Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nie wsadzajcie wszystkich regionalnych do jednego worka. Nie wszyscy uznają takie zachowania i robia z nie dobrymi pracownikami porzadek... na własne oczy widzialam... ale wiadomo nie wszędzie jest po rowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21:36 O jakim dodatku funkcyjnym piszesz? jestem asystentem, a nie mam takiej pozycji na pasku. O ile się orientuje to jedynie stawka godzinowa jest troszkę większa niż kasjera. Na rękę wychodzi ok. 150 zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789987456321
do gość dziś Dziekuje i pozdrawiam:) P.S. Mnie jedynie smieszy sytuacja, kiedy przychodza awaryjnie asystentki z innych sklepow i wtedy uderza im woda sodowa do glowy:) Smiechu warte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wywyzszanie się na tym stanowisku to przesada"? Pracę asystenta można bardziej porównać do pracy kierownika niż kasjera. W tej chwili asystent musi umieć wszystko co kierownik a o odpowiedzialności nie wspomnę. Jeżeli uważacie ze to 150 zl więcej od zarobków kasjera jest adekwatne do obowiązków i odpowiedzialności to uważam to za śmiech na sali. Praca asystenta to niestety nie tylko klucz do biura i do sklepu. Owszem kasjer też ciężko pracuje ale nie mowiecie"na tym" stanowisku to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrócie o funkcji asystenta: za dużo obowiązków, za mało kasy. Bycie asystentem się nie opłaca. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie powiesz mi że obrażanie kasjerek jest ok bo jesteś asystentem haha to po pierwsze po drugie jestem asystentem i mam dodatek funkcyjny od 100 do 200 firmy zależy od miesiąca no i wyższa pensje dosłownie o parę groszy. Ale szanuje pracę i kasjerka i asystentki nie mów mi kto gorzej ma. Bo na jakim stanowisku byś nie była i tak zawsze źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ja tanczyc chce,moze nauczysz mnie jak tanczy sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena nie mecz pracownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie to co piszecie o godzinach nadliczbowych to totalna bzdura!!!! Która z was miesiąc w miesiąc nie podpisuje oddzielnej kartki q której wyraża zgodę za wyznaczenie dnia wolnego za pracę w niedziele.... A sobota jest uznana za dzień pracujący nadgodziny liczymy tylko wtedy gdy nie mamy 35 godzinnego odpoczynku w 7 dniowym tyg pracy lub nasz etat przekracza normę etatowa w danym miesiącu! Koniec kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Kochaj (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/y6gkochaj-2016 >>>http://d8x.pl/r/y6gkochaj-2016 >>>http://d8x.pl/r/y6gkochaj-2016 Sawa (Olga Bołądź) wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i perfekcyjnie zorganizowana gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ktoś wytłumaczy w końcu jak to jest z tymi godzinami....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani jest tyle możliwości aby sobie dorobić do pensji tylko trzeba pomyśleć a nie beczeć na forum ze mało się zarabia .Słuchajcie kochani ja od pewnego czasu kupuje takie zdrapki w lotto ,słuchajcie naprawdę można wygrać ostatnio kupiłam 3 i wygrałam 15zl minus 6 to zarobiłam 9zł a wygrywam wiele razy po 5zl 9 jak ostatnio,naprawde sprubujcie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje cialo,moje cialo omotalo:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze względu na zakres obowiązków to asystent jest blisko kierownika, natomiast jeżeli mówimy o finansach to bardzo bardzo bardzo daleko od kierownika natomiast bliziuteńko kasjera. To jest spora demotywacja do pracy i poczucie, że ktoś nas dyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asystent to jest stanowisko do kitu bo odpowiedzialność ogromna , na kasie też musi pracować oprócz swoich obowiązków wynikających z prowadzenia zmiany ,odpiepsz....czarną robotę za kierownika i zastępcę a pieniądze to po prostu śmieszne bo tylko 150 zł więcej niż kasjerki a o dużo za mało od z-pcy. zero motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między zastępca a asystentem jest różnica 300 zł! ja uważam że to właśnie za mało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie niech mi ktoś powie czym się różni nasza praca asystentów od kierownika? Niczym oprócz tego ze nie jeździmy na spotkania kierowników i centaury. Robimy wszystko. A kasjera co obchodzi? Jeszcze tylko psiocza ze ucinamy im godziny i nic poza tym ich nie interesuje. Chociaż te premie za inwenure by nam zmienili. A w sklepach gdzie nie ma zastępcy to asystenci tak naprawdę nim są a naprawdę grosze zarabiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w sklepach gdzie nie ma kierownika jest najlepiej...asystent to w zasadzie kierownik tylko z marną pensją- ot taka to oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Od lipca mam pracować w Rossmannie i mam pytania, które mnie nurtują. 1) czy łatwo się dogadać w sprawie grafiku, czy są układy, ukladziki? 2) jak wyglądają dostawy , czy ciągle są te same osoby, czy się zmieniają i co tam trzeba robić? 3) praca na kasie jest trudna do nauczenia? 4) są jakieś bonusy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do grafiku zależy od ekipy z która masz pracować, zazwyczaj jest takie cos jak prośby grafitowe i tam wypisuje który dzień czy weekend potrzebujesz wolny. Nie wiem ile u Was jest dostaw i jak bedą wygląd, my mamy dostawy 2 razy w tygodniu, nocek nie mam boksy zostawiają w śluzie i robimy dostaw do 23 i od 6. Na dostawach jeżeli sa nocki to zostają zazwyczaj 2 osoby, w miesiącu możesz mieć i 3 nocki a nawet 4. Co sie robi, wywala towar z boksów i rozkłada na Polki, a nadstany na wózki i w szuflady. Bonusy? Masz premie regulaminowa i 3 razy w roku premie inwentaryzacyjna, plus kasa na święta Bożego narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy jest tu osoba która jedzie 16-19 czerwca do Sztokholmu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani dzisiaj kupiłam zdrapkę super 7 i wiecie co wygrałam 4zł na prawdę chcecie dorobić to kupujcie zdrapki szczególnie super7 zawsze cos wygrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorobic na zdrapkach? Jeszcze mnie nie posrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś może kiedy sa wypłacane pożyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski :) Mam pytanko. U nas ostatnio przyjęła się nowa dziewczyna i na starcie ma 0,50 gr więcej na godzinę niż my które pracujemy tu sporo już dłużej. Czy związku z tym ktoś coś wie na temat podwyżek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O podwyżkach nikt nic nie wie, ale ja bym w takiej sytuacji bym rozmawiała z kierownikiem. U nas tez jest nowa ale ma taka sama stawkę jak ja a pracuje 4 lata. Dla mnie to nie sprawiedliwe, ale gdyby miała wyższa to bym tak tego nie rozstawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne, ze nowe zarabiają tyle, co dluzej pracujące. Przeciez u nas nie ma dodatku stazowego. A obie sa na tym samym stanowisku, nie widzę problemu. Wszedzie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wyplata hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jutro będzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nowe pracownice nie mają okresu próbnego, od razu dostają umowę o pracę w wymiarze 3/4, stawkę taką samą jak wieloletni pracownicy. Porównując warunki zmieniło się całkiem dużo na przestrzeni kilku lat. Czy to sprawiedliwe? zależy od punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×