Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do 17:55 ja tez male miasto i sredni obrot ale to jak zarzadzany jest sklep to tez rola kierownika i on za to odpowiada ze nie robicie layoutow . U nas wszystko na czas i super kierowniczka kazdego zrozumie u pomoze . Tak do nas mowi zeby nam się chcialo pracowac i się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matka to matka niezależnie od tego czy dziecko ma 5 czy 50 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie powyzej ilu dni na l4 zabieraja premie inwentaryzacyjna lib za obrot.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie stracisz jak jesteś na L4 minimum 45 dni w ciagu 3 miesięcy rozliczeniowych.A co do pierwszeństwa mam ...to gdzie macie napisane,że mamy ?Dalej tylko kobiety w ciąży.Tylko tak jest sformułowany nowy plakat .Że nie jest jasne kto....kobieta w ciąży czy mama w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja zawsze powtarzam,proste komunikaty odczyta każdy.Prostotą wiele można zdziałać. I nie życzę sobie głupich komentarzy,bo myśl mam jedną i tyczy się jednego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki znow 30 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś 13:36 serio? Dla wszystkich? KS też coś dostaną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.06 jaja sobie robisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dlatego, że jest napisane "mamy mają pierwszeństwo" a mama a kobieta w ciąży to jednak różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd info o podwyżkach? W jakich rejonach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks jak zwykle po 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy tu tyle narzekacie ? Czy nigdy w innych sklepach nie pracowalyscie ? W Polsce wszędzie jest wyzysk i beznadziejne pensje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to gdze jest napisne o mamach majacych pierwszeństwo!!! Na nowych znaczkach które nosimy przypiete do fartucha jest napisane: Mamy mają pierwszeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda nie umyła d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wam też nie aktualizuje się często strona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nowa, napięcie na jakiej zasadzie są te inwentaryzacji, kiedy itd? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U u was psiapsióły ks tez mają wiecej pierwszych zmian i prawie wcale drugich??mimo ze karta sprawiedliwości wisi na korkowej i każdy widzi ze jedna osoba ms robiony grafik lepszy!!!czy kr na wizytach tego nie sprawdzają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mymamy podwyżkę o 1 zł i nasza kiero tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kierownicy nie maja stawek godzinowych wiec jak maja 1 zł podwyżki ? Czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Rejon 55-4 SZOK! Nie jesteście same, w większości sklepów tak jest. Myślę że to wytyczne firmy takie są a KR tylko starają się je sumiennie wypełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest normalne żeby pół rodziny KR przyszło pracować do firmy i żeby ten KR był ich przełożonym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do akcji "mamy mają pierwszeństwo". Wydaje mi się, że lepiej to brzmi w j.polskim niż "kobiety w ciąży mają pierwszeństwo" i Rossmannowi chodzi o kobiety w ciąży a nie o mamy z dzieckiem. Bo teraz jak uznać do , którego roku życia dziecka , matka by miała podchodzić bez kolejki? Czy do 2 mies. czy do 18 roku zycia? Czy miałabym sprawdzać akt ur. dziecka? Dlatego , żeby to ladniej brzmiało jest hasło "mamy mają pierwszeństwo". Tam gdzie ja pracuję jest to młoda dzielnica i co trzeci klient to matka z dzieckiem. Czyli praktycznie jeżeli przyszła by staruszka do sklepu to co chwila musiałabym ją wysyłać na koniec kolejki, aby przepuścić kobiety w ciąży, matkę z dzieckiem. To kobita by chyba zawału dostała. A nawet nie musi być to staruszka , ale osoba, która spieszy sie do pracy... to co...? Mamusia z dzieckiem nie spieszy się do pracy, więc bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tej firmie juz sie nie da pracowac.coraz gorzej sie dzieje.zaczynam szukac nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17.57 Cha cha cha tak a pani Renata ci pomoże ,ale się ubawiłam cha cha .Zapamiętaj dla pani Renaty liczy się tylko korporacja i zysk jaki wyprowadzany jest z tego kraju do Niemiec .Mam nadzieję ze w końcu ty i twoje koleżanki to zrozumieją taki jest urok zachodnich obcych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może dostali 160 zł podwyżki na etat i dlatego mi powiedziała ze 1 zł na godzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha,ha,ha bo w polskich firmach jest lepiej:)? prędzej tu ugrasz (tu w korpo )jeżeli chodzi o traktowanie i szacunek. Wszędzie chodzi o kasę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×