Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Co do sklepu S to tempo nie do wytrzymania na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się stało z KS z Sadyby - niejaki P.W.? Już nie pracuje czy gdzieś go przenieśli? Nie jestem ostatnio na czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P. fajny kierownik z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z regionem 45-2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48.6 region . Sama wiem o kilku sklepach w których pracuje się ponad 12 h 14 h w jeden dzień na inwentaryzacji . Niby nie można a jak kierowniczka mówi może zostaniesz, przyjdziesz. To co odmoeisz? A później będzie się mscic na grafiku !wszystkie weekendy w zamian pracujące albo coś innego one już wiedzą jak nas usadzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z innego regionu ale dobry pomysł niech regionalne kamery przejza jak umieją. Bo nikt przecież się nie przyzna w tej firmie kierowniczki są chronione . U nas tez 12 h w w piątek i 14 h w sobotę. Na inwentaryzacji niej umowie a niby tyko 12 h można. Masakra !!!!!! Może kiedyś w końcu ktoś to unormuje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ludzie z centrali to 2 dni inwentaryzacji i jakieś 500 zł +obiadek. A my tyramy za 3 zł na godzinę na umowie inwentaryzacjyknej . Aby nie za mniej. Bo jak czytamy to ludzie tyraja chyba ponad siły aby zadowolić przełożonych. Pracocholiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta firma schodzi na psy a raczej ludzie pracujące w niej są coraz gorsi ,a raczej ambitni właśnie pracocholicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas to samo 15h na przygotowanie inwentury za darmo.....;/ Uważam że KS powinno się bardziej kontrolować w kwestii grafiku, szczególnie w okresie inwentaryzacyjnym gdzie w wielu sklepach są łamane procedury. Czemu akurat w tym czasie nikt z góry nie przyjedzie i nie posiedzi sobie na kamerach z grafikiem w ręku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia i Was było 17?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie wywolywac ks i kr do tablicy bo pozniej bedziecie zaskoczeni jak potraktuja was podobnie . Macie problem , zbierzcie się na odwagę i zalatwcie bezposrednio .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
322 strony pustki umysłowej tu są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nasza kierka zadbala zeby kazdy byl 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie fałsz i obłuda, a góra udaje że nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiecie o Otwocku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas nie ma karty sprawiedliwości. nawet kiero nie zadaje sobie trudu żeby ją stworzyć... bo wyszłoby że chodzi tylko na rano, unika weekendów, a dostawy to by chyba już nawet nie umiała przyjąć. żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umieszczanie tej samej odpowiedzi po 5 razy,strona nie aktualizuje się za każdym razem,nie wiem z czego to wynika,ale tak jest.Więc....Co z tymi podwyżkami?? Ma ktoś już jakieś pewne informacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jeszcze inwentaryzacji nie było, a już wiadomo że bedziemy ponad 12h. I mówi się o tym wprost:) a grafik przed inwentaryzacja to tragedia...zero czasu na prywatne życie, a potem uśmiechaj się do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WŁASNIE!!!!kr powinni okreslić kiedy jest 1 zmiana,kiedy środkowa,kiedy 2.a nie że moja pierwsza zmiana to do 17 czy 18 jest a przydupas ma 1 zmiane do 14.KS robią sobie jaja z ta kartą sprawiedliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co z regionem KR Iwańskiej? trzyma takie bydle,zwyrodnialca Karoline M jako kierownika na skarbka z Gor . Pracownice jada na tabletkach, skargi sie sypią jedna po drugiej a Iwańska udaje ze niewie o co chodzi i toleruje to pijac kawke z Karolina . Trzeba to nagłosnic tak jak zrobiły to laski z biedronki. Nie dziwi mnie że w regionie brakuje kiero jak zadna nie chce awansowac i brac na siebie odpowiedzialnoci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie cieszę, ze jestem na l4 2 ciąży i omija mnie to, ale współczuje Wam bo psychicznie w pracy idzie sie wykończyć. O inwentaryzacjach nie wspomnę. W skarbie widzę, ze od 9 sa juz w promocji święta, a na sklepach zalega jeszcze Baczyńska i teraz jakies AGD do domu. Niektórzy sa przed inw i ciekawe co zrobią z tym towarem, masakra w ogole tego nie przemyśleli. Ja do sklepu przynoszę tylko l4 i czekam na info, co z kasa na święta bo watpię żebym przez tete to robiła przecież hasło dawno wygasło. Chyba będę wtedy dzwonić do kadr. A jak w zeszłym roku to zalatwilayscie te ktore były na l4 albo macierzyńskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćseremt451
A jak uwalic asystentke ktora jest chamska opryskliwa i czepia sie bez powodu...wszyscy pracuja normalnie tylko ona taka...a franca pracuje dopiero 3 miesiace...wszyscy to widza ale nie ks...bo lirze jej tylek....macie jakies pomysly? Jedna taka sie znalazla ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto niby podejmuje decyzje w reg 452 jeśli nie Kr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuchy zacznijcie szykować sklep do inwentaryzacji a nie ze koleżanki z innego sklepu przychodzą i układają wam towar . Szok szok i jeszcze raz szok żeby u kogoś siedzieć 12 godzin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale jak sklep nie jest przygotowany do inwentury albo ma dostawę mega 20 boksów dzień przed to tak jest niestety.....:) standard 12 h...:) i w tym czasie sklep powinien być ogarnięty z inwentaryzacją..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:42 Zacznij czytać ze zrozumieniem to się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Kr,jestem z regionu obok i wiem że podobniez region 452 jest jednym z najlepszych regionów w Polsce. Tylko że też podobnie jest straszny rygor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam juz w tym roku na inwentaryzacji 7 godzin i 12 na dwóch podobnych sklepach . Trzeba tylko chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Region 45-2 to czyj jest?? I z jakiego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mając nockę z piątku na sobotę powinnam mieć odbiór za sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×