Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Kurcze, bzdura, bzdura pogania. Kierownicy rok temu nie dostali podwyżek, teraz dostaną grosze lub wcale. Najwięcej dostaną kasjerzy i asystenci. Wyzysk nie jest że strony KS, tylko firmy. Na dniu wolnym telefony i sms-y od KR, ze sklepu . Napiszcie do Prezesa jak Wam jest źle a nie ciśnienie na KS. Pewnie, jakiś Kozioł ofiarny musi być. Nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka. Podoba mi się opis zachowań w jednym z regionów. U nas też tak jest. Tylko jedno miasto jest SUPER a reszta beeee. Cały czas afery które tam wybuchają zamiatane są pod dywan. Pracują tam matki, córki, siostry, ciocie itp itd KR widzi tylko czubek swojego nosa i koleżanki które za plecami je obgaduja. Regiony powinny się zmieniać co 1-2 lata, wtedy nie było by kumoterstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn, ktore odeszly z rossmanna. Gdzie teraz pracujecie? Mam 22 lata, asystent i juz nie mam sily fizycznej i psychicznej do tej pracy. Bardzo chce odejsc, ale nie wiem gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też psychicznie nie wytrzymalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA w swojej pracy czuję się ja g****o.Nie chodzi o charakter pracy bo o ujdzie jeszcze,w kazdej pracy trzeba pracowac.tylko chodzi o to jak ks i zks traktują pracowników,morale spada coraz bardziej i ludzie będą uciekac bo na dłuższą chwile nie da się tak pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki znad morza, czy możecie mi powiedzieć ile mniej więcej kosztuje wynajęcie mieszkania w waszych miejscowościach? Myślę o przeprowadzce i chcę się zorientować. Bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore to co czytam .a czytam bo mieszkam za granicą i chce wrócić. Pracowałam dużo w drogeriach ale na wtzysk i chore czyjeś ambicje tym bardziej. To już bym wolała pracować na produkcji. Tylko po co ludzie wPolsce tak się zachowują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdania, że zawsze mogło być gorzej. W innych drogeriach w ogóle nie płacą za inwentaryzacje np. w Superpharmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1122
jak myślicie ile w tym roku będzie kasy na 6 grudnia i jakie paczki dla dzieciaczków? wie ktoś coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123es
Hej jak myślicie ile w tym roku będzie kasy na 6 grudnia i jakie paczuszki dla dzieci? wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esz2008
hej wie ktoś ile kasy będzie na 6 grudnia i jakie paczki dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nepotyzm nepotyzm nepotyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Pani 55-4 !wszedzie jest tak samo.!Normalnie jakbym czytala o swoim rejonie! !!Od kierownika po kasjera....ciezko zniesc to wszystko ! Wydajność caly czas tak samo licza ...tylko obowiązków dokladaja....non-stop pracy pod presja I w strachu czy aby napewno wszystko jak trzeba sie powiedzialo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogie panie jeżeli pracuje się w handlu obojętnie jakiej branży to musimy pamiętać że człowiek się nie liczy tylko cyfry, zysk -kasa .człowiek jest na szarym końcu a przecież to personel wypracowuje tą kasę prawda.Dopiero jak rotacja personelu nagle się zwiększa to padają pytania do ks lub z-pcy- dlaczego ? tak SiE dieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moga nie placic za inwentaryzacje ? Moze po prostu traktuja taki dzien jako normalny Twoj pracujacy. No bo chyba nie mozesz robic inwentaryzacji za darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w handlu liczą się tylko pieniądze , zysk,- pracownik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjfjfjfjd
W jakich miesiącach wyplacane są premie inwentaryzacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby rossmann brał udział w programie "szef jak śpieg" to wiele by się zmieniło. Napewno zauważono by nie tylko nieprzestrzeganie procedur, ale też to jak są traktowani pracownicy. Tylko jakaś ukryta kamera by sie przydała. A co do regionów w 5-11 też różowo nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy składa sie o te dodatkowe 500 zł i czy mi na maciezynskim sie to nalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w sklepie liczy się tylko zrobienie wydajności na początku miesiąca nadgodziny a na koniec wszystko zabrane i jeszcze trzeba dopisać godziny z poprzedniego miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem, że wpis pracownika z regionu 55-4 został usunięty, bo naruszał interesy...tylko kurcze...on był prawdziwy!została tam opisana sama prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rejon 55-4 czy to śląskie? Miasta między innymi Cieszyn, Ustroń, Żywiec i te okolice gdzie Kr to p. Ola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie wpis został usunięty a to oznacza że centrala czuwa i wie co się wszędzie wyrabia i nic z tym nie robi. A co za tym idzie kr są bezkarni i mają na wszystko przyzwolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was orientuje się w której instrukcji jest dokładnie napisane przy jakich czynnościach sklepowych mamy nosić rękawiczki? Proszę tylko o konkretne i sprawdzone info a nie domysły☺Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo wydajności..u nas jest to samo że na początku zapieprz bo dodawane są godziny bo trzeba zrobić nowości, layouty, zwroty itd.grafik sie xmienia, bo trzeba to zrobić .człowieka się cieszy bo wie że ma nadgodziny i że wypłata będzie od etatu o jakieś 400, 500 zł wyższa, a później jest 20sty i sorki ale trzeba ciąć godziny...to jest motywacja pracownika. Na cholere zgadzamy się zostawać dłużej czy przychodzić rano jak i tak to później nam tną :( pomyślcie centralo nad tym. Byłyby etaty i stała pensja dla stanowiska i byłoby wreszcie sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie, czy na wychowawczym należą się pieniądze na święta i paczki dla dzieci? Kiedy wypełnia się wnioski o te pieniążki? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 15:09 tak wszystko się należy. Paczka pezyjdzie automatycznie na sklep a jeśli chodzi o 550zł co było rok temu to musisz przyjść do sklepu i wypełnić wniosek elektronicznie. Jeśli dobrze pamiętam to jakoś w połowie listopada się składa. Zadzwoń do sklepu i poproś, żeby koleżanki Ci dały znać jak już będzie info że trzeba wypełniać. A jeśli Ci nie powiedzą to jedź ok 20 listopada żeby wypełnić bo jak tego nie zrobiśz to przepadnie kasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa nie przepada:) jak się spóźnisz z wnioskiem to dostaniesz w styczniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dziękuję za odpowiedzi odnośnie pieniążków i paczek na wychowawczym :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie, jak na inwentaryzacji na innym sklepie byłam 16 września to kasa będzie w tym msc czy w przyszłym? Raz mi wysyłali jeszcze w tym samym msc a innym razem w przyszłym podobno z błędu kierownika, ale kiedy powinna raczej być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×