Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
I napisz ile to sa te marne grosze bo mysle ze kolo tysiaca. No bida normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha tysiąc możesz pomarzyć . Marne grosze . Przy ilości godzin zarabiam pomiędzy kasjerem a asystentem . Nie zostałam zapytana tylko bardziej postawiona w sytuacji . Marze to wszystko rzucić i wyjechać w Bieszczady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z regionalną ze już nie dajesz rady jeśli Cię zleje zostaje Ci jeszcze pewnie ktoś wyżej w tej firmie to jest najgorsze nikt nie pyta o zdanie czy nawet masz ochotę o przeniesienie na inny sklep tez nikt nikogo nie pyta glowa do gory i nie daj się albo ewentualnie walcz o wyzsza płacę nie godz się na marne grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to czytam to nie wierze ze pracujemy w tej samj firmie. U nas nikt nikogo bez jego zgody nie przerzuca na inny sklep, a nawet jak jest potrzebne kolezankom wasparcie na innym sklepie to sie pyta czy ktos chce isc. Jak nie ma chetnych to sie odmawia i szukaja dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądre na forum jedna drugiej w pracy wielki wrog gadacie na siebie a pozniej broszki sobie lizecie.....obluda totalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:30 i 19:04 Nie musisz się o nic upominać i prosić o wniosek załatwisz to nie wychodząc z domu. 19:04 wypowiadasz się a nie wiesz. Wchodzisz na stronę interenowa warty i w zakładce dokładnie nie pamiętam nazwy, wybiesz urodzenie dziecka, wypełnisz dwa formularze jako załączniki wysyłasz akt urodzenia dziecka i gotowe. Pieniądze wypłacili po dwóch dniach 1430 ×2 z mojego ubezpiecznia i ubezpieczenia męża. Potrzebne Ci są tylko numery polis ubezpieczeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna kiedyś wpadka była kierowniczka z Tczewa i blondyn ciekawe na czym się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No było na centaurze grubo się działo ,właśnie czemu takich życzy mi piszemy "niepiszecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawę kierowniczki na tych sklepach znam . Pan regionalny woli obstawić dwa wysoko obrotowe sklepy jedna osoba za darmo . Dziewczyna ma cienie pod oczami , praktycznie do domu idzie na kilka godzin snu i tak juz od początku roku . Oprócz jednego urlopu 2 tygodnie na jesieni wybiera po dwa dni a i tak ma być pod telefonami . No żyć nie umierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 1.08 a po polsku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanko do tych,ktore wiedza.Skladajac wypowiedzenie w trakcie urlopu jest sie pracownikiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żenua regionalni myślą ze jesteśmy niewolnikami nie trzeba pytać wystarczy zakomunikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostaliście od kierownika info o konkursach ? Nagroda jest premia 500 zł na osobę brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za konkursy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyrost czeku np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. konkurs na przyrost czeku w lipcu i sierpniu r/r dla starych sklepów (tych otwartych przed lipcem 2015) 500 brutto na pracownika 2. konkurs 06/07, 08/09, 10/11 - sprzedaż impulsów ogółem też 500 zł brutto (wyłaniane z regionu te najlepsze) sklepy młode (te otwarte po lipcu 2015) - 400 zł wśród wszystkich tych młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zależy o co pytasz- jesteś pracownikiem jeszcze, ale w trakcie wypowiedzenia - nie masz prawa do nagrody inwentaryzacyjnej i PP jeżeli o to pytasz - napisane w regulaminach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie ma takiej informacji o konkursie. Ale nie zdziwię się jak nagle zobaczę kierowniczkę siedzącą na kasie bo bedzie chciała zarobić 500 zł a nam zataiła wiadomosci o konkursie. Pomysli sobie..a może sie uda i nikt sie nie dowie a ja wygram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi dokładnie z tym przyrostem czeku??? Czyli jak najwiekszą kwotę ma zaplacic klient? Moze bede sie skradała za nim i potajemnie wrzucała mu cos do koszyka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie doszlam do wniosku,ze po 4 latach wypalilam sie!!:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to kady pracownik sklepu dostanie kasę, jak sie wygra konkurs a nie tylko kierownik. Chodzi o przyrost czeku w miesiącach letnich z porównaniem z zeszłym rokiem, a głownie chodzi o to zeby klient wiecej zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba będzie każdemu po kryjomu dobijać coś taniego czego nie zauważy np pasztet dla kota i konkurs wygrany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann i tak podwyższył ceny, że klient i tak płaci o 100% więcej niż w tamtym roku. To ja chyba cycki będę musiała pokazywać, żeby zapłacił jeszcze więcej...i więcej i więcej aż Rossmann się zesra a ja umrę od gadania i polecania klientom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500 zl brutto?? Za wysilek wlozony w gardlo to za malo,druga kwestia,moja ks nie siedzi na kasie,nie stara sie wiec ja mam sie produkowac by ewentualnie ks mogl dostac kase za friko??Sorki,ale dziala to na mnie zniechecajaco.Wysraraczajaco duze premie ma,a ja nie mam ochoty zwiekszac czyjegos budzetu,gdy moj jest katastrofalny.Nawet dziecka na wakacje nie moge nigdzie zabrac,nie stac mnie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to ma byc 500 zł dla np.jednego pracownika,ktory wybił najwiekszy paragon? czy dla calego sklepu po 500zł? Bo jezeli ja mam np.siedziec ciagle na kasie i przez 8-9 godz nawijac,blagac klientow o kupienie jeszcze czegos a potem pojde na zwolnienie z bolacym gardlem a w tym czasie ks bedzie w biurze przez caly dzien liczyła sobie na co wyda 500 zł zarobione przez jej niewolnikow to wole nie dostac 500 zł. Mogę pracowac , ale na swoje konto albo niech rossmann wymysli inny sprawiedliwy konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też nic nie wiedzialysmy Boże tam na gorze w Rossmannie chyba powariowali naprawdę to nadskakiwanie klientowi witanie się z nim 19 razy dziennie polecanie zestawów a czrne Muszyny niech latają w pocie czoła za marne grosze my chcemy podwyżkę za pracę oraz za jej dokladanie czasem to już nie wiadomo w co ręce włożyć brak prawdziwej przerwy bo jak zadzwonia to lecisz na kasę z pełną buzia kim lub czym my jesteśmy dla naszego kochanego pracodawcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam to k***a nie dogodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×