Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Tak piszą ze był zamknięty ale co?znowu robienie z kogoś bohatera przecież każdy normalny człowiek mając informacje ze w jego sklepie jest podłożona bomba by nie pozwolił na to by ten sklep otworzyć PROSTE !to normalne postępowanie normalnego człowieka więc po co te komentarze o szacunkach i innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weźcie sobie jak nie róbcie że sklep był zamknięty, jakie bomby i czym Wy piszecie? Jakiś jelop wypisuje to trzeba zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w koncu był otwarty ten sklep dzisiaj czy nie ?jest tu ktoś z tego 603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko sklepy znajdujace sie w CH sa otwarte w niedziele, a ten pewnie do takich nie należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@22:13 i tu się mylisz słońce bo 603 właśnie znajduje się w centrum handlowym, wiem bo sama w nim pracuję i saperzy znaleźli 4 bomby rurowe więc nie pitol jak nie wiesz o co caman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie bomby rurowe?co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo to gościu ma przej**a0ne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:13 niestety ale nie tylko otwarte sa w niedziele sklepy w centrach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzycie w to? Bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koffffam to . Choć te pociotki prawdziwej pracy nie znają to są wspaniałymi wtyczkami donoszacymi lecz donoszą to co chcą i co potrzebne by kogoś " zwalić " a nie prawdę . Tym samym robią miejsce dla kolejnych pociotków. Taka sytuacja będzie trwała póki jakiś KR nie dostanie ostro po du..ie bo to juz cyrk się robi . Lubelskie , Śląsk , Wrocław , Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy u was tez pracują ukrainki, litwinki, ruskie lalki które sa tak puste i udają słodkie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukrainki w 100procentach .No nie widzisz jak im się podoba praca za 1500zl sa takie zadowolone !pewnie gdzieś ze wschodnich terenów piszą !teraz to pewnie przyjmą tych z islamu i będą w burkach z********ax.Pierwsze 400 osób już jest w Polsce to kwerstia czasu jak ich pzywitamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie tylko ukrainki, Litwinki takie jak kiero E.V z 700 w Markach. kawał pipy co stoi pod sklepem jak dziewczyny maja nocke i patrzy czy dobrze i szybko rozkładaja towar.5 razy dziennie jest w sklepie jak ma wolne tylko po to by kupic cos z przykasówki, rotacja tam jest niesamowita wiecznie potrzeba kogos do pracy bo laski uciekaja. Przyjacioleczka Karoliny ze skarbka 1220.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ma jakiś dodatek pięćdziesięcio złotowy że tak szpicluje i to jeszcze na swój własny sklep !cha cha to trzeba mieć dobrze z dekla zjechane.Ja rozumiem inny niż swój można gnębić ale sam na siebie donosić to już jest szczyt głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto wie co robi teraz słynna Agata Mielec z 603 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.46 przeczytałam twój post i przypomniała mi się taka książka o obozie koncentracyjnym chyba Dachau .Było tam podobne opowiadanie, kapo wyznaczali do pracy i jak już dokonano podziału kapo odchodził i chował się za barak obserwując kto się obija lub rozmawia ,później wychodził za baraku i delikwenta przywoływał po numerze .W ręku miał bat albo kij i sprawiał łomot temu który rozmawiał podczas pracy albo nie pracował należycie szybko !co za ironia losu z tym chowaniem się o obserwowaniem cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem co robi teraz Agata ;p ale nie udzielam informacji za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mi tylko jakiś uchodzca wpełznie na sklep albo jak jakąs rosek zatrudni to ja jej juz pomoge sie zwolnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ogladalam program o Auschwiz,prosze was,nigdy nie robcie takich porownan NIGDY!!Jak Bog mogl pozwolic na tyle cierpienia i tyle zla!!Ku...wa nie dojde do siebie,jacy my ludzie jestesmy dla siebie okrutni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ludzie sa okrutni ale wiesz co jest gorsze? to to że często zachowania niektórych ludzi sprzed tych okrutnych lat lubią być kontynuowane po tylu latach w mniej lub bardziej podobny sposób .Nie prawdaż? pyt do wyżej i to mnie także przeraza te nękanie 2 człowieka itpJak można kogoś zza krzaka obserwować by tylko zaspokoić swoją żądze nie wiem zemsty lub żądze pokazania ze jest się NAD kimś .Nie przeraża cie to? bo mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zwolnic kogoś to do cholexy zwolnij ale nie poniżaj tego kogoś ,nie nękaj go w pracy ,nie śledz niech twoje zycie nie opiera się tylko na tym by coś na kogoś znalez za WSZELKĄ CENĘ !bo to chore !rozumiesz? to jest chore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nękanie psychiczne jest tak samo bolesne jak fizyczne tego nie powinno być .Ja mogę powiedzieć ze na dostawach jak i w normalnych godz otwarcia sklepu NIE MA SIEDZENIA, zajwania się aż pot leci szczególnie jeżeli chodzi o dostawy więc tak naprawdę nie wiem jaki cel miała tamta pani i co chciała wyłapać siedząc gdzieś w krzakach i podglądać co się dzieje na dostawie .Oczywiście można zawsze złapać kogoś jak po przepchaniu 5 wózka i rozładowaniu pójdzie po wodę i usiądzie by się napić,można zrobić fotkę i wziąć premię, dać naganę lub upomnienie ale czy naprawdę o to chodzi?przecież my jesteśmy LUDZMI .Jemy,pijemy ,meczymy się ,pocimy itp. Według mnie to już naprawdę przechodzi ludzkie granice .DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie stawki maja dziewczyny w warszawie? Chodzi o asystentki kasjerki i te na weekendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL kr z Krakowa
wy jesteście maszynami a nie ludźmi, ewentualnie zasobem ludzkim. Człowiekiem to jestem Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie stawki maja dziewczyny z warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 2:55, żeby to twoje ja cię nie przerosło bo będą jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prośba o pomoc, często klientki pytają o dobrą i skuteczną odżywkę do paznokci. Macie jakąś sprawdzoną, którą w ciemno można polecić i mieć czyste sumienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientuje się któraś z Was ile rodzajów towarów mamy średnio w sklepie? Chodzi mi czy jest tego np. tysiąc czy 2 tysiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość bierze eveline 8w1 ponoć im pogada. Dla mnie osobiście to gowno, bo ma formaldehyd w składzie, ale każdy wolo co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ta evree z pędzelkiem dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×