Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
umowa zlecenie (nocki) wypłacana jest do 20go albo 25go nie pamietam dokladnie, jesli podpisal zestawienie godzini ks je wyslala do kadr to kasa powinna byc. mozesz zadzwonic do kadr i zapytac o to napewno Ci odpowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej na pewno nie mój cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tez nie, bo nie mamy kasy na perfumerii. Z drugiej strony zazwyczaj takich ludzi łapie sie jak sa za linia kas, nikt nie biegnie nigdy na perfumerie i nie łapie złodzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jaki nr tego sklepu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam pytanie. Jeśli od października do końca roku byłam na okresie próbnym a od początku roku jestem już normalnie zatrudniona to dostanę kasę za inwentaryzacje? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj w pracy odwiedził nas kr , wow , coś się kręci , po jego wizycie , która trwała coś koło 1.5 h .ks zaczęła intensywnie pracować , intensywnie , w pełnym tego słowa znaczeniu . Ciekawe , czy jutro też będzie wykładała towar , i nie chodzi mi o waciki , bo dzisiaj jechała z wózkami i chemi trochę zrobiła , wow , nigdy nie byłam świadkiem takiej sytuacji , w pracy zawsze dzieliła zadania i załatwiła sprawy jakieś przez telefon służbowy . A tu dzisiaj taaa a ka przemiana. Co się mogło wydarzyć ? Premie za obrót ma w kieszeni , wiec niebardzo rozumiem czy u Was też tak się zbiegły okoliczności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia inwentaryzacja , należy się pracownikowi który ją sobie wypracował , tzn cały okres czyt. Rok pracował na taki wynik myślę ,że nie obejmuje CIĘ teraz ta premia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiero tego sklepu z którego wyszło te nagranie na neta już ma przechlapane!!!!!!!!!!!cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie :) my co zapier.... dostaniemy :D i będziemy wygrzewać d**eczki gdzieś na malediwach albo seszelach :) boooo taka ona duża :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
filmik zaje.....ty:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok ok mam, mam ,widziałam cha cha jaki to sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie te nagranie tylko to nagranie . Wieś tańczy i śpiewa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy by był filmik z akcjami jakie są kiedy do naszej puszczalskiej kiery przychodzi mikry chłopek z rewizji i się grzmocą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionie 25-1 !!!!!!!! Jak Wam się pracuje w atmosferze mobingu, zastraszenia, czy wręcz zaszczucia z Waszą regionalną???? Droga Centralo!!!!!! Jak to jest, że pozwalacie na takie rzeczy????? Proszę o zainteresowanie się, tym do jakiego stanu doprowadza nas Pani J.P. i jaki to ma wpływ na wyniki firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wiem, że raczej to tak nie jest z tą premia bo mam przykład ze swojego sklepu. Wydaje mi się że to trzeba mieć przepracowany dany kwartał tylko nie wiem czy wliczony jest okres próbny. No nic, przekonam się 20:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:21 nie masz racji nie trzeba mieć przepracowanego całego roku żeby ja dostac. Wystarczy pełny okres rozliczeniowy i w tym okresie rozliczeniowym można nie 45 dni nieobecności np. L4. Okres próbny sie wlicza bo sama byłam na okresie próbnym i premie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
apeluj do centrali bezpośrednio w centrali choćby pismem lub telefonem a nie na forum z którego nikt z centrali nic sobie nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na okresie probnym premii inwentaryzacyjnejnie dostalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos byl w kinie?ile czasu trwa to całe spotkanie i jaki film puszczają? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kr potwierdzam . Ale nie ona jedna . Ogółem mogli by się kr/om przyjrzeć bo wymagają niemożliwego , mobbingują , uniemożliwiają rozwój zawodowy lub umożliwiają go tylko członkom rodziny . Ross to juz powoli się robi taka spółka pod tytułem Regionalni i ich najbliżsi . Para firma para układy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki tej pracy nabawiłam się depresji . Nic mi się nie chce , na nic nie mam siły . Dół kompletny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25-1 to raczej J. O. potwierdzam mobing mobing i jeszcze raz mobing nic więcej nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Czy ktoś kiedyś brał urlop bezpłatny w rosmanie np. 3 miesiace? jak to wygląda? jest możliwe otrzymanie zgody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny co wiecie w temacie urlopu bezpłatnego? Czy ktoś z Was brał? Jak to wygląda jest mozliwosć uzyskania zgody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porotol
Widzieliście ostatnie posty na tym forum gowork.pl/opinie_czytaj,1612 ? Masakra jakas po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadna nowość te opinie. Polecam się nie bać i prace zmienić . Tak zrobilam i nie zaluje . Po 5 latach bylo trudno się rozstać ale teraz wiem ze warto. Ross chwali się ze ma pensje na czas ale to ich obowiązek a robią bóg wie co z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze osoby,ktore zmienily prace w ross o info, gdzie znalazly nowe zatrudnienie. Czy to nadal handel? Czy rowniez macie umowy o prace? I wieksze etaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:32 Może źle się wyraziłam będąc na okresie próbnym przepracowałam cześć okresu rozliczeniowego a premie dostałam juz mając umowę o pracę. Czyli zaczęłam prace w zeszłym roku w listopadzie umowa od lutego i premie dostałam w marcu. I wypowiadając się wcześniej miałam na myśli ze okres próbny liczy się do ogólnego rozliczenia. Ale sam okres próbny jest za krótki żeby dostać premie. Przepraszam mogłam wprowadzić w błąd wcześniejszym wpisem bo źle to ujelam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×