Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 % Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny :) Mam pytanie co do paczki za urodzenie dziecka. Z tego co pamiętam to firma wysyła ją ok do 3 miesięcy po urodzeniu, ale czy trzeba to samemu zgłosić w dziale rekrutacji, czy idzie z automatu po wysłaniu papierów do kadr? I czym ta paczka idzie? Kurier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paczka przychodzi na adres domowy kurierem,nic nie trzeba składać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 0043 cha cha .Do tej co pytała o kamery kiedyś temat kamer był przerabiany to chyba nie trudno się domyśleć po co są te naklejki .Naprawdę nie potrafisz wykazać się choć odrobiną wyobraźni? Napisze tak osoba monitorowana w takim obiekcie musi mieć swiadomośc ze jest monitorowana i tak np. jak zgrzeszysz np. na magazynie i zostaniesz nagrana kamera lub cha cha kamerką to nie będziesz mogła podać firmy o to ze cię nagrywała bez twojej wiedzy. Resztę się domyśl.ŻYCZLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był ktoś z forum na towarowaniu i wie do kiedy je wyplacaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy kończąc nockę o 4-5 rano następnego dnia idziecie do pracy na 16 ,po 11 h przzerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc na noce do 5 we wtorek. Możesz przyjść do pracy dopiero w środę. U nas sklepie czasami się mamy takie zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam wczoraj na noce (wtoerk 23 do 5 rano środa) i o 16 w środę szłam znowu do pracy, u nas tak jest cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes w pracy 2 razy tego samego dnia to chyba nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co kiedyś słyszałam to jeżeli zaczynasz pracę przed 22 i kończysz następnego dnia to możesz przyjść do pracy ale po 11 godz ale praca musi byc rozpoczęta przed 22 jeżeli jest rozpoczęta o 22 zaliczana jest jako praca w nocy i następnego dnia musisz mieć wolne ale czy to prawda to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasę za zatowarowanie wypłacają jak zawsze po 20. My nigdy po nocce nie przychodzi tego samego dnia do pracy. Jedynie dają nam odbiory po nocce bo nie ma kiedy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W teorii możesz przyjść w środę na 16sta,ponieważ Masz odstęp 11h, i kończysz pracę o 5ej a to jest jeszcze wtorek, bo nowa doba pracownicza wg rossmanna zaczyna sie od 6ej. Ale w praktyce jest to nie ludzkie zachowanie osoby ukladajacej grafik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz, że to nieludzkie? a u mnie na sklepie to normalna praktyka, choć rzadko mamy nocki aż do 5 rano, zazwyczaj wychodzimy 1 lub 1.30 i na drugi dzień do pracy na południe lub 13.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to u mnie na sklepie jest właśnie taka nieludzka kiero i ona nam tak układa grafik , smutne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym nieludzkiego? Taki jest obecnie kodeks pracy, ma być 11 godzin odpoczynku. Jak pracujesz od 15 do 22 to po 11 godzinach możesz przyjść czyli na 9 Jak pracujesz od 20 do 2 to również po 11 godzinach możesz przyjść czyli na 13 Mój brat pracuje w innej firmie na cały etat i co jakiś czas ma cały tydzień nocnych zmian od poniedziałku do piątku 20:00-04:00 dzień w dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej im się już w głowach poprzewracało ale cóż kogo się przyjmuję takich się ma a tak na poważnie to ten dział rekrutacji powinni wywalić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak liczone są godziny dojazdu na szkolenie oddalone od miejsca pracy o 300 km i jakie z tego tytułu są dodatki. proszę o odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam bo od nikogo nie można się dowiedzieć tak jakby nikt do tej pory z personelu nie wyjeżdżał na szkolenia -czyżby już zaczęto gubić się w procedurach czy prawie pracy ?Taka nduża firma a przepływ informacji pod psem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomóżcie co mam zrobić jeśli pomocnikowi przy dostawie nie wypłacono pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@07:37 do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uz chyba jeszcze nie były wypłacane. Bo u mnie też jeszcze nie dostał. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się jedzie na szkolenie to liczy się czas dojazdu do godzin pracy. Najprościej dojazd trwa 8 godzin 8 godzin kierownik musi Ci gdzieś oddać. Nie musi to być jednorazowo . W procedurze jest napisane dokładnie jak to jest wyliczane .;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za szkolenie tak daleko od sklepu ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamery są i dlatego naklejki . Kamery wszędzie oprócz wc są zamontowane w czujnikach ruchu - czerwone , w windach , w kasetonach białe obudowy z zielonym światełkiem , w lampach zielone światełka . Ha ha ha tempe baby widzimy was jak z cycami latacie i słyszymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za szkolenie tak daleko od sklepu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to szkolenie to 230 km od sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do19.35 Ejj pracuje od niedawana i mnie nie strasz nawet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Cz któraś z was wie w jakim momencie można zmienić umowę z normalnego pracownika na weekendowego? Ile trzeba czekać na taką zmianę? pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej nie rozumie go to za szkolenie ? To jest to spotkanie z prezesem i film ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej odpowiadam !--mianownik kto?co?ROZUMIEM,dopełniacz kogo? czego?ROZUMIEMU,celownik komu?czemu?ROZUMIEWOWI i dak dalej,i tak dalej.Więc ja dalej nie ROZUMIEM dlaczego ty nie ROZUMIESZ?a skoro nie rozumiesz bo rozumiesz nie rozumiesz to jak to jest?i kto cię przyjął ?rozumiesz.....Gratuluje firmie Rossmann doboru kadry pracowniczej! Czy naprawdę pracują tylko u was już analfabeci ?tak to już jest jak pracownika traktuję się jak O, to zostaje tylko O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×