziła z tymi zarobkami. Ja pracuje w Warszawie i minimum jakie dostaje to 1700-1800. Mam najwieksza stawkę godzinową .Zdażyło m sie mieć wiecej godz. niż 3/4 etatu i wtedy miałam coś koło 2000zł. ale nie za często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dobrze 1700zl to przeżyjesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asystent, sklep maloobrotowy, brak zastępcy, zarabiam srednio 1700-1850 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy z ZFŚS dostajemy również wczasy pod gruszą czy tylko na święta te 550zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma wczasów pod grusza, z ZFSS jest dofinansowanie do wyjazdów w wybrane przez firmę miejsca( informacja pewnie blizej wakacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:08 dziękuję za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jest jakieś pismo w sprawie wyjazdów dla dzieci w wakacje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz sklep wygrał konkurs (impulsówka). Dziewczyny pobrały i zabrakło dla mnie. Prawdopodobnie dostało to dziewczyna, która pracuje od niedawna i nie pracowała w okresie polecania tej impulsówki ,któraś jej to wydała a dla mnie zabrakło. Czekam na reakcje kierowniczki, ale nic nie robi w tym zakresie. Co mam robić aby mi to oddali, przysłali itd.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczka jest super!!!! 2 paczki pampersow, jedne babydrean drugie pampersa biale, kosmetyki dla dzidziusia rozne, nivea i babydream i zabawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 dziękuje za odpowiedz,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, mam pytanie jak wyglądają na waszych sklepach urlopy? Tzn macie urlop od pon do piątki i obydwa weekendy wolne przed i po ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:44 jeśli zgłosiłaś to do kiero a ona z tym nic nie robi zostaje ci kiero regionalna :) ale to może być ryzyko że kiero będzie potem nie miła i jeśli masz słabą psychikę to będzie Ci cięzko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urlop - jeśli 5 dni to jeden weekend wolny jeśli 10 dni to dwa weekendy a co do nagrody pp to zgłoś do regionalnej, że należy Ci się a nie dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie przesadzam z zarobkami. 1700-1800 też zdarzyło mi się zarobić nie powiem ale żeby na koncie było 2000 tys to jeszcze nigdy :-) mało nadgodzin zawsze dostajemy a często to nawet wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.10 zazwyczaj mamy weekend przed i po wolny, ale nie zawsze sie tak da przy tygodniowych i zdarza sie, ze po prostu pracujemy a od poniedziałku urlop. Przy 2 tygodniowych zawsze mamy wolne. Ale to nie jest obowiązek, obowiązkiem pracodawcy jest dać nam 14 dniowy nie przerwany urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111111111
Wiecie o co chodzi z naklejkami na magazynie "obiekt monitorowany"?Ostatnio firma serwisowa je przykleiła. My często przebieramy się tam jak zdarza się ,że ochrona również kończy czy zaczyna pracę i chcemy uniknąć "kłopotliwej sytuacji". Więc jeśli tam faktycznie są kamery to grubooooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to można sprawdzić kto wydał paczkę pp. My zawsze wpisujemy w zeszyt gratisów nagroda pp i przecież są podpisy funkcyjne i osoby odbierajacej. Zgłos to kr ze nie dostalas i nie przejmuj się jak ktoś pisał wcześniej ze ks będzie niemiła to Twoja nagroda a nie kogoś kto nie pracował w trakcie trwania konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tak zrobię, że ostatni raz powiadomię ks iż chce odebrac MOJĄ nagrodę a jak nie to powiadomię kr. Bo nie ukrywajmy, ale ks i tak nie siedzi prawie na kasie co oznacza, że nie poleca impulsu a tez dostaje nagrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z naklejka chodzi o to żeby osoby z zewnątrz które wchodzą na zaplecze miały świadomość że obiekt jest monitorowany. A na niektórych sklepach jest faktycznie kamera na magazynie a nawet w biurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
WITAM WITAM I O 187 PYTAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×