Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
hej folkstojcze nie wychwalajcie tak tej firmy bo każdy wie jak jest a wam chwd!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie chodzi o to że wynagrodzenia nie są adekwatne do stanowiska a wszystko przez nadgodziny które rozpisywane są niesprawiedliwe. Mnie kiero poprosiła bym wzięła stary urlop bo nie wyjdzie z wydajnością no to zgodziłam się i kolejny miesiąc mam 0 nadgodzin a koleżanka 17. To gdzie jest sprawiedliwość! !! Tak ciężko wymagać równego traktowania!! Regionalni obudzcie się! ! Dodam ze obydwie jesteśmy asystentkami. A gdyby kasjer miał 20 nadgodzin to wyjdzie z wypłatą większą niż ja..te nadgodziny i ich dzielenie powodują tylko zła atmosferę w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś asystentem to poproś swoją KR żeby dała Ci ułożyć grafik na miesiąc styczeń i zajmować się Nim przez całe 31dni. Modyfikować i kombinować jak wyrobić wydajność, dzieląc każdej po równo godz, po równej ilości zmian itd.. moze wtedy zrozumiesz czemu jedna ma 10h a druga Np tylko dwie. Przy okazji spełniając wszystkie prośby grafikowe. Kto nie układał i nie zajmował się cały miesiąc grafikiem nie zdaje sobie sprawy jak cieżko jest to wszystko ogarnąć. Chętnie przeczytam potem jak Ci poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu zastepca mozna zostac po znajomosci. Pracuje juz prawie 10 lat , trzecia rozmowa znow na nie. Nie wiem a zatrudniaja osobe z zewnatrz i ona ma sie nadawac. Teraz nowe stanowisko starszy asystent to moze firma dala by caly etat dlugoletnim pracowikom aby moze tak docenic stalego pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy też macie problem aby wykonać wydajność w listopadzie ?? Czy również cały czas region zleca wam coraz więcej zadań, które nie jesteście wstanie wykonać z powodu wydajność ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie, wyrobienie wydajnosci na poziomie 580 jest niemal niemozliwe wiec nie dajemy rady... i co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999mrl
tu znowu ta od wypłaty - dziś byłam walczyć w ,,swoim'' (na szczęscie byłym już) rossmannie. w końcu otrzymałam swoją kopię umowy, oczywiście nie obyło się bez obrazy ze strony kierowniczki. a co do wypłaty - może do 30 dostanę. 30 listopada. za październik. w kadrach nawet nie wiedzą, że ktoś taki ma dostać wynagrodzenie, podobno jakieś opóźnienia. wszyscy pracownicy oprócz mnie już mają pieniążki na koncie, a kierowniczka udaje, że naszych rozmów na ten temat ,,nie pamięta''. i tu moje pytanie do was - kiedy dokonywane są przelewy i na jakiej zasadzie? bo za każdym razem otrzymuje kompletnie inną informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże,jakim trzeba być desperatem by w późnych godzinach nocnych myśleć o pracy ( bo czymże innym może być wchodzenie w nocy,o północy na kafeterie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy mają już pieniądze bo ja ze zlecenia też jeszcze nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim debilem trzeba byc zeby o 7:30 wcjodzic na kafeterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ```
Grafik dobrze zrobiony może się nie zmieniać przez cały miesiąc jeżeli nie ma niespodziewanych L4 lub urlopów. Mogą być drobne zmiany ze względu na obrót, ale to też łatwo przewidzieć. Wiem to z doświadczenia, widziałam/dze takie grafiki, więc jeżeli wasze KS dzień w dzień zmieniają grafik to znaczy, że nie potrafią go dobrze zrobić. U nas grafik nie robi KS (i dobrze bo ona nie umie i ciągle go zmienia, zdarzało się, że trzy razy dziennie był modyfikowany bez wyraźnej przyczyny), a przecież to takie proste. Problem w tym, że inteligencja i wykształcenie nie są wymagane od KS i Z-cy, tylko cwaniactwo i wyrachowanie (cechy mojej KS).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.59 Prosty człowieku,pisząc desperat nie obrażam nikogo,bo to słowo nie obraża a cechuje.Ty pisząc debil wyzywasz i obrazasz innych.Proponuję ogolić się tu i ówdzie i wypier...ać do przedszkola...Ledwo galy otworzy i wyzwiskami wita nowy dzien.Wstyd!!! Szanuj innych,to inni ciebie będą szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zupełnie prywatnie ode mnie: głupia jesteś i masz wszy na pępku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty robaki w tyłku i wali Ci z geby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas jak układa kiero to zawsze pupilki mają więcej nadgodzin niż reszta i co chwilę zmienia grafik a jak jej nie ma i układają asystentki to mamy wszystkie po równo godzin i grafik zmienia się wyłącznie w sytuacji koniecznej wszystko można tylko trzeba chcieć mieć pojęcie i działać sprawiedliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wypłat zleceń z reguły sa one wypłacane po 20 każdego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiedziałas??Nawet nie poczułam cię przy moim zadku...wiesz,nie podejrzewała cię o takie perwersje...ty swintuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Snowden 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Snowden_2016 Historia byłego pracownika CIA i NSA Edwarda Snowdena, który ujawnił prasie ściśle tajne dokumenty, doprowadzając do największego przecieku zastrzeżonych informacji w historii USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Snowden 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Snowden_2016 Historia byłego pracownika CIA i NSA Edwarda Snowdena, który ujawnił prasie ściśle tajne dokumenty, doprowadzając do największego przecieku zastrzeżonych informacji w historii USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 7.59 brawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdykam w przedszkolu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Snowden 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Snowden_2016 Historia byłego pracownika CIA i NSA Edwarda Snowdena, który ujawnił prasie ściśle tajne dokumenty, doprowadzając do największego przecieku zastrzeżonych informacji w historii USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21.13 Słuchaj zakodowana małpo takie encykliki to na centaurze wygłaszaj sobie o stabilności,profitach i innych bzdurach a teraz won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999mrl
w nocy o pracy mysla te osoby. ktorym zostało 57 zł do końca miesiąca, a wyplaty nadal nie ma. + własnie u mnie maja wszyscy, z wyjątkiem mnie, a kierownictwo moim zdaniem celowo opóźnia wysłanie mi wynagrodzenia, to nie 1 i nie 10 sytuacja kiedy kierowniczka stara się mi w jakis sposob zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy na macieznskim dostaje sie ta premie regulaminow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widocznie był niewygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za firma tych kosmetyków , co przyszły na stand ? Ktoś zna, bo ja pierwsze widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za firma tych kosmetyków , co mamy wystawiać od 30 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×