Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupi byłemmmmmm

Jak ją odzyskać?

Polecane posty

Gość głupi byłemmmmmm

Miałem z******tą dziewczynę - śliczną, inteligentną, uczuciową. Myślałem, że jestem szczęściarzem. w pewnym momencie przestało nam się układać, a ja zacząłem mieć wątpliwości i odsunąłem się od niej. Krzywdziłem ją, mimo to ona dalej chciała ze mną być. Ale w końcu nie wytrzymała i zerwała ze mną. Wtedy się tym nie przejmowałem, zacząłem poznawać inne dziewczyny, w końcu wróciłem do swojej byłej. ale teraz nie mogę przestać o niej myślec, to była moja najlepsza dziewczyna. wiem, że ona zasługuje na kogoś lepszego , ale kocham ją brakuje mi jej. teraz ona mnie nienawidzi, a ja zastanawiam się, co mogłbym zrobić, zeby mi wybaczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona przestała cię kochać przez to co jej robiłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.kiedyś kpiłeś, dzisiaj chcesz rozgrzeszenia żeby się lepiej poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam tak samo. ale ja nie zrywalam nigdy-zawsze on !! chcial wrocic po raz chyba 10 i znow balam sie ze zawiedzie, odejdzie, nie zrozumie. ale ty chlopaku walcz!! bo masz szanse jeszcze ...pojedz do niej,powiedz co czujesz,chce ci sie plakac ? placz przy niej,tylko nie udawaj. watpie czy wroci. ale zawsze trzea miec nadzieje :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj kobiecie spokój ,zasługuje na lepszego a nie na niuedacznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi byłemmmmm
Ona mnie nienawidzi. POwiedziała mi to przez telefon. ona przez jakiś czas walczyła o nasz związek, ale wtedy mnie to męczyło, denerwowałem się. wiem, ze bardzo ją zraniłem. mam przez to wyrzuty sumienia. a teraz brakuje mi jej dotyku, usmiechu, rozmowy. To fajna dziewczyna, ciągle ją ktoś podrywał, pewnie ma już nowego :/ Żaluję tego, jaki byłem. Szkoda że nie można cofnąc czasu. Już nigdy nie będę miał takiej dziewczyny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest za dobra dla Ciebie, ty to wykorzystywałeś i znowu będziesz to robił. Daj jej spokój, niech znajdzie kogoś kto ją będzie na prawdę kochał. Ty jej szczęścia nie dasz, nie szukasz miłości. Chcesz dobrej dziewczyny dla własnej wygody i ślicznej żeby się przed innymi pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwon!!! walcz!!!! kwiaty i do niej!!! jedz!!! pros!!! płacz!!! powiedz prawde co czujesz!!! nie boj sie ! ona byla kiedys twoja!! chociaz bedziesz wiedzial na czym stoisz i czy masz szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi byłemmmmm
Ja to wszystko wiem, nie zasługuję na nią :/ Mogłaby mieć kogoś lepszego. Ale nie moge przestać o niej myśleć, brakuje mi jej :( czy mogę zrobić coś, żeby mieć chociaż cień szansy na powrót ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zjeb z ciebie, juz i tak jestes na straconej pozycji w jej oczach,co bys nie zrobil bedzie cie traktowac jak popychadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ukochanamarka19 - nie musisz sie specjalnie wysilac zeby zauwazyc ze jestes strasznie glupia i naiwna. Faceci lubią takie jak ty wykorzystywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi byłemmmmm
Nie odpisuje na SMSy, telefonu też już nie odbiera :/ zjebałem to ;(((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takich spraw nie załatwia się przez telefon ,sms,e-maill. Musisz pojechać poprosić Ją o spotkanie czy rozmowę. Takie rzeczy to czyny a nie siedzenie w domu i pisanie przez telefon . Kiedy wy to w końcu zrozumiećie że nie wszystkie sprawy da się załatwiać telefonicznie to nie praca czy umawianie się z kolegami na piwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi byłemmmmm
Tylko że teraz ona jest daleko, 120 km dalej. Mam jechać i zostać wyrzucony spod jej domu? :/ Nawet nie wiem , czy ją zastanę. Chciałem przez tel się umówić na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby Ci zależało to te 120 km nie miało by znaczenia. co to jest 120 km 1,5 godziny jazdy... bez przesady, właśnie faceci tacy są, zamiast walczyć skoro zranił czeka az ona powie tak, przyjedz, zrób to i to wtedy wrócę... dziś już facetów nie ma, są piz....dy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście odzyskałem sposobem....troszke dziwnym....zamowilem urok miłosny na http://magicznerytualy.pl no i powróciła. Sposob ostateczny, ale dziewczyna jest taka super ze musialem ja odzyskać, drugiej takiej nie ma chyba n całym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ciebie już całkiem p****ało z tymi urokami ? Weź się ogarnij bo kibel na forum robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet gdybyś przejechał 1000 km nic nie poczuje ,wypalona jestem dla ciebie,nie da się cofnac czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się wydaje, że on już nawet kilometra nie przejedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobne dylematy jak Wy drogie dziewuchy. Mój facet wrócił, wspomagałam się rytuałem ze strony http://magia-anielska.pl więc może jednak ta magia coś działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×