Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do d**y i kupy . Promocja kilka godzin nie wchodziła . Ludzie się awanturowali i wyzywali nas i innych klientów w kolejce . Armagedon był. Czuje ze mi potrzeba przynajmniej 5 dni żeby dojść do siebie po tym cyrku . Niech żyje scaning .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję,że osoby które dały dup..poniosą odpowiedzialność za takie zamieszanie i odpowiednio zostaną ukarane za bluzgi w naszym kierunku.Nam zabierają premie za byle co,a to co działo się dziś w sklepach...nawet słów mi brakuje by to opisać.Jakim prawem ktoś wyzywa mnie od kłamców,naciągaczy,cyganów,partaczy,nawet debilem dziś byłam.Powinnam sprawę sądową założyć o zniesławienie.Jestem wkur...na!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas wchodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gy baczyńsko
lipa z tą promocją kremów, u nas też nie wchodziła przez godz. ludzie darli się na nas a centrala jak zwykle ma to w du.../ a jak tam dostaliście już ma dostawach ciuchy od baczyńskiej ? kolejny cyrk promocyjny się szykuje ciekawe czy gosia bd przed kolorówką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zostalam zwyzywaze sie az poplakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas Baczyńska ma być razem z kolorówką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baczyńska od 1 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Smoleńsk (2016) dostępny już do pobrania oraz online Młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. >>>http://d8x.pl/r/DfYsmolensk-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za kretyn był odpowiedzialny za wprowadzenie promocji 1+1 . Byłam jedyną osoba funkcyjną w tum dniu i normalnie daję radę z promocja i całym dniem . Wczoraj pot z d**y i zero przerwy . Liczę na to ze ktoś poniesie konsekwencje tej sytuacji bo nam na sklepach nikt by nie podarował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z tą kolorówką i od kiedy.Jak tu grafik robić;(Potem znów zmieniać a pracownicy źli bo ciągłe zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmowczyniami. Ilosc jadu jaka spadla na mnie w sobotni poranek jest odczuwalna do tej pory. Okazalam sie oszustka złodziejką krętaczką i nieudacznicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolekcja z kolorówka,brzmi ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne bo u nas od razu wchodziła promocja na kremy. Baczynska jest razem z kolorówką dzisiaj nam kiero wysłała info o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No oczywiście my się nasluchalysmy obelg i oszczerstw jakbyśmy miały na to jakiś wpływ na nas klient może napisać skargę co chce nie zawsze zgodne z prawdą i mamy nagane a tu błąd scaningu pewnie pójdzie w niepamięć co to za promo skoro nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, mam dzisiaj umowiona rozmowe o prace w rossmanie, czego mam sie spodziewac? Bo czytajac Wasze wypowiedzi to gleboko sie zastanawiam czy dalej chce tam pracowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda z PO zostanie rozliczona za ten Smoleńsk współpraca kolaborancka z ruską kurxą zostanie rozliczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś wie jak będzie wyglądała promocja na kolorowkę? Tak samo jak ostatnio czy coś nowego wymyśla? Do nas nawet nie dotarł plakat ani woblery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćseronnimoooooo22
Idz na rozmowe ja pracuje od miesiaca i jest ok...jedyny minus to zmiany w grafiku...ale ja czekam na otwarcie swojego sklepu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiadomo kiedy kasa za ten konkurs wakacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś odpowiedzialny przeprosi chociaż pracownikow sklepów za sobotę ? Czy znów głowa w piasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocja za kolorówke -49%. W regulaminie konkursu było napisane kiedy zostaną pieniądze przelane na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był regulamin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, przynajmniej nam kierowniczka przyniosła ze spotkania regionu regulaminy i zasady tych konkursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas były zasady na zebraniu . Regulaminu z terminem wypłat nie było ale zasady wyjaśniła szczegółowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieniądze za konkursy będą wypłacane z wypłatą za wrzesień, przecież to logiczne napisane było w regulaminie, który był przekazywany przez KR na spotkaniu regionalny w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Smoleńsk (2016) Młoda dziennikarka na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie katastrofy smoleńskiej. dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/DfYsmolensk-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żaden problem jak promocja nie wchodzi wystarczy na tańszy krem zrobić na denso pvm manualny zakup i wbić na kase za 1 grosz czy to problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem problem przy kilometrowych kolejkach i zniecierpliwionych klientkach, które oczekują sprawnej obsługi, a nie kombinowania i czekania na "zrobienie" promocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a po co nabijać na denso PVM manualny zakup? nie wystarczy zmienić cenę w kasie w kategorii INNE na 0,01? nie spotkałam się nigdy u mnie w sklepie ze stosowaniem pvm manualnego zakup, zwykły pvm manualny to tak. Proszę o odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×