Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny, wjechaly moze do Was na sklepy paczki dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwna jestes , bardzo , nawet ... skoro staram sie o dziecko , biore witaminy i nie chce dzwigac , mam 56 kg , w pracy jestem przez 11 h , towar robie , to zwierzeta , chemia , i na kasie łacznie siedze jakies 3h , mam problem z szyjka macicy , i nie bede dziwigała , bo chcem zajsc w ciaze , utrzymac i urodzic , skoro twoja ciaza była szybka i bez klopotu to gratuluje , pochwalilam sie ,ze staram sie o dziecko i , ze nie bede pracowała po 11 h , dla mojego zdrowia ,,,,, to ty zbrukalas mnie jakbym conajminej obraziala rossmanna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mam sie strac 2 lata , to bede nawet 2 lata dla rossmanna nie ma znaczenia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytam , ze wiele jest w was pesymizmu . jak wam sie udaje sprzedaz bezposrednia ? nie chodzi o to ze sie tlumacze z przyszlej , ciazy to tez nie jest wymowka , ale pomyslecie sobie ilekroc po 11-12 h fizycznej pracy , wracałyscie do domu , co myslałyscie ? a ja mam skonczyc zmiane i isc rodzic ? dziwne pesymistki . albo nawet bedac w ciazy mam siedzies na kasie i ładnie wygladac ? pewnie kazda z was bylaby happy , ja siedzie a wy robicie towar od chemii , koty potem spozywka , a ja naciskam dzwonek bo kolejka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie takie prorodzinne , swietne matki i zony , ktore tylko mowia , pisza i czytaja o rossmannie . siedzicie na tej kafetrii bo co nie macie rodziny czy maz sie rossmannem znudzil .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby z-ca mialaby wiecej niz jedna nocke to siedzialaby w pracy ciagle po 12 godz.zeby zrobic caly etat.Z-ca to stanowisko potrzebne w ciagu dnia nie nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisku o tym ile dostaw nocnych ks i z-cy , gdzies sa , ,,, jedynie dostawy nocne odchodza kadrze kierowniczej w miesiacu grudniu ilosc godzin nocnych % nie moze przekroczyc godzin wypracownanych w m-cu firma stawia na rowne traktowanie , i zaden z kierownikow nie moze czuc sie pewne ,,,,, ( skoro sledzisz to forum , czegosc sie obawiasz ,,, szpiegujesz ,,,, ) pamietaj , ze do konca zycia nie bedziesz na etacie ross , a znajomosci nawiazuje sie na dlugo ,, jestes kierownikiem sklepu , aby sklep funkcjonował , zarabial , przynosil zyski , zle traktowac bedziesz swoich wspolpraconikow , znacznie obnizysz koszyk klienta , jako handlowiec powinnas to wiedziesc byl film , w kinie , na ktory zapraszał rossmann , i wlasnie w tym filmie ,i ks tez robila towar , aby mobilizowac swoje kolezanki , i co , ty juz wygasłas nie chcesz sprzedawac ,,,, miernota wypalilas sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starałam się o dziecko długo, i nigdy nie przyszło mi do głowy aby powiedzieć kierowniczce, że nie będę pracować 11 h. Fakt od razu jak tylko się dowiedziałam powiedziałam w pracy i automatycznie przeszłam na 6 h bez nocek itd itp, a zaraz potem poszłam na zwolnienie. Jak dla mnie starać się o dziecko a być w ciąży to dwie różne sprawy. Nie będziesz chodzić na 11h ale będziesz zapierr na nocy więc gdzie sens i logika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o i mam juz wyjasnienie , ahahhahaah kierownik sklepu i zastepca nie pracuja na dostawach nocnych , bo nie moga potem pracowac po 12h , ale asystent moze 12h w pracy . ks i z-ca nie pracuja w weekendy , bo sa potrzebi w tygodniu , i tu sie swietnie sprawdza etat asystenta , asystent moze w nocy i moze sobota niedziela . a dziewczynie ktora chce zrobic sobie dziecko cisniecie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:06 o czym Ty mówisz ? Czy ktoś Ci każe pracować będąc już w ciąży ?Że takie pierdoły wypisujesz typu`zejdę po 11h pracy i pójdę rodzić `Nie. I raczej firma nie ma z tym problemu jak idzie się szybko na zwolnienie. Mówimy tutaj chyba o tym, że ktoś mówi kierowniczce przed zajściem w ciążę, że nie będzie pracował po 11 h, to chyba jest jakaś różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chce sobie zrobić to niech sobie robi, ale niech nie miesza do tego ilości godzin pracujących DOPÓKI NIE ZOBACZY DWÓCH KRESEK NA TEŚCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paczki dostaniesz najpozniej 6 grudnia , wyjadz masz ? przeciez nigdzie w grudniu nie daja urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.12 Hej solaris ale poza tym piszemy tak, a teraz do focusika odmaszerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik sklepu , to kierownik , nie bede wykladala kotow i psow dbam o wizerunek sali sprzedazy i rok w rok jesem w 1 progu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fokusik woj lubuskie , tez tu ? tam sie przyjmowałam , ale przeprowadzka byla i teraz tu no wiec pozdrawiam faluba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer to kasjer, będę siedziała na kasie a nie wykładała towar. A co roku jestem w 1 progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za-cy i kierownicy musza wyrobic caly etat bedac na jednaj nocce traca godziny a asystenci nie maja calego etatu wiec nue musza siedziec calymi dniami zeby odrobic.A przepis w ross jest taki ze kierownicy i zastepcy max jedna nocka,oni maja inne zadania do zrobienia.Nie chcesz aststencie muec duzo nocek to pracuj i nie narzekaj moze kiedys awansujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie ks i zks,pragnę zaznaczyć ZE MACIE BYC WZOREM dla pracowników.Przykład idzie z góry.To,ze należysz do kadry kierowniczej nie znaczy,że dokładanie sklepu jest uwlaczajace,bo w ten sposób obrazasz znaczną część załogi,która nie ukrywajmy,je..ie na twoją premie za obrót. Nie pozdrawiam.Wypluczcie wodę sodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik , kieruje dzialania ty juz sie wypaliłas , okradasz rossmanna nie sprzedajesz , bo nie znasz towaru . nie znasz towaru bo go nie wykladasz , ani w dzien ani w nocy ( boisz sie dostaw ) okradasz siedzac na zapleczu i piszac teraz na forum , godzinki leca , zadanie rozłozone , cel bedzie wyrobiony na kasie nie siedzisz , bo impulsowka ci przez gardło nie przejdzie wiem , kim jestes , dlatego to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pikole , ten asystent ma zla fuche , a ja myslałam , ze fajnie , ale teraz widze , ze jest funkcja ale ogolnie robi to samo co kierowniczka , bo jak jej nie ma przez 3 dni , bo mam urlop ,( nie mamy u nas z-cy ) to ta asystentka robi to samo , grafik , zadania , przyjecie towaru do lodówki , dzwoni do kadr , zalatwi pana do zmiany zarowek j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość89
21.80 asystent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaah kierowniczke sklepu , ktos obraził , ze nie wyklada towaru , ahahah cos musi byc na rzeczy , bo wzieła i sie obraziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale hahaah kierowniczka sie obraziła , czyli jest cos na rzeczy , czyli rzeczywiscie nie pracuje tylko bywa w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy w kazdym wysokoobrotowym bedzie doradca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22,12 O kurczak , piszesz , że nadgodziny dajesz I to zależy zmiana 1czy 2 ' rety Ty też pracujesz na takie zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łubu dubu Radom najlepszego regionalnego ma ; to mówiłem Ja Jarząbek. Nich mam żyje prezes naszego klubu , niech żyje nam . Łubu dubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w****iiiiiia mnie ten rossmann o kase trzeba sie prosić, pieniadze z umów zlc trzeba czekać Bóg wie ile........ aż łaskawy pan który sie tym zalmuje bedzie chciał puścić przelew ŻENUŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujecie sie ile placa na zatowarowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki dla dzieci jeszcze nie dotarly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile placa na zatowarowaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×