Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
szkolenie to szkolenie a spotkanie z prezesem to spotkanie .bardzo proszę o odpowiedż czy godziny dojazdu na szkolenie (230km od miejsca pracy} kierownik sklepu powinien mi dopisać do godzin pracy i czy należą mi się jakieś dodatki pt "delegacja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponieważ zbyt krótko pracuje w tej firmie to proszę podpowiedzcie mi do kogo mogę zadzwonić w naszej firmie abym otrzymała konkretną odpowiedż kadrowej czy księgowej ? bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ja znajdę procedurę odnośnie delegacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może za chwilę przyślesz jeszcze inne ankiety za które dostaniesz niezłą kasę - dobrze się czujesz czy pomyliłaś forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 18.14 to było dobre cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godziny dojazdu na szkolenie liczą się jako godziny pracy. Wiec muszą być oddane . Tak jak było pisane wyżej . Podróż trwa 5 godzin to 5 godzin musi być oddane. A jeśli chodzi o procedury to pewnie jakieś pismo odnośnie delegacji i szkoleń. Coś tam jest też o hotelach. Nie chce w błąd wprowadzać, ale na pewno to gdzieś jest. Jeśli KS nie chce pomóc to zostaje KR albo do Kadrowej zadzwonić i powie jak to wygląda dokładnie jeśli chodzi o czas pracy. Przepraszam za taki "elaborat " :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jedziesz na szkolenie oddalone o tyle kilometrów to możesz też poprosić o zaliczkę na bilety w dwie strony i na taksówki z hotelu do miejsca gdzie masz szkolenie. Oczywiście później trzeba przywieźć bilecik i fakturki od taksówkarzy żeby każdy dany Tobie grosz się zgadzał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cowam
Wszystko drozeje w rossmanie. Codziennie zmiany cen a podwyżka raz na 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile mi wiadomo to czas dojazdu nie liczy się do godzin pracy ale liczy się do diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usłyszałam od kierownika że nie wliczy mi godzin podróży bo ja mam pracę równorzędną nie zadaniową taką niby usłyszał odp od kr ale mnie w dalszym ciągu coś tutaj nie pasuje więc chyba muszę zadzwonić do naszej firmy wtedy będę miala czarne na białym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usłyszałam od kierownika że godziny pracy nie doliczają sie do godzin pracy bo ja mam stanowisko pracy równorzędne a nie zadaniowe (nie jestem osobą funkcyjna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:19 ktoś się pomylił zwykła literówka pewnie chodziło o "nie rozumie co to za szkolenie" a nie "nie rozumie go to za szkolenie". Nieomylna się znalazła i chciała zabłysnąć, ze zna wszystkie przypadki. Daruj sobie dziewczyno wyzwiska od analfabetow bo to Twój poziom jest godny pożałowania. Juz współczuję załodze mieć takiego nerwusa i przemarzalca w zepole jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och widać jakie Twoje życie jest smutne 17:19 jak nie masz innych problemów i czepiasz się jak ktoś na forum napisze coś z błędem. A to chyba dość popularny błąd bo poprzedniczka 11:11 tez napisała z błędem. No powydzieraj się bo znowu jakas nie douczona się znalazła w kadrze Rossmanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko drożeje chyba przez ten nowy podatek nałożony od weekendów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne- nie uważasz że pozostali czytelnicy zrozumieli tylko nie Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17,19 czy cierpisz na depresje -?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej na pewno że to przez ten podatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klienci juz komentują ze jest drożej i wybierają inne sklepy np . Kaufland , Biedronka . Często rezygnują z zakupu i wychodzą lub kupują mniej . Komentarze słyszymy na bieżąco . Najśmieszniejsze jest jak mówią ze idą do innego rossmanna bi tam było taniej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim sklepie jest kamera w przedsionku wc . Serio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez pierwszy raz słyszę o szkoleniu oddalonym o 230 km od sklepu. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny rosną bo rzad podniosl podatek od sprzedaży a nie ze Ross coś sobie wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez powariowali . Na szczęście zmieniam prace i współczuje tym co zostają . Jako z/ca ks w sklepie innej sieci zaproponowano mi 1600 zł brutto więcej wiec jeśli się nawet narobie to będę wiedziała za co . Was tez namawiam do zmian .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pensje nasze w dół bo godziny wciąż tną . Czas zmienić firmę po 6 latach mowię dość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kr -ki to dopiero patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza KR, to masakra. Strach się odezwać. Mówi co innego a co innego robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest z ks oraz kr -mówią to co Tych chcesz usłyszeć a potem to gadka idzie w nie pamięć i życie toczy się dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam . Tylko tak są szkolone żeby najgorsza rzecz przekazywać w taki sposób żeby się człowiekowi gęba śmiała oszustki jedne . Najlepiej im wychodzi oszukiwanie na pieniądzach . Moja kr najpierw pozwoliła mi na podróż samochodem w sprawach służbowych a teraz nic s...a nie pamięta o nie chce rozliczyć przejazdu . Qwa zaćmienia dostała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Mam pytanie..czy u Was na sklepach możecie zamieniać się urlopami?? Tzn. ja mam w kwietniu a chciałam zamienić się na czerwiec z inną koleżanką. Jej pasuje i mi pasuje tylko ks nie pasuje. I czy np. jak mam ustalony od 5 kwietnia do 10 kwietnia to jest szansa , abym mogła mieć przesuniety 2 tyg.później ??? Moja ks ciągle mówi, że nie można sie zamienić i nie można przesunąć urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Pomocy. Miesiac temu przeszłam na pracownice weekendowa. wlasnie sie dowiaduje ze jestem w ciąży juz drugi miesiac i co teraz czy przywróca mi moj etat czy jak to wyglada. Bardzo prosze napiszcie jak to jest. Wiadomo ze chodzi tez o pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×