Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
cha cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanki od czekolady. Po pierwsze współczuję kierowniczki. Po drugie niech powód kary finansowej da Ci na piśmie, tzn dokładnie za to a nie np za niewywiazywanie się z obowiązków. Po trzecie uciekaj z firmy jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nieraz dostaliśmy czekoladę albo cukierki od klientów, nikt nie robił afery. Ba kierowniczka odrazu sie zabrała za jedzenie ;) miłe to jest dostać cos od klienta, gdy cos zostawi a my to np trzymamy to tak długo aż po to nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8.19 i 10.19 Wnioskuje że jesteś jedną i ta samą osoba analfabetyzm cie zdradził,musisz bardziej zacierać slady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, czy ja wiem? w drugim wpisie są przecinki, trochę mylące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć w sumie to nie, oba są pisane podobnie, zwracam honor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh inteligenty się znalazły hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz,czasami wsrod wyksztalconej,ale niewyedukowanej spolecznosci Rossmann znajda sie ludzie,ktorzy pomimo braku studiow maja glowe na karku,celowo pomijam osobnikow urodzonych w latach 90.tych bo szkoda sie rozpisywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszczyński Maciej z działu rekrutacji na Facebooku ma żonę :( tez myślałem ze jest gejem a tu taka niespodzianka. ... łatwo można go odszukać na Facebooku. ... ale mimo tego i tak jest kur.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna niedziela za nami...dzisiaj pacjentka wyciągnęła swoją reklamówkę ,rzuciła na kasę i rozkazała zapakować ....... kur........ ciekawe co dalej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba klientce vel. pacjentce powiedzieć, że pakujemy zakupy ale w nasze reklamówki a nie ich nie pozwalajcie sobie na takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak co dalej ? Zaniesiesz jej do samochodu. A za pol roku do domu na 4 pietro wniesiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hello nie możemy pakowac w ich reklamówki !! tylko rossmann pamietaj możesz odmówić bez żadnych pitu pitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:59 , miałeś nadzieję???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to co, trzeba będzie paniusi do domu zanieść, przecież my jesteśmy od tego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jak liczone jest wynagrodzenie na l4 w ciąży? Czy wchodzą w to premie itp. Czy tylko 100% golego wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tylko mi czy innym tez owa strona szwankuje,bie aktualizuje sie przez kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzję o przedłużeniu umowy podejmuje kierownik sklepu czy kierownik regionalny? Jak jest z umowami w Rossmannie? Czy 4 umowa jest na czas nieokreślony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej jak to jest z tym konkursem z premia za miesiac czerwiec lipiec??? czy to co dwa miesiace wygrywa jakiś skle czy ogólnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.15 Oczywiście ja odmówię a klientka za miesiąc napisze na mnie maila że byłam wobec niej ignorancka lub bezczelna z chamskimi odzywkami i później co?pytam się.Oczywiście kierowniczka przyjdzie i powie cytat noo przecież mi nie wmówisz ze klientka z palca to wyssała.Wiesz co wiem do czego zdolni sa klienci i mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz powaloną kierowniczkę dobry kierownik zna swoich pracowników i nawet jak klientka kłamie to wie że dany pracownik tego nie mógł klientce powiedzieć. Właśnie przez takie coś będziemy ich po dupach całować na wejściu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli z twoim podejściem można iść do ciebie do sklepu zwyzywać cię od szmat i kazać sobie dupę wylizać i to zrobisz bo może ktoś skargę napisze nieprawdziwą jak odmówisz? ludzie litości, krótka piłka, pytasz czy pakować ale włącznie w firmowe reklamówki.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobną sytuację pani zrobiła zakupy za 109 zł i domagała się prezentu poinformowała ze w tej chwili nic nie mamy i za 2 dni grubo się tłumaczyłam co jak i dlaczego bo owa pani nawymyslala jeszcze stek bzdur ale na szczęście kierowniczka mnie poparła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo to jak z tym konkursem czerwiel lipiec?? Wiadomo cos???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurs wakacyjny obejmuje wyłącznie miesiące lipiec sierpień. Wynik zapewne we wrześniu, a ewentualna nagroda we pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o sprzedaz impulsow to brane byly pod uwage dwa miesiace,czerwiec i lipiec,moj sklep wygral,kasa we wrzesniu.Jesli chodzi o konkurs dot.czeku to sa brane pod uwage lipiec i sierpien,chyba ze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nadal podobno nie ma wyników tego pierwszego :/ a byłyśmy na początku lipca trzecie, tak samo jeżeli chodzi o czek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
Dziewczyny ponawiam pytanie, może któraś się orientuję jednak:) jak wyglądają zarobki zastepcy kierownika? Czy jest to opłacalne starać się o awans? Za jakiś czas mam możliwość startować ale nie wiem czy gra jest warta świeczki. Dziękuję z góry za jakąś podpowiedź!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,wyobraz sobie ze ja tez jestem ciekawa.Bylybysmy wdzieczne,gdyby udzielono nam profesjonalnej odpowiedzi,dziekujemy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyzej. to zalezy jakie miasto, sa rozne stawki w roznych miastach wiec nie da sie prosto odpowiedziec. najlepiej zapytac swoja kiero lub najlepiej zastepce ile ma :- ), jesli jestescie kasjerkami to napewno wiecej od was, logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×