Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Fajnie ze kasjer np w W-wie mają taka sama stawkę godzinowe jak asystent w śląskim. ..po wielu latach pracy..szkoda ze człowiek ma klapki na oczach..i myśli ze firma go doceni po takim stażu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:27. Jak myślisz na jakie stanowisko w sklepie wsadza się rodzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny a czy aneksy z podwyżka dostałyscie z początkiem miesiąca bo u nas cisza na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy dostalyscie wiadomość zwrotną z centrali w sprawie pieniędzy na święta? Wysłałam maila na dwa adresy i nadal cisza. Dajcie proszę znać jeśli wiecie co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie kończę urlop wypoczynkowy po maciezynskim i ide na wychowawczy czy dostanę premie świąteczną i paczkę dla dziecka. Dziękuję z góry za info i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadam to pytanie pierwsza . Kiedy wypłata? Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie jest tak ze " starszy asystent" stażem dostaje w danym przedziale te większą stawkę a młodszy te niższa. Sprawdzone info..znam swoją stawkę i widziałam aneks koleżanki co z próbnego dostała normalna umowę na stanowisko asystent i ma tyle co ja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek o pomoc finansową świąteczną w oryginale wysłać na adres: Rossmann SDP Św. Teresy od Dzieciątka Jezus 109 91-222 Łódź Dział Rekrutacji i Szkoleń – Sekcja Socjalna z dopiskiem: Świąteczna Pomoc Finansowa. Droga wysłania dokumentów jest dowolna, (np. Poczta Polska, Firmowa Poczta wewnętrzna, Kurier itp.) Termin składania wniosków upływa 15.11.2016 r. (jest to dzień w którym dokumenty powinny, najpóźniej, znaleźć się w Dziale Rekrutacji i Szkoleń) Skany wniosków NIE będą uznawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość7785
dostał ktoś mail zwrotny z wnioskiem o pomoc świąteczną? termin do 15 listopada mail wysłany 2 a tu cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsz1234
dostał ktoś mail zwrotny w sprawie pomocy świątecznej wysłałam dane 2 list termin do 15 a tu cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15,70, asystent, podkarpackie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjerki pierdzą w stołek? !Tak mogła napisać tylko asystentka bez przejścia przez stanowisko kasjera!!!.Ciekawe kto na 1 robi gondole ,stendy , zika i do tego równa sklep prawie jednocześnie.A asystentka siedzi w biurze i czyta pisma ...w temacie kiedy składać wnioski na kasę na święta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy wypłata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chciałabym tylko kasować (jak to ktoś wcześniej stwierdził. A tu towarowanie, dziury, ZIC, doradzanie i brak czasu na napicie sie i zjedzenie. I od 5 lat jako kasjer-sprzedawca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świąteczna pomoc finansowa cha cha nie ma to jak poniżyć Polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do starszego asystenta mam parę pytań to co znaczy więcej obowiązków? jako zwykły asystent robię to co zks i ks więc jak to rozumieć i jaka różnica jest w stawce i jaka różnica jest w stażu pracy i czy starszy asystent jest przyznawany na podstawie stażu faktycznie czy to decyzja ks, kr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gość :może zadzwoń do Rekrutacji,zamiast czekać na maila.Musiał nie dojść,bo odpowiadają tego samego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafeteria na ocenzurowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja odpisuja szybko tego samego dni. Na wychowawczym również należy się paczka dla dziecka i pieniądze na święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja emaila zwrotnego z informacjami dostałam po 2 godzinach. Widocznie nie wysłałaś tam gdzie trzeba, ja swój wniosek poczta dzisiaj wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie pytanie do kogo złożyć skargę na regionalną która nie wywiązuje się ze swoich obowiązków nie wspiera bo ani nie pomaga w rozwiązaniu problemów jedyne co robi to wiecznie opiernicza nastawia kiero przeciwko pracowników zastrasza ich czy Pismo do prezesa wystarczy o czy wysłać je przez pocztę firmy czy przez pocztę zwykła cała załoga ma dość zapiernicza za kiero bo ta nic nie ogarnia tylko na telefonie widu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w tym roku będą pączki z testerów na święta? Ktoś już pytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma na źle podejście do tego wszystkiego ciekawe czy prezes wie co się dzieje na sklepach i jak regio wykorzystuje swoją władzę. Powinno się ich zmieniać co jakiś czas żeby nie było spoufalniania oraz nierownego traktowania. Jeśli regio kogoś nie polubi to jedzie po nim jak po byku a nie daj Boga jak jest to osoba funkcyjna to jak przyjedzie na jej zmianie to biedna nie wie gdzie się schować. Nas to każdy potrafi wyliczyć ochrzanic i pozbawić premii a regio robi co chce ktoś to kontroluje sprawdza? Panie prezesie jeśli to czytasz proszę Cię zrób coś z tym bo tak się nie da pracować -brak zapału Ci pracy to brak ambicji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki adres wyslalals tego mejla? Musialas cos zle wyslac bo odpisuja praktycznie od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziewczyny trafiłam do pomocy na dwa miesiące na sklep gdzie odbywa się straszny mobbing i nie mogę sobie z tym poradzić. Jestem ze sklepu gdzie przychodzę i wychodzę z usmiechem na twarzy, pracujemy w przyjaznej atmosferze, jest spokojnie, mamy też do siebie zaufanie i szacunek. To co dzieje się tutaj gdzie jestem przechodzi ludzkie pojęcie. Dziewczyny są zastraszone, wciąż im się obrywa za każdą blahostke. Mają ciągle notatki za nic praktycznie, są ciśniete do granic możliwości. Grafik na tydzień to tam norma. W kółko są sprawdzane, kontrolowany jest każdy ich ****** nie ma czasu schodzić na przerwę bo nie dość że są zasypane ogromną ilościa pracy naraz to jeszcze cała ich zmiana to k1 i perfumeria. Ja sobie nie mogę z tym poradzić, szkoda mi ich. Ja nie obrywam, pracuje jak zwykle, myślę że rzetelnie. Jak tam wchodzę to widzę przygnębienie, smutek i zastraszenie. Nie wiem, czy w takiej sytuacji powinnam reagować czy same powinny napisać do Prezesa albo gdzie tam się da? Ja nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem pracowników. Telefony w czasie prywatnym, kierowniczka dzwoni do nich z domu skontrolować co akurat robią. Ja z obserwacji widzę że to dość dobrzy pracownicy, nie lenią się, starają. Dobrze obsługują klientów. Ja sama zaczynam czuć że gdy schodze do socjalnego się napić czy na przerwę to jest to źle widziane ale mam to gdzieś bo mi się to należy. One się boją napisać gdzieś wyżej, są skrajnie zastraszone. Mi to się zaczyna udzielać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie jeszcze nie brałam l4 a muszę i mam problem jaki adres podaję się na l4 sklepowy czy na Łódź ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lodzki adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sprawie mobbingu: trzeba reagować na takie traktowanie.dziewczyny się boją zemsty.jeśli ty jesteś z innego sklepu to tobie jest łatwiej.tutaj nie trzeba zachowywać drogi służbowej.kiexyś było takie pismo od prezesa w sprawie mobbingu i tam jest bezpośredni kontakt.pismo takie powinno być w złotej księdze jako poltyka antymobbingowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedź w sprawie mobbingu. Nie wiem jednak czy w przypadku jeśli jej nic nie udowodnia to czy ja nie stracę pracy? Zastanawiam się poważnie czy napisać. Chciałabym im pomóc. Rotacja w tym sklepie jest spora, nikt nie wytrzymuje tej presji. Dziewczyny są porządne, pracowite i naprawdę ja jako ich przełożony nie miałabym im nic do zarzucenia. Przed pracownikami z innych sklepów kierownictwo udaje sielanke i dobrze im to idzie, gdyby nie obserwacja i rozmowa z pracownikami. Jest masa rzeczy które zaobserwowalam. Chociażby schodzenie na styk z kasetka do policzenia bo się boją wcześniej, kontrola każdej czynności wykonanej przez pracownika, zlecanie wielu zadań w jednym czasie, ciągła kontrola, notatki za nierozwieziona dostawę, zabieranie premii,non stop nakaz zostawania dłużej bądź krócej bez konsultacji z pracownikiem. Dochodzi obrażanie się na pracowników ( nie odzywanie się i ciągle fochy, wręcz ignorowanie), ciągle są pospieszanie choć bardzo starają się sprostać. Straszne to. Przedemna udają że jest cudownie i do mnie jednej odnoszą się z szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wie ile tej pomocy świątecznej przyznają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×