Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Taaaaa,narzekanie to nasza pasja narodowa!!! Co u laski od zdrapek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że za inwenture jest śmieszna umowa o dzieło a porządek oczywiście trzeba mieć ale i tak trzeba posegregowac i przygotować żeby sprawnie poszło. Teraz powinna być premia inwentaryzacyjna a później dopiero w grudniu oszukance miało być co trzy miesiące więc dlaczego nie ma jej we wrześniu? Powinni dopiero po inwenturze albo podwyższyć albo zmniejszyć. Myślą ze nam takie kokosy dają za taką fizyczną pracę nocki też są wykańczanie po 10 godz zróbcie coś tam na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do przenoszenia na inny sklep to może jeśli osoba nie chce to powinna mieć coś do gadania a nie musi i już mimo że nie ma czym dojeżdżać i ma daleko jak śmieci nas traktują. Zresztą kierowniczka się znają te ich całe wyjazdy więc jeśli nie dogadujesz się z obecna to z kolejną pewnue też nie dostaje łatkę i dowidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie inwentaryzacyjna mieliśmy w marcu więc teraz powinna być w czerwcu jak dobrze liczę. Więc jeśli wypłaca w lipcu to tylko po to by nie dac tej co wypada we wrześniu sprytnie co ubyło by im naprawdę złodzieje i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie masz napisane w instrukcji inwentaryzacyjnej, ze premia bedzie wypłacana co 3 miesiące? Nigdzie. Wiec po co siejesz ferment. Masz tam jasno napisane okresy rozliczeniowe, nie jest obowiązkiem formy dawać premie. Ciesz sie, ze ogole ja dostajesz. Bo inne firmy nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak to jest na wypowiedzeniu? Jeżeli załóżmy poproszę o rozwiazanie umowy 10 lipca ( od tego momentu jestem pracownikiem jeszcze przez 2 tygodnie) to dostaje ta premie 20 lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.37, dlaczego ja mam sie przenosic,to nie we mnie jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad info ze premia w lipcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga rzecz ktora budzi ogromne kontrowersje i oburzenie to procedura premiowania.Jest nieuczciwa.Procedura owa dzieli moim zdaniem kadre na lepszych i gorszych mimo,ze najnizszy szczebel zapier...la by ktos postawiony ranga wyzej czerpal z tego najwiecej.Moze warto poruszyc ten watek na 12 pietrze w Lodzi.To taka moja propozycja.Podkreslam,ze chodzi mi tylko i wylacznie o system premiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, może któraś wie i pomoże. Jestem na wychowawczym teraz. Czy mogę korzystać z Lux medu, skoro jestem pracownikiem firmy od ponad 4 lat? Druga rzecz: czy na wychowawczym mogę zacząć sobie płacić Wartę dodatkowo (pensji nie dostaję, więc nie mają mi z czego potrącić) I trzecia sprawa: czy mogę sobie wyrobić Multisport teraz na wychowawczym? Jeżeli ktoś zna odpowiedzi, to będę bardzo wdzięczna. Do mojej kochanej kiero wolę nie dzwonić a do kadrowej dzwoniłam od rana i nie udało się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benefit możesz mieć na wychowawczym, tylko będziesz musiała sama wpłacać na konto. Zadzwoń do sekcji socjalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZACZNIJCIEDOCENIACPRACE
Babska narzekające na prace w rossmannie przestańcie zaśmiecać wątek! Człowiek chce poczytać merytoryczne wypowiedzi a musi przewijać się przez gów... narzekanie. Skoro wam tak zle to zwolnijcie się! jest cała masa ofert pracy w handlu więc spokojnie zatrudnicie się w miejscu gdzie będziecie "lepiej traktowane" i ogólnie wiecej zarobicie i będzie super hiper itp . Sama pracuję ponad dwa lata w ros i wiem jak praca wygląda.Cieszę się ,że mam wypłate na czas i to wysoką ,że nie muszę obsługiwać patologicznych klientach,doceńcie to co macie albo idzcie na tydzień do żabki to docenicie wtedy rossmann.Dać was na tydzień do żabki przerzucać ciężary z lawet użerać się z podpitymi klientami pracowac po noacach i wszystko za7 zł na rekę. Pozdro dla normalnych dziewczyn szanujących swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z LuxMedu nie możesz korzystać, a Wartę możesz oplacać na wlasną rękę żeby zachować ciąglość ubezpieczenia. Sprawdzone info bo sama to przerabialam na wychowawczym ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warte możesz sama opłacac ale musisz się z nimi skontaktować by zachować ciągłość. ja dostałam wszystkie informacje na temat warty na wychowawczym z centrali może i ty dostaniesz. na pozostałe nie znam odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej dziewczyny a premia to w czerwcu czy w lipcu? Dlaczego w lipcu i dlaczego znów jest 7 a wypłaty jeszcze nie ma nie rozumiem dlaczego juz 15 a premia jeszcze nie przyszła, ej a jak z końcem miesiąca się zwolnie to jak zrobią w październiku inwentaryzacje to dostane w grudniu premie bo przecież pracowałam od stycznia do lipca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej dziewczyny a premia to w czerwcu czy w lipcu? Dlaczego w lipcu i dlaczego znów jest 7 a wypłaty jeszcze nie ma nie rozumiem dlaczego juz 15 a premia jeszcze nie przyszła, ej a jak z końcem miesiąca się zwolnie to jak zrobią w październiku inwentaryzacje to dostane w grudniu premie bo przecież pracowałam od stycznia do lipca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do premii inwentaryzacyjnej owszem nie ma o tym nigdzie mowy i bardzo się cieszę że jest a tak Witold jeśli nie ma o tym mowy to kto ustalił ze jest tylko 3 razy do roku? Chodzi mi o to że sprawiedliwe by było aby była co 3 miesiące za naszą pracę starania aby było ok pilnowania żeby nie kradli to mało? Praca w nocy grafik zmieniany co chwilę ze nie można nic zaplanować robienie nadgodzin aby jakoś przetrwać -więc chyba zaslugujemy. Jeśli ktoś jest kiero lub zastepca to może im nie zależy bo mają premie co miesiąc i to nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak najlepiej zmienić pracę bo człowiek chce być wypłacany Godziwie za pracę a jak odezwie się ze grafik za czesto zmieniany albo ze ma sie za duzo nocek to wlasnie kiero mowi nie pasuje to mozna sie zwolnić wiadomo jak jest na rynku pracy wszystko zależy od wielu czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się komentować tego co piszecie... masakra . Co jest z Wami ludzie?? Pozdrawiam zadowolone z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:52 i 21:00 BRAWO LASKI :) MAM TAKIE SAMO ZDANIE :)zaraz nas tu zlinczuja za pozytywny nastawienie do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
premia inwentaryzacyjna jest 1 raz na kwartał. Kwartał to 4 m-ce. Rok ma 12 m-cy. Więc są 3 x w roku w podanych terminach w instrukcji inwentaryzacyjnej. Płatne w styczniu, kwietniu i lipcu- instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile mi wiadomo kwartał to od kwarty czyli 1/4 "czegoś". w tym przypadku 1/4 roku to 3 miesiące. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie więc co 3 miesiące jak ktoś chce umoralniac i pouczać niech zacznie od siebie.pewnie jakąś kiero nas próbuje umoralniac więc nic dziwnego premie max wyjazdy za Free a my robótki cicho i robić robić bo utarg trzeba zrobić polecać z dodatkowym rabacikiem biegać nawet jak ma się przerwę na kasę z pełną Buzia uśmiechać się i nie narzekać przecież Ross to taka uczciwa firma wręcz wspaniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, przestańcie narzekać, ważne że są te premie! zawsze może być gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czepialabym sie premii,gdyby ks na rowni z nami podchodzil do obowiazkow u zapiepszal,a nie przychodzil na gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 dziwne ze mi wypłacają w grudniu marcu i lipcu...Chyba kierowniczka jesteś bo madralujesz a mało wiesz to wasza wspólna cecha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I prawda jest taka ze firma naprawdę o nas dba, ale ludzie pracujący tu wszystko niszczą zarówno kierownicy jak i zastępcy asystenci i kasjerzy nie ma podziału na szczebelki jest podział na ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z 21:34 nie wprowadzaj w błąd jak nie wiesz o czym mówisz rok ma cztery kwartały każdy po 3 miesiące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakieś super metody wypróbowane na sprzedaż impulsową? coś co zadziałało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm będąc dzisiaj na zakupach w jednym z rossmanow okazuje się, że macie drogie panie nieaktualne ceny na produktach, cena jest niższa nad produktem a na kasie wchodzi całkiem inna..żałuję, że nie mam paragonu bo z pośpiechu, który zaserwowala nam Pani, która obsługiwała jyz kolejna osobę gdy nasze zakupy jeszcze były nie zapakowane, paragon pozostał na kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×