Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Czy jest jakaś premia za nie zrobienie obrotu w grudniu? Jakie sa stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bardzo boli cię że widzi Twój PIT ale przecież wie ile masz za godzinę jakie premie itd wiec plus minus może się domyśleć ile zarabiasz . Dym o byle co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jakaś kpina żeby asystent dostał raz więcej niż kasjer..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moja droga,to nie jest dym.Jakim prawem ks moze wiedziec wszystko o nas,a o swoim nic nie mowi??Ale ch...j z tym,nie zycze sobie rozj...nych PITow na biurku,koniec i kropka,bo niedlugo na tablicy korkowej przyczepia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpina jest premia dla kiero,przynajmniej u mnie.Otrzymac 1200 zl premii za siedzenie w biurze i wydzwanianiu po regionie co na innych sklepach sie dzieje.Nie dolozyla zadnego wysilku w to,aby zrobic ten obrot,chyba ze wpier...nie ciast ktore zrobila mama czy tesciowa mozna uznac za wysilek...Dla mnie jest to niezeozumiale,aby byly takie roznice w premii,pensje maja wieksza ok,zgodze si,ale premie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po urlopie zastałam swoj pit wywieszony na tablicy nad biurkiem gdzie kazdy mógl go sobie przeczytać. też uwazam ze powinno być w kopertach i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zał czytać te komentarze,jeśli nie pasuje wam praca w rossmannie to dlaczego jej nie zmienicie? Co do poprzednich wpisów 1500-2000 netto? Ja pracuje 6 lat w rossmannie i nie pamiętam zebym dostała tak małą wypłatę, ale jak nigdy nie można zostać dłużej albo przyjść wczesniej bo nie a później 10 jest płacz bo mała pensja to juz nikt na to nic nie poradzi. Nikt i nigdzie nikomu za free kasy nie da-dajcie trochę więcej z siebie a firma się odwdzieczy tak jest wszędzie. Pozdrawiam i mam nadzieje ze nikogo nie obrazilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie obraziłas. Nie czuję się urażona ale niestety nie wszędzie jest tak jak u Ciebie. U nas nikt nie docenia tego, że ktoś zostanie dłużej, przyjdzie wcześniej, tego, że ktoś się do swojej pracy przykłada, owszem trwa to dłużej ale jest zrobione do porządku. Docenia się natomiast leserów, którzy niewiele potrafią, niewiele wiedzą a podlizuja się na każdym kroku. Ja dziękuję za taką sprawiedliwość. Wolę poświęcić czas rodzinie albo odpocząć psychicznie po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie juz pity ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mbank ma juz premie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M bank nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy premia jest uzależniona od tego, na jaki etat jesteśmy zatrudnione? Czy pracownik weekendowy ma taką samą premie grudniową co normalny pracownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś do gość dziś Jakbyś była inteligentniejsza, to byś wytłumaczyła dziewczynie wprost, że jest to nowo otwarty sklep i teraz przysluguje Ci tylko ..., a później.... Nie dziwie się, że ludzie pytają się później o takie rzeczy na forach, skoro osoby pracujące w Rossmanie, są takie życzliwe i pomocne (oczywiście nie wszystkie). Także te HAHAHA to rozumiem, że śmiejesz się z własnej głupoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość dziś : A co niby asystent robi więcej od kasjera? Zamknie i otworzy sklep i wielka mi odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le. to kto Ci bronił starać się o stanowisko asystenta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety pewnie jesteś taka nie kumata, że nawet do tego się nie nadajesz :] wiecznie zazdrosne o to, że ktoś jest na innym stanowisku. a kto Ci broni starać sie o asystenta ? Pomyślcie, że może to z Wami jest coś nie tak, że nikt by Was nie wziął na funkcyjną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ZK i wku mnie takie traktowanie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Get in bank brak premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystent przede wszystkim jest odpowiedzialny za cały sejf w sklepie nie tylko za swoja kasetkę. Jeśli jest manko w sejfie np 1000 zl i pieniądze się nie znajdą to spłaca to. Jeśli wyśle źle zwrot do centrali to zostaje mu zabrana premia, odpowiada za wygląd sklepu gdy zjawi się niezapowiedzianie ktoś z centrali lub KR, itp. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzwbk brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy odpowiada za wygląd sklepu. Jeśli zespół cały pracuje, to żadne niespodziewane wizyty nie sa straszne. Każdemu może zostać zabrana premia o byle g*wno. A zgodność w sejfie chyba nie jest niczym wielkim - skoro się potrafi liczyć i nie kradnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę. Żal Wam d**e ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś w ing ma premię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ing brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bgz tez brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze dzisiaj nie bedzie o ile w ogole bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbk też brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie kasjerki ,widać ze nie macie pojęcia o pracy asystenta skoro twierdzicie ze nasze zajęcia niczym sie nie różnią !a co was obchodzi na sklepie tak naprawdę?liczycie tylko minuty do wyjscia,za nic nie odpowiadacie a asystent za wszystko!i z jakiej racji miałybyscie brać te same premie bo my??uwazam ze stawki za godzinę powinny byc jeszcze bardziej zróżnicowane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes glupia, idz wlez Kiero w d...bo tylko to potrafisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty głupia asystentko i dobrze że robicie wszystko za kierowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×